Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Nova hiša za 52.000 eur

Nova hiša za 52.000 eur

Hmmmmm….

http://www.bolha.com/oglas383104486/hisa-lj-okolica-velike-lasce-atrijska-48-m2-komfortna-primerna-za-stalno-bivanje-prodam

Za nekoga, ki hodi domov samo spat, super.
Gotovo boljša varianta kot enosobno v bloku. Zelenje, mir, terasa… vse kar imajo veliki!

Oh daj no mir, naša savna na vrtu je lepša:-)

Takoj bi jo kupil in zraven dodal še kaj v takem stilu…

¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸ Ne prekidaj ženu dok šuti... °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

Po moje je le nekomu bilo dolgčas in je dal copy paste fotko z neta.

se vam zdi, da gre tole sploh za isto hišo na obeh slikah? malo poglejte notranjost – opremo, ter globino sten/prostorov na obeh slikah. k je to ista hiška?

meni je drugače tudi všeč sicer, ja. se strinjam. veliko boljše kot v bloku…

Na slikah ni ista hiša:))

Hahaha, kot bi živela v izložbi :)))
Kje je pa kopalnica? Jaz imam v bloku 54m2, balkon, klet, špajzo, … ne bi menjala za takole hiško, saj je samo en prostor. In na slikah res ni ista hiša.

Lahko, da se slikana iz druge strani. Na eni sliki je dnevni prostor, na drugi spalnica.
Kaj je tko čudnega?

poglej globino prostorov in njihovo velikost z obeh strani…

mogoče sta pa dve taki mini hiški na eni parceli…na to pa sploh nisem pomislila…

A to je hiša? Mene bolj spominja na kontejner.

Kje piše, da je samo en prostor? Slika je po moje simbolična.

Kar se pa kvadrature tiče – jaz sem imela v bloku isto kvadraturo, kot je navedena v oglasu – in smo imeli dnevno v povezavi s kuhinjo, ločeno spalnico, hodnik in kopalnico z WC-jem. Za dva čisto dovolj.


Sem se nasmejala:):):):)


Sem se nasmejala:):):):)[/quote]

Ja, a ni res? 🙂
Mislila sem seveda tisti bivalni kontejner. 🙂

Hm,meni je pa ful simpatična.Za dva ne rabiš več…

Uf, res je dobra. Meni so na splošno všeč pritlične hiše, ta je pa prav fancy.


Sem se nasmejala:):):):)[/quote]

Ja, a ni res? 🙂
Mislila sem seveda tisti bivalni kontejner. :)[/quote]

Ja, dejansko gre za malo lepši kurnik. Se pa strinjam z nekom zgoraj, ki pravi, da se nekdo zajebava s tem oglasom.

Potem lahko samo upaš, da ne boš kdaj morala živeti v kontejnerju.

R

po mojem nekoga zanima kolk je interesa in se bo postavitve hiške lotil naknadno 😉

New Report

Close