Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus NUJNO ZAPRETI OSNOVNE ŠOLE!

NUJNO ZAPRETI OSNOVNE ŠOLE!

Nujno. Ni vredno glede na možnosti prenosa.

Ti otroci so populacija, ki so največ v stiku z vsemi starostnimi strukturami – dnevno in pogosto v stiku s starši, starimi starši, sosedovimi otroci, celo vasjo, …. npr enoletniki imajo zelo omejen krog stikov, srednješolci in študentje prav tako, …. OŠ otroci so čisto nekaj drugega.
Itak je skupnost kot je šola idealalna za najširši prenos znotraj mesta oz ljudi.

Absolutno se strinjam.

Pa katera šola ima manj kot 500 učencev? Aja, saj res, NIJZ bo rekel da jih pri pouku ni v razredu 500. Šala dneva. Smešno za zjokat!

Cel dan se selijo iz razreda v razred!

Ali učitelji (ki hodijo po vseh razredih) tudi štejejo zraven ali samo učenci?

Jaz pa mislim, da jih ne bodo zaprli, saj jih tudi drugod po Evropi baje niso.

Če bi imeli vlado in nijz kolikor toliko pri pameti, normalni niso, bi jih že danes zaprli.

Čakalo se bo do zadnjega. Prenosi, ki jih bo 150.000 šolarjev naredilo v teh par dni (ker čez teden dni bodo ziher zaprte), bodo naredili pa nepopravljivo škodo.

V 15 državah so zaprte vse šole in vrtci. Kje živiš, in kako da ti je sploh uspelo najti ta forum?

Ne bodo jih še zaprli.Po državah Evrope jih je več okuženih pa niso zaprli šole.

V 15 državah so zaprte vse šole in vrtci. Kje živiš, in kako da ti je sploh uspelo najti ta forum?
[/quote]
Vir???


In kdo te otroke okuži? Vi starši? Ali kdo od zunaj? Torej je treba tistega odstranit. In kam boste dale mame otroke, ko bodo doma? Boste dobile 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} bolniško zanje, potem boste pa na igrišče z njimi hodile, ker doma ni za zdržat? Kako si to predstavljate? In medicinske sestre/ostalo osebje bodo tudi ostale doma in dobile 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} bolniško za svoje otroke. Ali pa menite, da bi morale oni hoditi v službo, samo da boste vi doma? Povejte no, kako naj bi to izgledalo?

Za mlajše od 10/12 let 8 urni neplačan dopust za enega od staršev. Država krije prispevke.
Tavečji bodo preživeli sami doma.


Do 12 leta boste čuvale otroke. In imele neplačan dopust, potem pa v jok pa na socialno. Je rekla teta iz ZPMS, da je 56.000 slovenskih otrok pod pragom revščine, sedaj, ko boste še ob vso plačo pa boste živeli od česa? Od sociale? Ker bo mati država iz petnih žil krila vaš izostanek, da boste čuvale 12 letne otroke doma. Ki sicer ponoči hodijo okoli, ampak jih boste čuvale ve. Vsi razen zdravstvenega osebja, ti pa morajo na šiht. To pa!


In kdo te otroke okuži? Vi starši? Ali kdo od zunaj? Torej je treba tistega odstranit. In kam boste dale mame otroke, ko bodo doma? Boste dobile 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} bolniško zanje, potem boste pa na igrišče z njimi hodile, ker doma ni za zdržat? Kako si to predstavljate? In medicinske sestre/ostalo osebje bodo tudi ostale doma in dobile 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} bolniško za svoje otroke. Ali pa menite, da bi morale oni hoditi v službo, samo da boste vi doma? Povejte no, kako naj bi to izgledalo?
[/quote]
Točno tako! Sem dipl.m.s. Se pričakuje, da bom v službi. Že tako nas je premalo! Kam z otroki v takšnem primeru? Ali pa naj bom še jaz doma?

Potem kolegice prevzamejo moje izmene in so brez prostih dni, če ne delajo po 12 ur ali več.

Želela bi, da bi mejo z ita zaprli. Samo nekatere tovornjake čez, z omejenim gibanjem i z uporabo zaščitne opreme.


Točno tako! Sem dipl.m.s. Se pričakuje, da bom v službi. Že tako nas je premalo! Kam z otroki v takšnem primeru? Ali pa naj bom še jaz doma?

Potem kolegice prevzamejo moje izmene in so brez prostih dni, če ne delajo po 12 ur ali več.

