Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Nove okužbe zdravstvenih delavcev zakaj ne nosijo mask ko so v službi jih imajo

Nove okužbe zdravstvenih delavcev zakaj ne nosijo mask ko so v službi jih imajo

Na novo: medicinsko osebje okuženo v MB , SLovenj Gradec ( na novo 4 potrjeni okuženi) in še na novo ena medicinska sestra v ZD Lucija.

Pa OK, no: ko gledamo tele prispevke po TV medijih vse midicinske sestre, pa tudi ena zdravnica videna se šetkajo naokoli brez mask, pa snemanje teh šotorov za triažo – samo tisti iz civilne zaščite ima masko gor, zdravstveno osebje ( sestre) pa ne ? Zakaj ne? Pa so v gruči ljudi zunaj…. Imajo v službi maske, pa si jih ne dajo na obraz. Zakaj ne? Po Italiji jih nosi vse medicinsko osebje! Pa naj se prosim zgledujejo tudi po njih; niso krivi samo ljudje, tukaj gre pa tudi za zaščito medicinskega osebja, da sami poskrbijo za to, da si nataknejo masko, rokavice in po potrebi tudi ostalo zaščitno opremo. Naj se ne zgovarjajo na šparanje in da mask za nji ni. Oni imajo na voljo, naj torej uporabljajo prosim !

Se popolnoma strinjam. Lej, če nekdo, ki se šola za medicina in ne skrbi za svojo zaščito, takemu se reče intelektualni pezde, ker ne uporablja razuma/zaščitnih sredstev/

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________


Pri nas mask ni dovolj. Uporabljamo po presoji, ko se nam zdi, da je uporaba res nujna. S ciljem, da jih porabimo čim manj.

Sem napisal, da masko, po uporabi daš v pečico na 70°C za eno uro. Tako dezinfeciraš. Po večkratni uporabi, jo je pa treba previdno oprat.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

Jih ne nosijo, ker vejo, da ne pomagajo. Enostavno. Imeti bi morale polno opremo, ne pa zgolj ene maskice na obrazu. Po Italijanih naj bi se zgledovali? Se hecaš? Kaj so pa pametnega naredili? Norca so se delali še bolj kot mi, sedaj pa poglej, kaj imajo. Ukrepali so dosti prepozno in še sedaj se na predpisane ukrepe požvižgajo. In če bi tiste maske pomagale, ne bi imeli tako črnih številk, kot jih imajo. Poleg tega pa so še pacientom dajali napačna zdravila in s tem najbrž kar fajn pripomogli k številu zapletov in smrti. In ti bi njih za zgled? Bolj slovenceljsko ne more biti. Važno, da se drugim klanjamo, pa tudi če so še večji loleki od nas.

Niso nosili ker jih niso dobili. En ZD v Lj vem da jih je dobil v ponedeljek. Noro!?!?


Vaša (ne moja) vlada testira samo bolne!

Kirurške so nič od nič. Zdravstveno in vse osebje, ki dela z ljudmi, bi moralo biti pod NUJNO! oskrbljeno z FFP3, nikakor 2 ali N95, očali in dolgimi rokavicami, zopet niso medicinske v redu!

Tudi sami se bomo morali nujno zaščititi na poštah, bankah, trgovinah, lekarnah. Nujno!
V ZD pa sploh, kar čez šipo.


Vaša (ne moja) vlada testira samo bolne!
[/quote]

Na napačno osebo si se spravil. Že pred leti sem se ponudila tu na mon da sem jih pripravljena nekajrat brezplačno peljat čez mejo če mi jih napokate v avto. Leve desne kodrlajsaste- ni pomembno. Moj avto je ostal prazen. Torej?

Dragi srečko, če bi bilo skafandre in maske fpp3 res tako enostavno sterilizirati, verjemi, da bi tako delali po celem svetu. Ne trosi neumnosti prosim.

Dragi zobar, pri polni riti si lahko kupite napravo za dezinfekcijo. Doma imajo žal ljudje samo pečico in šnopc.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

Dragi srečko. Če bi taka naprava obstajala, bi jo seveda kupili. Najverjetneje bi si jo priskrbele vse bolnišnice po svetu. Pri polni riti še zmeraj ne pridemo do nje. Naš avtoklav pa žal ni sposoben sterilizirati zaščitne opreme tako, da bi jo lahko ponovno uporabil. Kaj češ, samo da mamo polno rit vsega kajne.

Samo luzerji enaki kot tip ki si mu repliciral, mislijo tako.

Kaj pa ti jamraš? A niso tvoji zvarki čudo božje, ki premaga vse? Tebi se pa ja ni treba korone bati. Zadeni se, pa je.

Kaj pa ti jamraš? A niso tvoji zvarki čudo božje, ki premaga vse? Tebi se pa ja ni treba korone bati. Zadeni se, pa je.
[/quote]

🙂

New Report

Close