Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Novica dneva

Novica dneva

https://balkantimes.press/kina-je-zaobisla-i-nasamarila-sve/

Je to to!

ampak sem že pred časom govorila,da to je nastavljen virus, da sumim,da kitajci imajo neke svoje interese… pa so mi vsi, le komu bi bilo to v interesu… kot pravim, v detajle nisem strokovnjak, da bi takoj skapirala kaj vse je lahko zadaj, so pa očitno drugi, in po prebranem se zdi tole kar verjetna zgodba…
mi je bila pa že vseskozi povezava lahko tudi Zda Kitajska gospodarska “vojna – in omejevanje kitajske s strani zda – in so si kitajci rekli, vam bomo že pokazali… in očitno so res pokazali…

nikakor nisem mogla mimo dejstev poročanja o tem,da so blokirali lastne, ki so informirali o virusu, da so izvajali cenzuro, da so vsakič, ko je bila novica o umirjanju, znova napihnili zadevo, vse dokler se ni prenesla množično izven meja Kitajske…
In moje mnenje je – kot zapisano tudi v eni drugi temi – v italiji so kitajci nastavili virus, da se tako množično raznaša… delno še poskrbijo tudi neodgovorni italijani, ki ne spoštujejo karantene, ampak , virus je bil v ita po mojem množično raznešen po vseh javnih površinah, ker to,da vsak, ki samo prileti na letališče takoj je že okužen…. tako tesnih stikov na letališču pa tudi nima vsak… mora biti še kje množično po javnih površinah…
in iz ita, kot množične turistične države z obiskovalci vsega sveta- sploh v vseh teh tur. srtediščih, se je z lahkoto prenesel naokoli. In so dosegli svoje.

Sem prepričana,da če Trump ne bi začel z njegovimi omejitvami gospodarskimi, tudi tega ne bi tako bilo.

Tale kitajski “komunizem” mi je vedno bolj všeč.
Ko bi ranjki Marx vedel v kaj se bo sprevrgla njegova filozofija bi raje kumare gojil.

Haha, dobra.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

New Report

Close