Želela bi, da bi mejo z ita zaprli. Samo nekatere tovornjake čez, z omejenim gibanjem i z uporabo zaščitne opreme.
[/quote]

Kje pa mož dela? Zakaj pa ne bi on vzel bolniško oz karkoli?

Kje pa mož dela? Zakaj pa ne bi on vzel bolniško oz karkoli?
[/quote]
Aha, samo da bo tvoja rit na varnem, mora njen mož vzeti bolniško! Res? Za tvojo rit? Jo bo tvoj tudi? Kaj pa delaš? Visiš tukaj in ser…š! Nehite no!

Šole so inkubator bolezni.


Aha, samo da bo tvoja rit na varnem, mora njen mož vzeti bolniško! Res? Za tvojo rit? Jo bo tvoj tudi? Kaj pa delaš? Visiš tukaj in ser…š! Nehite no!
[/quote]

Ja medicince zdaj rabimo. Če mož ni medicinec, zakaj ne bi on vzel bolniške? Bi mu krona z glave padla, jajca zakrknila?

kakšne bolnike ustvari panika in neracionalnost.

Ja medicince zdaj rabimo. Če mož ni medicinec, zakaj ne bi on vzel bolniške? Bi mu krona z glave padla, jajca zakrknila?
[/quote]

Kaj pa, če sta oba v zdravstvu? Kar je marsikje? Že itak primanjkuje zdravstvenih delavcev, če zapremo šole in vrtce, sledi kolaps zdravstvenega sistema in domov za ostarele. Ker nobena medicinska sestra ni tako nora, da bo tvegala okužbo zase in svojo družino, da boste ve riti doma na državne stroške. Če pripada tebi, pripada tudi njej. Pa se potem možu na jajca obesi, ker te tuja nič ne brigajo.

Kaj pa, če sta oba v zdravstvu? Kar je marsikje? Že itak primanjkuje zdravstvenih delavcev, če zapremo šole in vrtce, sledi kolaps zdravstvenega sistema in domov za ostarele. Ker nobena medicinska sestra ni tako nora, da bo tvegala okužbo zase in svojo družino, da boste ve riti doma na državne stroške. Če pripada tebi, pripada tudi njej. Pa se potem možu na jajca obesi, ker te tuja nič ne brigajo.
[/quote]

Ja prav. Potem pa naj tako povejo, zdaj takoj, da jih takoj nehamo plačevati ker jih takih ne rabimo. Naj grejo v dojčland. Aja, tam je tudi korona. Ja šit.

Bo gospodarstvo kleknilo. Če bi vsi to naredili. Cel svet ali Evropa. Potem boste res umirali na obroke. In vas bo prvi ubil, ko boste pokukali ven.
Mislim res ste egoisti.

Ste kdaj pomislili vsaj za sekundo, kaj bi to pomenilo. Ne. Zato pa pišete neumnosti.

Tvoj profit mi je že v normalnih razmerah daleč od prve brige.

Ja prav. Potem pa naj tako povejo, zdaj takoj, da jih takoj nehamo plačevati ker jih takih ne rabimo. Naj grejo v dojčland. Aja, tam je tudi korona. Ja šit.
[/quote]

Opla, bejba. Ti imaš torej pravico biti doma kot varuška in obdržati službo, pa še od države pocuzat denar, ker si tako ogrožena, njo bi pa kar iz službe fliknila, ker jo skrbi za zdravje? Malo dvojna merila?

Opla, bejba. Ti imaš torej pravico biti doma kot varuška in obdržati službo, pa še od države pocuzat denar, ker si tako ogrožena, njo bi pa kar iz službe fliknila, ker jo skrbi za zdravje? Malo dvojna merila?
[/quote]

Nisem jo jaz sililo v medicino.

Kako se že reče vojaku ki zbeži z bojišča? A ni to dezerter?

Ravno zaradi doleme z varstvom ne taprejo osnovnih in srednjih šol. Sem za popolno zaprtje šol od 4. razreda dalje ter seveda srednih šol in fakuktet.
In za neko pametno rešitev v smislu organizacije nujnega varstva za 1., 2. in 3. razred in za vrtce. Samo ta ukrep še ni predviden, niti domišljen. Zato še odločajo..

Res je nujno. To bi moral biti 1. ukrep.
Očitno pri nas obrtniki in podjetniki odločajo o zaprtju šol.

Šole in fakultete bi morali zapreti. To je dejstvo. Nobeni izgovori ne odtehtajo, da tega ne storijo. Trgovine bi morali omejiti in dati navodila, razmak med ljudmi 2 metra.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

New Report

Close