Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek NOVEMBER PA PRAVI ???

NOVEMBER PA PRAVI ???

OVEN
Nikar ne dovolite, da bi vam kdo vsiljeval svoj način dela, saj z vašim ni prav nič naraobe.

BIK
Zdi se vam, da vam ta mesec prav nič ne gre od rok. Nikar ne pretiravajte.

DVOJČKA
Do kolen boste zabredli v neko zadevo, iz katere se brez tuje pomoči nikdar ne boste izvlekli.

RAK
Skrbno izbirajte besede in nikar se ne zapletajte v spore, če veste, da boste na koncu poraženec.

LEV
Vaši priljubljenosti ne bo videti konca in v tem boste resnično uživali.

DEVICA
S partnerjem se ne bosta najbolje razumela, zato si vzemite nekaj časa samo zase.

TEHTNICA
Zdaj je pravi čas za nakupe, saj je izbira še velika, pa tudi prihrankov imate še nekaj.

ŠKORPIJON
Prihaja čas obračuna, nikar ne bodite prestrogi do sebe!

STRELEC
Že ta mesec se boste začeli zabavati, tako da boste decembra že v odlični formi. Pazite le, a delo ne bo preveč trpelo!

KOZOROG
Resnica bo morda bolela, a je kljub temu bolje, da jo čim prej spoznate.

VODNAR
Ta mesec boste vsako, tudi še tako dolgočasno druženje znali spremeniti v res pravo zabavo.

RIBI
Nikar preveč ne komplicirajte. Rešitev je običajno veliko bolj preprosta, kot si mislimo.

———————————————-

Takole, prijatelji, v kolikor se vam zdi, da ni vse tako, kot bi si želeli, potem imamo mesec dni časa, da ob koncu novembra rečemo, da je bilo vsaj v večni tako, kot so “napisali”.

Stephi se mora paziti “da ne zabrede”! Pazi se Stephi in kdaj pa kdaj zadrži misel zase, da ne padeš v brezno. Če pa se ti to že mora zgoditi, tu sem in vrv tudi imam, da te potegnem ven.

Naša lučka bo menda blestela v soju svoje priljubljenosti! Daj bog, da bi res bilo tako.

Ovni, pozor, na dovolite vtikanja v vaše delo, ker so vam zdaj pa res že drugi zapisali, da ga opravljate tako,kot je treba !!!

No, vodnarjem se očitno obetajo avanturice, ki jim bodo popestrile življenje! Gremo u ljaf!

Bikci … koliko pa vas je! So vsi fantje bikci ! No, tisti ki ste, ste morda pretiravali v novembru ????

Ajd, banda, dost je, čauči !

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Hehe , ja , ja , itak iščem tnalo za usekat !!

:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

iz tvojih ust u božja ušesa!

ker škratu ma rad toploto – dokler je pri srcu toplo
je škrat kokr en mjčkn nepramagljiv perkmandlc ne de;-)

če bum blestela ja pol pol
pol me pa zihr nav nč zebl:)

P.S. je treba vsake tolk cajta mal zgasnt, ku pol ku se prkažeš te je ziher vsaj kedo vesel, pa magar sosedov kuža:)

Mariči, a veš kaj!
Če se bo pred menoj odprlo brezno ljubezni,s e bom kr na glavo pognala vanj!
:-))))

Mejdun……a ni dobra ideja’!
:-9

******************* MALI OGLAS: Pod "ugodno" dam v najem škaf od zelja. Zlasti se obnese za namakanje moških nog s št. stopal 44. :-) Šifra: kg češenj in porcija sladoleda

New Report

Close