Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu O čem fantazirate trenutno?

O čem fantazirate trenutno?

Pa BREZ SPAMA!

No, jaz npr. o eni nagici na vseh 4, z rdečo kapo in belim cofom, jaz pa za njo 😉

Ti si pa že daleč,bravo,jaz nimam nič v glav danes priznam,luna,ha,ha….

Jaz se ne bi pritoževal tudi če bi bila brez kape, sam da bi jo dvignila dovolj visoko, tako da ne bi bilo potrebno klečat:-)))

pregrinjalo iz krzna, polsvetloba od dišečih rdečih svečk, kapljice tolčejo po oknu, svileno rdeče perilo, naoljeno moško telo…..pod mano….

nekaj v tem smislu… (moški se ve, kateri je, samo on je trenutno na AC proti belemu mestu:() tko da ne bo nič….menda:))

o tem, da sem ena srečna punca, ker se mojmu ljubi malo bolj zgodej vstajat zjutrej. aleluja!

čist po pravici tole;-)

o tem, da bi bil blizu mene … in takoj zatem, da bi bil v meni;-)

Po pravici, o tem, da bi že bil končno vendarle enkrat konec tega ponedeljkovega delovnika…

Ne povem.
:))

Jaz pa o izzivalnio oblečeni tajnici,ki jo sexam na pisalni mizi.

Da ni po sredi bulafon ta veliki?

Danes pa o maserki, sicer spodobno oblečeni ampak men to ne pomaga 😉

………..kako bi ga v usta dala………

Poljub je kralj dotikov

.jaz ga imam sedaj.

Umetnega ali bio?

SMOTKO! CIGARET! :))

E, Mujo bi rekel: Zdravije ti bi bilo, da si pušila *****…

Ha ,ha,ja bi bilo boljše kajne Srečko,jaz bi tud rajši kot cigaret,hi,hi….

hja…………v pisarni nimam druga kot cigaret.
:)))

Trenutno ne fantaziram, odštevam minute… Če bom uspešno coprala, se bo začelo kar tule, pred monitorjem:-).

Danes pa razmišljam, da bi bil zadaj za eno nago policajko, ki bi bila pred mano na kolenih, okrog pasu pa imela pištolco. Vsake toliko časa bi potegnila pištolco in ustrelila v zrah…. ijahej… hija…

Veliko uspeha pri čaranju 😉

Japajade.Bulafon kar priznaj.

Kako smo navihano poželjivi;-)

js pa tko kašljam vsak večer v kopalnici, da bi uleteli tisti trije iz reklame za …tablete za grlo…kaj so že:)

policist, gasilec in reševalec…..lepi, nabildani, naoljeni:))))

Imaš rada uniformirane moške?

New Report

Close