Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Nova služba in nenačrtovana nosečnost

Nova služba in nenačrtovana nosečnost

Podpis.


Saj sem ti napisal da bi bli zate bolje ce bi posvojila;tako bi lahko vsaj izbirala;tako bos pac primorana vzeti kar bos dobila;sigurna je bila da ne bo zanosila? A to je v stilu da bi se jebala a da ostane nevina? Se po tv so reklame za durex;sicer pa;zenskih blidenj da jih bo le lasten otrok deklariral kot zensko res ne razumem;kot ne rszumem blidenj na sploh
[/quote]

Kaj je za koga bolje pa že sam ve.
Lahko noč.

Nad 37 let si rizicno nosec in doma ker si starejsi. Poglej malo zakonodajo… pa to vejo vsi.
[/quote]

Dobra sobotna večerna šala. 😀

P.S.: Poznam kar nekaj nosečnic, starejših od 37 let. In, kako nenavadno, nobena zaradi svoje starosti ni bila doma …
Zdaj pa res ne vem, kdo česa ne ve …


Saj si verjetno že kdaj slišala, da ženska, ki se je več let trudila z umetno oploditvijo in potem vse skupaj opustila, pa pač sexala nezaščiteno(ker mogoče misli, da je neplodna), tudi naravno zanosila ? In to ravno zato, ker ni bilo več forsiranja in stresa in žalosti in to..
tako potem pride do nenačrtne nosečnosti.
[/quote]

Res je. Eni pojma nimajo kaj to pomeni. Tvoj komentar naj si preberejo, ker je res iskren!

Kaj je za koga bolje pa že sam ve.
Lahko noč.
[/quote]
Ocitno ne;ker bi potem doticna tocno vedela kako in kaj tako pa nima pojma

nenapisano pravilo:)

nenapisano pravilo:)
[/quote]

Aha potem pa razumem.

1. Porodniška še vedno traja 1 leto ( ko nekateri govorite o 2 letni odsotnosti)
2. Rekla je, da je že starejša, verjamem da je preko dohodnine in davkov dala že toliko denarja državi +mož, da ima lahko plačano porodniško. (Noro mi je da se nekateri od vseh ljudi spravijo na nosečnice, ki imajo 1 otroka)
3. Sama sem se za otroka trudila 1 leto pa se mi je zdelo veliko. Ni denarja, da bi šla sedaj delati splav zaradi delodajalca.
4. Trina čestitke tudi tebi. Imava blizu rok.

Se strinjam z napisanim.


To mi je rekla ena kolegica ki je takoj sla na bolnisko stara 37.5let. Rodila je pa lani.Da baje lahk zaradi let to koristijo vse.


To mi je rekla ena kolegica ki je takoj sla na bolnisko stara 37.5let. Rodila je pa lani.Da baje lahk zaradi let to koristijo vse.
[/quote]

Rekla kazala torej.
Zgoraj si omenjal pa kar zakon?
Pa res, kakšni to eni ljudje hodite po svetu?!

Rekla kazala torej.
Zgoraj si omenjal pa kar zakon?
Pa res, kakšni to eni ljudje hodite po svetu?!
[/quote]

Da dobis za nedolocen cas delo se boris da ga obdrzis z vsemi 4imi. Tud z advokatom! Zal poznam folk ki jilm je samo s tem ratalo dobit za nedolocen cas..

Podobno se je zgodilo meni.
Da bi obdrzala sluzbo, sem se pac odpovedala porodniski. Mogoce tudi ti poskusis resiti na ta nacin?
Dokler otrok ni bil star pol leta je bilo zelo tezko, potem je slo naizi.

New Report

Close