Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Nuška Drašček podpira SDS – a zato dobi tolk glasov publike

Nuška Drašček podpira SDS – a zato dobi tolk glasov publike

[img]http://shrani.si/f/3m/M2/2fmgyRH4/nuska.jpg[/img]

http://www.sds.si/menu/6261

KO PJEVA ZLO NE MISLI!!!!!!!

Nikoli mi ni bila simpatična, ko sem pa tole videla pa … nimam besed. Pa nima veze, katera stranka je, vsak umetnik, ki podpira neko politično stranko, je ena navadna prostitutka!

Ja in? A Zoran Predin, član foruma21, je pa kul? A za njega je bil tudi kak fujfujfuj tule gori?

SDS ma dobre glasovalne mašine, so že dokazali. Bo dobila 110 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} glasov.

Daj Ivanu gitaro potem hitro, da ga bodo nehal preiskovat zrad piškavih 500 jurjev.

Ker se vse v Sloveniji plete okriog politike je pri nas tako. Zaradi takih kot si ti se zadeve pletejo in razpletejo, zapletejo in potem je to tako kot je.

Maš pa rez željo in čas da eno nedeljsko limonado spreminjaš v sangrijo……………

Če je odvisna od sds volilcev,potem bo bore malo glasov.

Daj Ivanu gitaro potem hitro, da ga bodo nehal preiskovat zrad piškavih 500 jurjev.

[/quote]

za tako majhen Janšin znesek se ti sekiraš? Poglej junaka Jankoviča,sploh mu ni treba polagat računov, pa en ata ima ogromen znesek nakazan na računček, malo več kot Janša ?? O, ko bi bila vsaj polovica politikov tako poštena kot Janša, pa Slovenija ne bi tonila..in tone zaradi takih nepismenih be….v!

pa Giani Rijavec, Werner, Domen Kumer…

Tudi pri meni je zdaj izgubila vse pike! Za razliko od tebe, pa je bila meni vedno simpatična, tudi pevka je dobra in rada sem jo poslušala. Zdaj, ko sem videla, da je simpatizerka SDS-a, je pri meni oplela za vse večne čase!!!

Tudi pri meni je zdaj izgubila vse pike! Za razliko od tebe, pa je bila meni vedno simpatična, tudi pevka je dobra in rada sem jo poslušala. Zdaj, ko sem videla, da je simpatizerka SDS-a, je pri meni oplela za vse večne čase!!![/quote]
Zdaj pa v jok in na drevo. Kdo se sekira zaradi tebe. Veliko pa to pove o tebi in tvoji omejenosti .

Me ne briga politika. Eni pa res živite samo za politiko.

oh dejte no, da niste vedeli da je desna?

pa saj njene izjave v ZOISG pa tudi sicer so totalno desne … sej ne da bi bilo s tem kaj narobe … pač je desna, pa kaj?

poje ok, ampak interpretirat pa res ne zna … njeno zasebno življenje in pa mnenje me pa popolnoma nič ne zanimata … kakor kdo želi, samo da ne škodi drugim!

pametna punca.
in lepo poje.

Se strinjam z nekom zgoraj, ki je zapisal, da ko kdorkoli (javna oseba) s področja kulture začne propagirat neko politično opcijo – izgubi vse pike.

Pri meni že.

In velja za vse politične opcije (stranke) in vse glasbenike (in ostale).

Tudi zame je izgubila vse točke kot vsak, ki ima najmanjšo vezo z omenjeno stranko.

Ko sem to prebrala, je ne pogledam več. Zgubila je vse pike. Sem presenečena, da se je tako spustila.

Tudi pri meni je zdaj izgubila vse pike! Za razliko od tebe, pa je bila meni vedno simpatična, tudi pevka je dobra in rada sem jo poslušala. Zdaj, ko sem videla, da je simpatizerka SDS-a, je pri meni oplela za vse večne čase!!![/quote]
Zdaj pa v jok in na drevo. Kdo se sekira zaradi tebe. Veliko pa to pove o tebi in tvoji omejenosti .

Me ne briga politika. Eni pa res živite samo za politiko.[/quote]

Ali pa to nekaj pove o tvoji omejenosti. Če bi bila Nuška simpatizerka nacistov ali rasistov, bi tudi izgubila vse pike pri meni, pa čeprav bi ti najbrž rekla, da je biti rasist ali nacist politično prepričanje. Nič skupnega nimam in nočem imeti s takimi ljudmi!!! Zato se mi je na žalost zas.rala do konca.


Zdaj pa v jok in na drevo. Kdo se sekira zaradi tebe. Veliko pa to pove o tebi in tvoji omejenosti .

Me ne briga politika. Eni pa res živite samo za politiko.[/quote]

Ali pa to nekaj pove o tvoji omejenosti. Če bi bila Nuška simpatizerka nacistov ali rasistov, bi tudi izgubila vse pike pri meni, pa čeprav bi ti najbrž rekla, da je biti rasist ali nacist politično prepričanje. Nič skupnega nimam in nočem imeti s takimi ljudmi!!! Zato se mi je na žalost zas.rala do konca.[/quote]

Oh ja.

Koliko pik pa imajo pri tebi simpatizerji lunatikov, častilcev propadlih režimov, ki verjamejo v marksistične pravljice? Najbrž vse, pa čeprav niso čak norisi.

😀

pa to je stara zadeva. Sedaj je lahko že čisto rdeča in poje solo pri kombinatkah….tako hitro se namreč menjajo stranke pri nas.
ne moremo človeka obsojat zaradi starih stvari, dajmo mu drugo šanso.

Tisto malo kar sem gledal to oddajo in mislim, da sem glih njo videl, se mi je zdela nekam sumljiva, napihnjena oz. vzvišena tako kot vsi v tej čudni stranki.

strele vedno treskajo v vrhove, kužki pa laaaajajo…

Tudi pri meni je izgubila vso podporo. Tako kot Predin po incidentu na parketu.

Pa tudi sicer smislim, da Nuško v tej odaji kar lepo favorizirajo, medtem ko Vadnjal, Žana ipd. pa ostajajo zadaj ne glede na to, kako dobri so.

A prej, ko je kleceplazil (Predin) okoli Kucana in Jankovica, pa se ne? �

New Report

Close