Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek o imigraciji iz muslimanskih držav v Evropo

o imigraciji iz muslimanskih držav v Evropo

https://en.wikipedia.org/wiki/Ayaan_Hirsi_Ali
Ayaan Hirsi Ali is a Dutch-American activist, author, and former politician of Somali origin. She is a leading opponent of female genital mutilation, and calls for a reformation of Islam. She is supportive of women’s rights and is anatheist. 

Hirsi Ali is the daughter of the Somali politician and opposition leader Hirsi Magan Isse. She and her family left Somalia in 1977 for Saudi Arabia, then Ethiopia, and later settled in Kenya. In 1992, Ali sought and obtained political asylum in the Netherlands. Following graduate work, she published articles on her political views and spoke in support of Muslim women becoming atheist.

She renounced Islam and became an atheist in 2002

Ayaan Hirsi Ali on immigration from muslim countries to Europe
Objavljeno je bilo 6. jul. 2016
https://www.youtube.com/watch?v=5NpJdLecED0

5.., baje je tukaj zaželeno, da avtor teme napiše kako svoje mnenje oz. stališče. vsaj jaz sem bil v preteklosti že nekajkrat brisan, če sem objavil samo sliko ali link.

Tudi moja sporočila s povezavami kot npr. ta https://www.theguardian.com/world/2015/nov/03/afghan-woman-stoned-to-death-for-alleged-adultery so že bila brisana.

A res? Zanimivo. Malo je najbrž odvisno od tega, kateri modi je na ‘šihtu’. Ampak meni je Primož razložil da naj napišem vsaj kak stavek dva, ne pa samo slika ali link.

O aayan Hirsi je bilo tu že večkrat objavljeno, pa se nekako ne prime, zato sem misli, da bi morda napisal/a kaj več, da debata steče. na primer zakaj se tako malo sliši o njej? Zakaj ‘humanitarci’ ali pa elite ne podprejo takih ljudi kot je ona ali tisti francoski imam zadnjič?

No, meni pa ”Primož” ni niti ti odgovoril, kaj šele razložil, zakaj je bila moja tema s tisto povezavo brisana, kljub temu, da je bilo moje vnovično sporočilo z vprašanjem: ”čemu izbris”, naslovljeno prav nanj.

Video od Hirsi je izobraževalne narave, opremljen z zapisi/podpisi v angleščini. Kratek malo več kot 5 minut, a zelo informativen glede ”trenutnega” dogajanja.

Zakaj prilepim link sem? Ker je tu dokaj velik pretok ljudi. Dokler ta možnost bo, je na meni, da jo izkoristim.

Zakaj takšne ljudi kot sta npr. Aayan Hirsi Ali in imam Hocine Drouiche podpre malo ljudi? Ker se nočejo izpostavljati ali ker za te ljudi sploh ne vedo ali pa ker so preprosto indiferentni, v smislu: se me ne tiče. Še ne.

Zakaj pa jih ne podpro ”humanitarci” in ”elite” pa je odgovor najbrž v tem, da si ”stojijo na nasprotnih bregovih”.


Meni se pa zdi, da zelo dobro sodelujejo. Proti navadnim smrtnikom.


Meni se pa zdi, da zelo dobro sodelujejo. Proti navadnim smrtnikom.[/quote]

Peščica ”pokončnih”, kot prej omenjena dva versus ”humanitarci” in ”elita”.

Omejenima pa moje spoštovanje.


Meni se pa zdi, da zelo dobro sodelujejo. Proti navadnim smrtnikom.[/quote]

Peščica ”pokončnih”, kot prej omenjena dva versus ”humanitarci” in ”elita”.

Omejenima pa moje spoštovanje.[/quote]
Se strinjam.

Pa saj je logično, da se ne ve. Mediji so v rokah elite. Jaz sem npr za oba zvedel na FBju.

@ vnv nv n
Pa hvala, ker si ”pripomogel” k malo več ogledom;)

Ni zakaj 😉


Meni se pa zdi, da zelo dobro sodelujejo. Proti navadnim smrtnikom.[/quote]

Peščica ”pokončnih”, kot prej omenjena dva versus ”humanitarci” in ”elita”.

Omejenima pa moje spoštovanje.[/quote]

Zanimiv lapsus. 🙂

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Peščica ”pokončnih”, kot prej omenjena dva versus ”humanitarci” in ”elita”.

