Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Nujno iscem varusko za petek popoldan!!!!

Nujno iscem varusko za petek popoldan!!!!

Pozdravljeni,

moz je v tujini, noben od sorodnikov, sosed, prijateljic nima casa, da bi v petek popazil na mojega skoraj dveletnega sina,…jaz pa, sem studentka ob delu, stiriurno predavanje, ki ga res ne bi blo fajn zamuditi.

Sem iz Ljubljane, jutri bom sicer se poskusila na Sezamu, a zna bit prepozno, zato iščem informacijo se tukaj, ce kdo pozna kaksno prijazno studentko al pa gospo za varstvo pri nas doma (Crnuce), od 15.30 do 19.30! Lahko jo pridem jaz iskat z avtom in potem tudi odpeljem domov, ni problema!

Hvala vam vnaprej za pomoc!

Ce res ne najdes nikogar, lahko jaz.
Ampak to samo če ne bo nikogar drugega, ker mam tut jaz ene neobvezne obveznosti takrat:)
LP

tudi jaz lahko pridem :)))

Ups, ste pa hrabre, da bi otroka kar pustile neznancu v varstvo.

LP

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

ŽN, ma jaz nisem neznanec… samo prijavila se nisem :)))))

drgač sem pa še vedno Hop, Cefizelj ;))

:))

Ne, saj nisem misla tko. Samo jaz sem pač vedno varuško najprej “uvajala”, da se je ona ufurala v naše navade in sploh, da se je otrok navadil nje, da jo je sprejel. Po mojem bi ful čudno izpadlo, da bi prišla ena bejba, pa bi sinu rekla, da ga bo čuvala in bi šla… :S

LP

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

mah, saj se tistih par uric tolk fino lahko igrata, da dete sploh ne opazi :))))

hey!

tudi jaz man čas v petek popoldne. tako, da se mi lahko oglasite na mail.

Tudi jaz lahko priskočim na pomoč. Bi pa našega dveletnika sabo vzela, če bi se dalo…. Sloncek

''Rojen si kot original, ne umri kot kopija...''

Zdravo ZN

sem sledila forum nosecnost, smo bile obe septembrke 🙂
bi te rada povprasala kako je kaj s tvojo deklico, vem, da je bila rojena malo prezgodaj. Ce se prav spomnim, sta odsli iz bolnice ze cez 10 dni ne?
No, jaz sem imela rok konec septembra, mala Kaja je pa prisla teden pozneje, tezka 2560g. Je mogla ostati na intenzivni 10 dni in res mi je blo tezko ko sem mogla brez nje domov. Zdaj je zdrava 2 mesecnica, ki me non stop zaposluje, da mi ni dolgcas 🙂

se strinjam s tabo, tud jst ne bi mogla otroka pustit z neznancem. Sem prevec panicna mogoce, ceprav mogoce vcasih ni slabo biti…

Pozdravcke
N.

Jaz se čisto strinjam z Žogico Nogico……pa v tvojm stanovanju bi čuvala otroka?? Kaj če ti še kaj ukrade, vso stanovanje premeša pregleda ….črni scenari je lahko da bo slabo pazila na otroka in se mu lahko kaj naredi…..res si hrabra da si se odločila še za študi ob delu pa še otroka. Potem boš pa spraševala tukaj gor kaj naj narediš ,ker se je tvojemu sinu naredilo …….Jaz bi izbrala samo eno verjanto ne pa obeh.

Oprosti ,ker tako težim. To je moje mnenje jaz lastnega otroka ne zaupam niti nekaterim osebam ,ki jih poznam kaj še le ne znancem. Pošteno premisli preden se odločiš.

Pa srečno.

Sloncek,

tvoj mail ne dela. Sem dobila zavrnjeno!!

Oglasi se!

Je jej jej, koliko strahov … v novem letu jih vsem prestrasenim zelim cim manj.

Varstvo je urejeno, hvala za pomoc!

Važno, da se ti dobro počutiš, ko otroka pustiš pri neznanki in v svojem stanovanju.

Evo, naša Fračka raste. Ima že celih 58 cm in skoraj 5 kg. :)) Napreduje res kar lepo, kar se tiče teže in višine. Čaka pa naju še razvojna, nikakor se ne more dvigniti (“ča pase kravce”), niti glavice ne more obrniti. Kot da nima moči v rokicah. Drugih težav z izjemo zožanih solzevodov pa nimamo. Je precej živahna – ko je zbujena mora imeti stalno eno animacijo, precej se pa tudi doji. No, ko spi, pa spi. :))

Kar se tiče varstva – strah gor ali dol. Ni nujno, da bo otrok kar veselo sprejel neznanca na horuk. Moj večji verjetno niti ne bi delal težav, je precej odprt. Pa vseeno ne bi tega prakticirala. Vsi otroci pa le niso tako na izi, nekateri rabijo čas, da se privadijo na osebo. In ja, raje sem strahopetna, kot bi se spuščala v take fore. :)) Ampak vsak po svoje, to itak.

LP

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

New Report

Close