Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu nova v mestu

nova v mestu

Saj mislim sex z nekom,v bistvu sta samo zato skupaj,ker noro uživata v tem in tudi eksperementirata na več načinov,pa ni potrebno ljubavi,nič bat….

packa….hahah

zakaj pa naj bi bil nor?

a ni lepše doma…tako…po domače…

leta letijo - iščem stevardeso

a se hecaš?

leta letijo - iščem stevardeso

a polej je meni prepusščaš?

leta letijo - iščem stevardeso

da te bejbici sam dražita….koker mene..grrrrrrrrrrrrrrrrr

leta letijo - iščem stevardeso

Z ženskami pa ne trgujem!!!Razo saj nismo v sužnjelastniški dobi.

kaj doma,pa po domače,če ni nikogar…pač imaš nekoga za to….za potešitev svojih potreb s človekom ki mu paše tudi to ,pa pač brez drugih obveznosti….

Glej, življenje je kratko in je treba izkoristiti kar se da. Saj se ne poročiš in si v vezi zato, da ti bo dolgočasno, ampak za to, da imaš na stara leta s kom bit, vse ostalo je pa lahko odprtega tipa.

kdo komu kerga prepušča,ha,ha…..žensko je pa treba znat ujet tud sam za sex…

kak pa se ujame bejbo?…khmm..mislim…očara, da je polej čisto “mehka”…..

leta letijo - iščem stevardeso

tale mirela pa nebi z žensko, ker je ne privlačijo:)
pa tudi za svinganje se nebi pogodila:)

drgače pa, me veseli vancyka, da si se pridruzila….

lp

NO BOVA VIDALA…..HEHEHE

leta letijo - iščem stevardeso

Mislim, da je v življenju vse treba probat, drugač ne veš kaj ti paše. Če si celo življenje seksal le z enim tipom al pa s partnerjem, pol ne veš kako je bit z žensko al pa s parom. A ni tko?

ne govori traparij..kaj te veš…hahah

kaj je lubica?

leta letijo - iščem stevardeso

ne bom imela sedaj partnerja,sam zato,da se bom postarala z nekom,haloooo…dol mi maha to…si lahko tud sam….

lej jaz ondija skoz prepričujem o tem..pa mulo skoz in skoz neki piz***

hahah

leta letijo - iščem stevardeso

A si že poskusil seks v troje
Kaj pa v štiri
Ne veš dokler ne probaš

Razo pojdi na dnevni počitek.

enga pa boš rabla…za na stara leta…..kdo ti bo pa ritko brisal?..hehe

dej no…..a misliš, da ti bo vedno ratalo maldega tičkota uvatit?

leta letijo - iščem stevardeso

Ma če se štekaš s tipom pa je vse kul, pol si lahko z njim skoz, sam popestriš malo dneve, da ne postane enolično

Bistvo veze je vsekakor seks, ker moj babi in dedi pr osemdesetih še vedno seksata

ne rabim nikogar,potomstvo sem si že zgradilatako,da….ne ,ne,uživam sedaj…četudi si na stara leta sam…sicer pa tko…nočem bit stara

Saj jaz tud uživam, sto na uro

Stari bomo pa vsi enkrat, sam še ne pomen, da takrat ne morš uživat

baje ene osamljene dame tudi kužki obdelajo, pa konj ima ogromnega, baje naj bi tudi bil nek določen užitek….al pa lulanje pa kakanje:))))

Če ne bomo probali, ne bomo nikol vedeli:)

Jaz ne sexam zato, ker sem probala, pa mi je bilo všeč….jaz sexam zato, ker si to želim početi točno z določeno osebo in me to iz dneva v dan osrečuje…vsak dan je nekaj novega…pa ni treba da vso kamasutro sprobaš..občutki se spreminjajo, ljudje rastemo…se spreminjamo…in tudi naši odnosti se razvijajo…tudi spolni;)

New Report

Close