Omejenima pa moje spoštovanje.[/quote]

Zanimiv lapsus. :)[/quote]

Omenjenima v prejšnjih sporočillih te teme: Aayan Hirsi Ali in imam Hocine Drouiche

pa še intervju z Ayaan Hirsi Ali iz leta 2008
http://www.dailymotion.com/video/x2dtw85_ayaan-hirsi-ali-on-muslim-immigration-in-europe_news

pa še dva intervjuja z Ayaan Hirsi Ali v pisni obliki:
http://www.citizenwarrior.com/2007/12/ayaan-hirsi-ali-talks-frankly-on-how-to.html
http://www.israelnationalnews.com/Articles/Article.aspx/18336

Če je Alijeva izstopila iz islama, se očitno da izsopit. Bo izstopilo še veliko mladih muslimanov, ki pridejo v stik z evropo. Tako da se ničesar ni za bat, brezveze paničarite.

Zakaj so nastali komunisti?
Če ne bi Nemci okupirali Slovenije ne bi bilo partizanov in ne bi bilo vojne. Brez vojne pa ne bi graščaki in Kočevarski Nemci bežali v Nemčijo. Prav tako ne bi prišlo do vzpona komunizma. Komunizem je posledica nacistične okupacije Balkana.
Tako, da jaz mislim, da je prva rešitev električni avto, da se prek nafte neha financirati Muslimanski terorizem in prihode muslimanov v Evropo, v drugem pa odvoz muslimanov nazaj v njihove države. Seveda pa za to potrebujemo nacizem. Pa smo spet na začetku.
Nemci pa seveda hočejo muslimane v Nemčiji, ker jim s tem zagotavljajo obrambo pred Judi in cenejšo nafto za njihove zastarele naftne in bencinske avtomobile, ki bi morali biti itak prepovedani, ker njihovi izpušni plini dokazano povzročajo raka in zaostalost pri še nerojenih otroki.
Prav tako smo mi Evropejci financirali in iz pod Miloševićevega škornja osvobodili valilnico terorizma – Kosovo. Prav na Kosovu je pa največ tako skrajnih muslimanov, ki sovražijo demokratičen način življenja.
Takole je bilo. V Albaniji je vladal zlobni diktator in se zaradi njega tam ni dalo živeti. Pa so se Albanci selili na Kosovo. Tam so dobili otroške dodatke in socialno pomoč. Rekli so ne jaz otroke, otroci bodo preživljali mene (z dokladami). Srbi so imeli po tri otroke, Albanci pa po dvajset. Zato se je predhodnje ravnovesje, ki je veljalo tisočletja 20{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} Albancev in 80{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} drugih (Cigani, Srbi…) obrnilo. Albanski otroci so dobili štipendije, da so lahko hodili v šolo. Pa so v šoli študirali medicino. In glej ga zlomka, če je Albanka pri Albanskem zdravniku delala splav je bila spet noseča že čez nekaj tednov, če pa je Srbkinja pa ni bila noseča nikoli več. Srbski kmetje niso hoteli živeti z Albanci skupaj, ker so Albanci prodajali njihovo zelenjavo (brezplačno, brez dovoljenja…)
Nek človek (dobro plačan) je nategnil Miloševićevo ženo. Ta je nategnila Slobodana, da je s svojimi neumnimi idejami uničil (Velika Srbija) uničil Jugoslavijo. Saj Jugoslaviji ni nič manjkalo, samo sem in tja je razneslo kakšno skladišče orožja (v Bosni) in včasih so s Kosova zapodili kakšno Srbsko družino. Saj to je povsem normalno. Saj še v civilizirani Skandinaviji včasih kdo pobije in zminira nekaj ljudi. To ni nič takega.
Miloševćeva mati je videla kam to pelje in je zato naredila samomor. Zaradi samomora ljubljene babice je Miloševićeva hči izgubila pamet (ali pa je že prej ni imela, tako kot starši).
Potem so Srbe zbombanidirali in nategnili, da so izročili Miloševića (saj je zaslužil, zakaj je pa uničil Jugoslavijo. Takrat so zaradi izročitve ubili predsednika.
Čez čas se za to, da bi prišli v Eu. Izročili še ostale voditelje. To še ne bo vse. Butaste Srbe bodo nategnili še, da bodo priznali Kosovo za samostojno državo in Republiko srbsko za Bosno. Na koncu bodo šli ne samo v Eu ampak tudi v Nato, da bodo ljudem, ki so jim uničili državo služili še bolj pokorno kot ostale marionete.
Nezavedno se bodo pahnili v sužnost, izgubili še tiso malo, ker imajo, izbrisali svojo narodno preteklost (obramba Evrope pred Turki) in postali Evropejci. Z genetsko spremenjeno hrano, z Bruseljskimi direktivami, z nadzorom interneta, brez svobode govora. Me zanima, kje bodo potem Rusi kupovali Ne GSO sojo za svoje poskuse na hrčkih. Prve so hranili z navadno druge pa z GSO sojo in tretji rod hranjen z GSO sojo ni imel več zdravih mladičev.
Anders Behring Breivik
»Poslušal bom iPod, dal zvok na maksimum, tako bom lahko potlačil strah, če bo potrebno,« je zapisal Anders Behring Breivik. To je človek, ki je pobil okrog osemdeset ljudi. ljudi. No glasbo so med ubijanjem poslušali tudi Ameriški vojaki. In ta ima z njimi še več skupnih lastnosti. Ne vem pa zakaj tako občuduje Srbe in Jelinčiča. Saj sta vendar Hilda Tovšak in Ivan Zidar iz svojih podjetij spravila največ Bosancev nazaj v Bosno. Ne pobijanje, samo zaposli jih plače jim pa ne daj. Kmalu bodo doma. Zakaj potem norec obožuje take ljudi in ubija svoje. Saj s takim razmnoževanjem bodo Muslimani mogoče res naredili iz Evrope Kosovo. Predvsem, če jim bodo dajali, doklade, plače itd… Ker tudi jaz bi šla kam kjer bi bolje živela kot doma.
Kar se tiče Norvežanov, kako je mogoče, da so se kar pustili pobiti. Jaz v trenutku, ko nekdo strelja bi poleg bežanja in skrivanja imela še v glavi, da mu vzamem puško (po tihem prideš za hrbet, vzameš orožje in prirediš javni linč). Saj jih je bilo dovolj, da bi mu jo lahko vzeli in bi imeli boljšo možnost za preživetje kot pa v vodi. Ker v vodi se ne moreš nikamor skriti. Ni skale, ki je naprebojna in ne hiše za katero se skriješ.
No Anders Behring Breivik verjetno ni imel doma idealnih družinskih razmer. Ker ga je oče zapustil in ga ni naučil živeti v družbi, da bi si poiskal žensko, ji naredil otroke in zahteval gospodinjenje. Zdaj se pa dela lepega. Če ga je naredil naj bi ga naučil tudi živeti in tudi tistega, kar se meni zdi najpomembneje to je SPOŠTUJ SEBE IN DRUGE!!! Ampak kaj, ko mi tudi podpiramo Acto, Nato in Multinacionalke in ne spoštujemo ne sebe in ne drugih. Samo, da mene bolj kot islamizacija Evrope zanima Amerikanizacija Evrope. Ker otroci govorijo po cestah samo še Ful, Kul.

