Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu nova v mestu

nova v mestu

Pozdravčke vsem na forumu. Kr neki časa vas že berem, pa sem se odločila da se pripdružim isto mislečim. Še posebej me je pritegnila tale mirela, s katero imava opažam kr dost skupnega, vsaj kar se stvari, ki sem jih brala tiče.

Ja jaz tud pravim, da je seks zakon, samo če je s pravim.

ONDIIIIIIIIIIIII …. nova bejba !!!!!

Seveda sex je nadgradnja med dvema,ki se privlačita in ljubita.

??In?

Lahko je tudi veliko več kot nadgradnja

ja nič ondi,zgleda,da jo morš napadt z vso strastjo,ki jo premoreš,saj tko sem razbrala iz njenega stavka-nova bejba-!!halo ženska,kaj pa če mene slučajno privlači?

Lahko je obsesija, ki je ne moreš kontrolirati in takrat je pomembno da imaš pravega partnerja, ki je vedno za!!!!!!Niso vsi vedno za!!

Seveda,za vsakega je nekaj posebnega,ritual,užitek,zbližanje,predanost,pika na i medsebojne ljubezni.

kaj pa tebe privlači?

prsaj si pupe mislila..kajne?

leta letijo - iščem stevardeso

Ja, medsebojna ljubezen je če si v vezi, če si pa samski pa to ni seks iz ljubezni!

ampak?

leta letijo - iščem stevardeso

Bravo Moss,kaj pa če pada na ženske:-))Le zakaj bi jo jaz “napadel”,nisem noben žigolo:-):-))

Iz strasti in ta seks je neposisnega užitka

Ne, ni panike, imam rada moške, čprav tud z žensko ni slabo, sam tič je tič

zdaj pa sem mal v dmomih…

in keri je boljši?

leta letijo - iščem stevardeso

sex brez obveznosti-goli sex z nekom-je nor!!je pa tko,če se dva prava najdeta za to,hi,hi…paše

Hja, to pa kok se vzame. Sigurno je boljši seks s partnerjem, ker lahko z njim eksperimentiraš na sto in en način, drugač je pa seks iz strasti za znoret in je na trenutke lahko boljši.

Ja, če si svinger zna bit še bolj zanimivo, se strinjam

Bravo.

Si že z žensko sexala?Pa trojčka morda?

Če sta si dva všeč in free sex je res nor in strasten.

ne govorim o nenehni menjavi partnerja,ampak o nekom ko ga imaš samo za to,brez obveznosti in se dajata dol,goli sex,kjer se tudi eksperementira

sex spartnerjem samo za goli sex in nič drugega,pa še eksperementiraš lahko-to sem mislila,pač ljubavi pa ni-je pa noro strasti,hi,hi…paše

Iz pravega testa si.

New Report

Close