Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu O čem fantazirate trenutno?

O čem fantazirate trenutno?

nič bolj kot kake druge moške, ki dobro izgledajo:)

Črnolasci?

o nutelli danes zjutrej : )

Lenči ola,kak si?Kake moške imaš pa ti rada?

Ona govori o nuteli! Kar pomeni, da se vidi kako jo nabildan tip maže z nutelo po dolgem in počez. Razumeš?

Hm, se mi zdi, da ne si tudi njo slabo razumel.

Gasilca rabi, da jo pogasi, policaja da jo disciplinira in reševalca, da jo na koncu še reši 😉

Ja vsakj ima neke svoje posebne užitke.

Tvoja teorija,kaj se pa njej mota po glavi se pa ne ve,ampak predvideva:-)

in obratno seveda, se mi zdi da jo mam še zmerej mal v laseh.
o ti šment : )

Kakorkoli – v končni fazi jo bodo vsi potešili in pohladili – tudi profesionalno.

recmo Cavazzovi geni, da mi bl ležijo kot Pitt-ovi, samo so vsi čedni:)

Ne morem izločit že po barvi las. Niso pa črni lasje garancija za lepega dedca, tko kot niso blond lasje garancija za lepo žensko, al pa…ne tolk lepota, kot….greha vredni ljudje, pogledov vredni…

večinoma gre za gledanje, ker za druge aktivnosti potem tista popolna lepota in skladno nabildano, zagorelo telo…niso več pomenbni:)
vsaj ne, ko gre za ljubezen:)

Danes bi si pa rad spočil oči… na kakšnih dobrih nogah, postavici, nepravilnih joškah 😉

o poletnem dopustu

Hehe, med tem morbidnim časom pa pirznam, da o tem tudi jaz premišljujem…

Copram, g. minister, copram:-). Če bom tudi v naslednjem letu tako uspešna, se bo nataliteta Slovencev precej dvignila:-)).

Ta trenutek pa tudi jaz fantaziram, ja, o nepozabnem seksu, z njim, ki je (po celodnevnem šihtu), še stanovanje u nulo spedenal. Fantaziram o tem kako ga bom zapeljala, zacoprala in očarala. Fantaziram o tem kako se mu bom oddolžila, kako ga bom pohvalila in mu dala vedet, da ga ljubim, spoštujem in cenim vse kar naredi. Ker meni to ni samo po sebi umevno.

Tvoj partner ali mož je biti čarobno.

o dopustu :-)))

od kje si se pa ti vzel? A te je imela doldajalka priklenjenega al kaj?:-))

hihihihi… ni cajta zadne cajte…

:-)))))

New Report

Close