bo izstopilo ja, prihodnik je torej pravilno .., ker do sedaj še noben ni, pa živijo že po peta generacija tu

prihodnik pravilno uporabljen manjka pa besedica mogoče..ker zanesljivo kaj takega trditi ni možno

bolj verjetno je da bo več nemuslimanov prestopilo v islam .. ženske se na veliko poročajo z muslimani

a lahko kdo da kak link kako kaže evropi v prihodnosti…če se bo nadaljeval nadaljni trend njihove natalitete, bo evropa kmalu muslimanska

kateri razlogi govorijo v prid muslimanske evrope že v nekaj desetletjih in kateri proti?

http://24warez.ru/uploads/posts/2015-09/1442500351_screen.jpg
Kulturni šok:-))

bo izstopilo ja, prihodnik je torej pravilno .., ker do sedaj še noben ni, pa živijo že po peta generacija tu
[/quote]

Ta tema je o eni, ki je izstopila, brihtol.

[/quote]
https://www.theguardian.com/world/2015/apr/02/muslim-population-growth-christians-religion-pew 2 April 2015
Muslim population in Europe to reach 10{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} by 2050

Europe’s Muslim population, boosted by large families and immigration, will nearly double, from less than 6{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} (43 million people) in 2010 to more than 10{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} (71 million people) in 2050, the forecast estimates.
[img]Muslim{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}20population{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}20in{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}20Europe{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}20to{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}20reach{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}2010{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}20by{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}202050[/img]

New Report

Close