Najdi forum

Naslovnica Forum Arhiv Glasba, film in fotografija O sinočnjem SLO filmu pa nič?

O sinočnjem SLO filmu pa nič?

Meni je bil film (končno) gledljiv.
Sicer daleč od reale, moram pa pohvaliti Ivanušiča. Kot igralca sploh.
Drugi igralci ostajajo na ‘Ž’ kategoriji. In težko je potem delat uspešnico, če so preveč naučeni iz AGRFT.
Vedno isti, vedno! Pa naj zabavajo folk na TV ali snemajo reklamo ali film. Isti modeli so.
Kot Zastava 101 svoj čas.
Tudi za ‘lepotico’ Ivo Bagolo (na Bagola je posebej poudarek hehe) nikakor ne morem pohvaliti kot dobro igralko.

Naslov je bil Stekle lisice.

Ta folk se enostavne ne zna prelevit iz ene vloge v drugo. Npr. Di Capria lahko gledamo v Titaniku, kot zajebanta Ulovi me, če me moreš, do najhujših grozljivk. In nikoli ni dolgočasen. Vedno prepričljiv. Stara faca.
Naši pa so vedno ista mAgla!

Pa se tako trudim, da ne bi bila preveč kritična do naših. 🙂 Ker nimajo keša, nimajo zvezdniške kariere…., nikoli ne bodo imeli jaht, vile in letala. Ker ne znajo igrat! Sorry.

V čem je fora besede bagola?

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Predlanska tema …
https://med.over.net/forum5/viewtopic.php?t=11100331

Muska je dobra na začetku in na koncu. Ima kdo pley? Pa spregledano, kdo jo je ‘napisal’?

Danes so predvajali enega najboljših slovenskih filmov Vesna. Fantastičen!
Dobri igralci, dober scenarij, duhovita zgodba takratnega časa mladih, odraščajočih ljudi, ljubezenski prepleti,…Simpatična pogovorna slovenščina. Dobro so takrat sklamfali skupaj tale film za tiste čase.
Tele stekle lisičke včeraj sicer gledljive. Film je bil dober. Svaka čast glavnemu igralcu! Dobra igra!

Tudi zame večno naj film Vesna! Pa takrat ni bilo toook denarja, niso imeli opreme, nič – naspram danes!
In LJubljana je bila Mesto!! Mesto meščanov, umetnikov, študentov, športnikov! Pa vse bolj naravno, izvirno.
Danes je mesto LJ en kup betona, vse prepovedano, polno mafije in beračev. Vse plačljivo, vse kaznovano. Pa postopačev, ki pijejo kavo ob Ljubljanici po par ur.

Sem brez besed – vse se spreminja, samo večini največ pomeni narava. Da pa neseš s seboj kakšen sendvič, v termoski čaj…. pa greš lahko vsak dan na izlet z družino.

Odličen film, gledljiv in z vsebino. Do pikice perfekten itak ne more biti, saj noben film ni.
Igralci so vsi po vrsti odlično odigrali, točno s takimi lastnostmi, kot se je pričakovalo od posameznega lika.

Ni pa nobene rekame, pohvale… žurov! Ker je preveč resničen za oblastnike. In je boljše, da ostane v ozadju.
To boli!!

Se strinjam povsem. Le da sem film gledala kakšno leto-dve nazaj, je bil takrat na sporedu. En boljših SLO filmov, ki mi je ostal v spominu. Bravo Ivanušič!!!

Se strinjam povsem. Le da sem film gledala kakšno leto-dve nazaj, je bil takrat na sporedu. En boljših SLO filmov, ki mi je ostal v spominu. Bravo Ivanušič!!!

Vem, da so uporabili glasbo benda Pomaranče, ne vem pa katerih komadov, mal poguglaj, če ti kateri pade v uho…

Da je že took star film? Itak, če je bil še Jernej Šugman.
In ves ta čas tišina?? Ne morem verjet!
TOP film. Spada med naj filme.

Le kako te oblastniška banda utiša?! 🙁

Avtor glasbe: Janez Dovč

https://www.rtvslo.si/kultura/film/pa-ga-imamo-prvi-pohorski-vestern-na-tvs-celovecerec-stekle-lisice/441549

https://sl.wikipedia.org/wiki/Janez_Dov%C4%8D

ta film je bil že pred časom na tv, na tubi je cel, dober film, glasba res super … kot njen avtor 🙂
film Vaš link

__________________________________________________ °°° Stay Hungry, Stay Foolish °°° [url]https://www.youtube.com/watch?v=JJ9IX4zgyLs [/url] ¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯

Ta film bo sigurno zgodovinski… samo na žalost šele čez 50 let.
Zdaj je premočan za oblastnike,
Vsa čast g. Ivanušič.

Ivanušič je bil odličen. To je to.

Stekle lisice mi je bil fajn film. Boljši od tistega Ivanušičevega filma prejšni dan Jutri Slovenija Avstralija itd,četudi tisti ni bil slabi film,ampak mi je ta bil boljši,saj sem ga že gledala trikrat.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close