Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Novi odloki bladee

Novi odloki bladee

Zakaj se gre?Ne razumem zdaj nič več,hvala!

Odlokov ni treba razumet. Treba jih je samo ubogat. Firer misli namesto nas.

zigfakinhajl.

Odgovor na objavo uporabnika
Mi kdo pove, 05.08.2021 ob 08:55

Zakaj se gre?Ne razumem zdaj nič več,hvala!

Me sploh ne zanima. S temi njihovimi odloki si lahk sami seb rit obrišejo.

ugasni tv in ne poslušaj teh laži in propagandne vojne če pa že se posrejem na vse te odloke. jih ne poznam me ne zanimajo in jih ne upoštevam.kot je napisla južna si lahko s tem zharadi mene sam rit obrišejo

Odgovor na objavo uporabnika
ugasni tv, 05.08.2021 ob 09:05

ugasni tv in ne poslušaj teh laži in propagandne vojne če pa že se posrejem na vse te odloke. jih ne poznam me ne zanimajo in jih ne upoštevam.kot je napisla južna si lahko s tem zharadi mene sam rit obrišejo

Kako jih ne upoštevaš? Živež&Co nakupuješ  zadnji dve leti izključno v spletnih trgovinah?  Ko plačaš bencin, si lahko vstopil/a v prostor brez maske, tud v času “hudih zapovedi odlokov” ? Ko je bila policijska ura od 22. ure zvečer, si bil/a  zunaj po 22. uri?

 

V lekarnno si lahko vstopil/a brez maske na obrazu?

V času prepovedi prehajanja med občinami si se vozil/a naokoli, prosto po Prešernu – četudi ni bilo razloga za vseh 13ih dovoljenih izjem?

 

Si se kljub prepovedim družil/a po kleteh, zidanicah, jamah in votlinah z ljudmi na žurkah?

 

Nisem anticepilec da ne bo pomote,  trenutno se iz upravičenih razlogov še ne mislim cepiti, menim pa tudi, da zaradi upoštevanja določenih razumnih odlokov s trezno glavo se da ostati tudi neokužen, če pa si prebolel morda asimpomatsko , pa ne širiš naokoli zato, ker si moralen do drugih in tam, kamor moraš nujno kjer so tisti, ki niso iz tvoje družinske celice, zaenkrat nositi še vedno v javnosti, v zaprtih prostorih zaščitno masko. Meni maska ni problem – ker vem, da deluje, obojestransko. Če ne bi delovala, je tudi dohterji ne bi imeli pri operacijah na obrazu, v sicer sterilni operacijski dvorani ( ja, zrk sterilizirajo tudi z UV svetlobo ponekod).

Očitno nekaj delam prav: pridno umivam roke, spoštujem varnostno razdaljo, nosim masko, kjer je še potrebno, uni špric razkužila pred vstopom v trgvoino tme tudi ne moti, ker s tem zaščitim tudi sebe, ko primem ročaj vozička ali košare, ker sam boh ve, kaj je tisti pred menoj delal in kam vse prste vtikal poleg vrtanja po nosu, predno je držal tisti ročaj pred menoj in ko vidiš in veš, da ljudje ne razkužujejo sploh več rok pred vstopom v štacuno. Ker zame je to osnova – inimalna osnova – in pi meni olitno že 2. leto deluje.

Kafičev, gostiln trenutno ne potrebujem, me sploh ne vleče v njih, ker me je začelo tudi utesnjevat taka prevelika gužva in naval.

Na dopust zdajle  na zabasane ceste in v vročino in hudo gnečo  ob vodah, se mi ne da riniti, pa da fašem  po možnosti še nadležni grdi gnojni impetigo ( ja fuj, izbruh impetiga  po Sloveniji je vse več, jasno  ob vlažnih predelih na počiniških destinacijah sedaj – morje, reke ,jezera, ker so vsi nagneteni)

http://www.24ur.com/novice/svet/impetigo-gnojna-okuzba-v-obliki-mehurckov-in-krast-na-kozi.html

 

Odgovor na objavo uporabnika
sledim trezni presoji, 05.08.2021 ob 09:35

Kako jih ne upoštevaš? Živež&Co nakupuješ  zadnji dve leti izključno v spletnih trgovinah?  Ko plačaš bencin, si lahko vstopil/a v prostor brez maske, tud v času “hudih zapovedi odlokov” ? Ko je bila policijska ura od 22. ure zvečer, si bil/a  zunaj po 22. uri?

 

V lekarnno si lahko vstopil/a brez maske na obrazu?

V času prepovedi prehajanja med občinami si se vozil/a naokoli, prosto po Prešernu – četudi ni bilo razloga za vseh 13ih dovoljenih izjem?

 

Si se kljub prepovedim družil/a po kleteh, zidanicah, jamah in votlinah z ljudmi na žurkah?

