Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek občasno ne morem oddati posta?

občasno ne morem oddati posta?

A se to še kateri dogaja ali pa ga naš računalnik sračka?

Ko napišem post in kliknem pošlji, traja nekaj časa in prikaže se mi tisto sporočilo, da stran ni na voljo. Najbolj sem jezna, ko napišem kar nekaj vrstic, pa vse zaman. To se mi zadnje čase vse pogosteje dogaja.

Ja, to se dogaja. So o tem debatirali tudi že na forumu Računalništvo, tako da nisva edini.

Tudi meni se dogaja. Zadevo rešim tako, da prekinem internetno povezavo (še prej hitro skopiram, kar sem napisala), se ponovno povežem in potem gre. Upam, da bo to prebral Primož, ker če se nam vsem pojavljajo te težave, je verjetno kaka težava na sistemu?

In še to: ko se mi naloži stran (samo na določenih forumih MON-a) mi levo spodaj napiše: Dokončano, a z napakami na strani.

In še tretja stvar, ki se mi dogaja le na forumih MON-a: včasih se pojavi okno: “Vrstica z informacijami…”, zgoraj potem piše: “Mesto utegne zahtevati ta kontrolnik AktiveX….. Kliknite tukaj, da ga namestite” Tudi, če kliknem in ga namestim, je naslednjič isto….

________________________________________________ Prave kritike so zasnovane na trdnem prepričanju ali znanju.

Heh, štajerka, tudi meni se dogaja vse našteto. Ampak, zanimivo, da samo doma, na službenem računalniku je vse OK.

Hmmm, jaz s službenega računalnika še nisem šla na MON, bom pa poiskusila. Sicer pa imam doma XP-je – SP 2, v službi pa SP 1. Morda se dogaja samo pri določeni verziji operacijskega sistema?

________________________________________________ Prave kritike so zasnovane na trdnem prepričanju ali znanju.

Meni se je to zgodilo sicer samo enkrat, pa še takrat se je – ko sem sem se ponovno povezala na net in MON, pokazalo obvestilo o vzdrževalnih delih.

Tudi meni včasih tako nagaja. Pomaga, da resetiram modem oz. switch, ni treba računalnika resetirat.

@-->-- @-->-- @-->-- @-->-- @-->-- <http://pomarancka.moj-album.com>

New Report

Close