Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu O pozabljenih vrlinah (za jazzota)

O pozabljenih vrlinah (za jazzota)

mislim, da si jih še danes v enem klepetu imela 22… če se prav spomnim

LP YAZZO

:)))))))))))

ja………..sem jih imela…….nekdaj……. :)) Sem se malce pohecala dopoldan.

ERGO???

LP YAZZO

:))

Ja, se strinjam, tudi nekateri moški to pogrešamo. Pogrešamo namreč tiste tako prikrito diskretno sexi dame, ki so znale ceniti te drobne pozornosti ter prepoznati in diskretno uživati v našem neusiljivem občudovanju njihove prelepe ženskosti…

Danes, žal, večina žensk občuduje in pričakuje nekaj povsem drugega, neromantičnega in bolj otipljivega…

Nesramnost, grobost v obnašanju in govorjenju pa sta pri mladih damicah vrlina št. 2, takoj za gomilo denarja in nabildanimi torzi.

Tudi ljubljenje ni več ljubljenje, temveč podiranje rekordov (bodisi številčnih, bodisi časovnih).

No, ni vse tako črno, seveda so tudi drugačni moški, drugačne dame ki, hvala bogu, znajo uživati v življenju, majhnih pozornostih ter dolgemu, dolgemu ljubljenju…

Hvala… sem uživala!

Ja, srečko, ugotavljam isto…

Nesramnost, grobost v obnašanju in govorjenju pa sta pri mladih damicah vrlina št. 2, takoj za gomilo denarja in nabildanimi torzi.
In, ja, tudi jaz še vedno prisegam na ljubljenje…. in na majhne pozornosti…. in na diskretne, sramežljive poglede!
Saj, nekaj takih nas pa še vseeno je… obeh spolov… lih dovolj, da vsak lonček svoj pokrovček najde!

New Report

Close