 

Nisem anticepilec da ne bo pomote,  trenutno se iz upravičenih razlogov še ne mislim cepiti, menim pa tudi, da zaradi upoštevanja določenih razumnih odlokov s trezno glavo se da ostati tudi neokužen, če pa si prebolel morda asimpomatsko , pa ne širiš naokoli zato, ker si moralen do drugih in tam, kamor moraš nujno kjer so tisti, ki niso iz tvoje družinske celice, zaenkrat nositi še vedno v javnosti, v zaprtih prostorih zaščitno masko. Meni maska ni problem – ker vem, da deluje, obojestransko. Če ne bi delovala, je tudi dohterji ne bi imeli pri operacijah na obrazu, v sicer sterilni operacijski dvorani ( ja, zrk sterilizirajo tudi z UV svetlobo ponekod).

Očitno nekaj delam prav: pridno umivam roke, spoštujem varnostno razdaljo, nosim masko, kjer je še potrebno, uni špric razkužila pred vstopom v trgvoino tme tudi ne moti, ker s tem zaščitim tudi sebe, ko primem ročaj vozička ali košare, ker sam boh ve, kaj je tisti pred menoj delal in kam vse prste vtikal poleg vrtanja po nosu, predno je držal tisti ročaj pred menoj in ko vidiš in veš, da ljudje ne razkužujejo sploh več rok pred vstopom v štacuno. Ker zame je to osnova – inimalna osnova – in pi meni olitno že 2. leto deluje.

Kafičev, gostiln trenutno ne potrebujem, me sploh ne vleče v njih, ker me je začelo tudi utesnjevat taka prevelika gužva in naval.

Na dopust zdajle  na zabasane ceste in v vročino in hudo gnečo  ob vodah, se mi ne da riniti, pa da fašem  po možnosti še nadležni grdi gnojni impetigo ( ja fuj, izbruh impetiga  po Sloveniji je vse več, jasno  ob vlažnih predelih na počiniških destinacijah sedaj – morje, reke ,jezera, ker so vsi nagneteni)

http://www.24ur.com/novice/svet/impetigo-gnojna-okuzba-v-obliki-mehurckov-in-krast-na-kozi.html

 

 

RAZUMNIH ODLOKOV NI… so pa lahko razumni zaščitni ukrepi posameznika, samo ti z navodili naše vlade in politične dohtarske stroke NIMAJO NIČ.

 

Odloki psihopatske mafije res niso razumni, če gledaš iz perspektive zaščite prebivalstva. A ta perspektiva je seveda popolnoma napačna, ker je to laž, da so odloki namenjeni kakršnikoli zaščiti prebivalstva.

Odloki namreč niso namenjeni zaščiti, ampak koristim fašističnim korporacijam, ustrahovanju ter izsiljevanju.

Zato v vsem tem ni nobene logike in zato zdrav razum ne prenese vsega tega debilizma in medijskih laži.

 

Odgovor na objavo uporabnika
samo eno, 05.08.2021 ob 09:44

 

RAZUMNIH ODLOKOV NI… so pa lahko razumni zaščitni ukrepi posameznika, samo ti z navodili naše vlade in politične dohtarske stroke NIMAJO NIČ.

 

jasno,to veva oba. Moje uporabniško ime pa je “sledim trezni  presoji”…

I še to: kako se skrbi torej za higienske pogoje  na preobremenjenih počitniških destinacijah sedaj, ko pridejo ljudje z vseh vetrov, da  se je razpasel še impetigo – sramota:

http://www.24ur.com/novice/svet/impetigo-gnojna-okuzba-v-obliki-mehurckov-in-krast-na-kozi.html

http://www.24ur.com/video?video=62595992

 

To je bakterijska okužba -ki se jo da preprečevati in se jo mora preprečevati z zagotavljanjem ustreznih higienskih razmer tudi na počitniških destinacijah.

 

 

Jaz že od lanske jeseni namesto odlokov uporabljam zdravo kmečko pamet, na mačin da z najmanjšim naporom dokaj normalno živim.

Masko pač nosim po trgovinah, lekarnah, v zdravstvenem domu,… ker se mi ne da zahebavat z varnostniki in ljudmi. Ampak ne nosim ta drage za enkratno uporabo, ampak iz blaga. Zunaj in v naravi je nikoli nisem nosila – to je bil najbolj debilni ukrep od butastih ukrepov. Psa sem peljala ven tudj po 22 uri. Nisem bila edina. Med občinami sem se premikala vsakodnevno. Bila sem tudi v avtopralnici in hotelu ko so bili za navadne ljudi zaprte. Za posel je bilo vse odprto. Znanci so celo v času popolnega zaprtja koristili bone.

Na dopustu smo bili in še bomo šli. V višku sezone nikoli nismo hodili.

Po zidancah in kleteh nikoli nismo hodili.

V gostilno in na kavo grem ko mi zapaše. Zdaj pač hodim tja kjer sem lahko zunaj.

K maši ne hodim že leta.

Delam normalno. Mal sem od doma, da smo se pokombinirali z otroci. Sodelavci so različnih prepričanj. Eni cepljeni, eni preboleli, drugi nič od tega.

V tej epidemiji je veliko debilnih ukrepov, ki z epidemijo nimajo nič. Ko pridejo ti norci z dopusta, bo v jeseni sledilo nadaljevanje.

Robi govori o zdravem razumu, ha ha, ha.  Psiho z neko fasisticno motnjo v glavi !

New Report

Close