Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Objavljene okužbe s koronavirusom po občinah. Najnovejši podatki!

Objavljene okužbe s koronavirusom po občinah. Najnovejši podatki!

Nova vlada je začela objavljati tudi podatke o obolelih za koronavirusom ali boleznijo Covid-19 tudi po občinah. Podatki so zelo dobrodošli, saj so se v državi razširjale različne informacije, zelo različno so ravnali tudi župani.

Ponekod, kot na primer v Kočevju ali Slovenski Bistrici, so župani skupaj z direktorji zdravstvenih zavodov takoj stopili pred javnost, pred tv-kamere, in občane seznanili, da so obveščeni o okužbah oziroma obolelih v njihovi občini. Nato so jim predstavili vse ukrepe, ki že potekajo in dodatne, ki jih še načrtujejo.

Oboleli v 112 slovenskih občinah

Vsaj en primer okužbe s koronavirusom je potrjen v 76 slovenskih občinah, to je v 36 odstotkih vseh slovenskih občin. Dva in več primerov je potrjenih v 36 občinah. Oboleli za koronavirusom so že v 112 slovenskih občinah (od 212) ali v skoraj 53 odstotkih vseh občin.

Najhujše je v Beli krajini, kjer je bilo do včeraj potrjenih 30 obolelih oseb, in sicer:

Metlika:   21Semič:      6Črnomelj:  3

Na Kočevko-ribniškem območju so potrjeni 3 oboleli, in sicer:

Ribnica:  2Kočevje: 1

Na Dolenjskem je 15 obolelih, in sicer:

Novo mesto:          5Šmarješke Toplice: 4Trebnje:                4Dolenjske Toplice:  1Žužemberk:           1

Največ obolelih je v občini Ljubljana – 70. Sledi občina Šmarje pri Jelšah – 22, Metlika je na tretjem mestu – 21 obolelih.

https://www.facebook.com/156501658185458/posts/858271714675112/

Pa to bodo res iz Ljubljane raznesli po celi Sloveniji.

Zakaj se ne da Metlike, Šmarja in Ljubljane v karanteno?

Naj mi nekdo pove en dober razlog?

1 okužba je v Tolminu. Kako je Kobarid, Bovec?
Kaj pa Cerkno, Idrija, Žiri?

Pa to bodo res iz Ljubljane raznesli po celi Sloveniji.

Zakaj se ne da Metlike, Šmarja in Ljubljane v karanteno?

Naj mi nekdo pove en dober razlog?
[/quote]

Točno se vidi, da se raznaša iz Ljubljane. V tednu ali dveh bo povsod enako.

Pravijo, da ni okuženih. To še nič ne pomeni?

Pravijo, da ni okuženih. To še nič ne pomeni?
[/quote]

To samo pomeni, da nimajo veliko zaposlenih v Ljubljani, ali pa so okuženi šele od Ponedeljka dalje.

Kakšno poročanje je to na pol? Kje je najhujše potem? Dva različna podatka sta.
Nehajte ustvarjati paniko! Že z objavo različnih trditev.

Ostanejo rešitve, če želimo preživeti.

Pa to bodo res iz Ljubljane raznesli po celi Sloveniji.

Zakaj se ne da Metlike, Šmarja in Ljubljane v karanteno?

Naj mi nekdo pove en dober razlog?
[/quote]

Zato, ker je to Ljubljana, če bi bil Maribor, bi ga že zdavnaj zaprli.

Točno se vidi, da se raznaša iz Ljubljane. V tednu ali dveh bo povsod enako.
[/quote]

Saj je gkavno mesto zasedlò nagrado European green Capital. A bodo turisti hodili nekam, kjer se občine nisi trudile za porast turizma? Namesto, da bi stopili skupaj vsaj v takih situacijah, ljudje ustvarjate razkol. Ko ne bo denarja, boste bentili, kaka nesolidarnost je. Pet Zujfov prihaja. Vsaj eden ziher. Glej naprej.

Pa to bodo res iz Ljubljane raznesli po celi Sloveniji.

Zakaj se ne da Metlike, Šmarja in Ljubljane v karanteno?

Naj mi nekdo pove en dober razlog?
[/quote]

Kako bodo potem Lublančani hodili na vikende na Gorenjsko in Primorsko, halo?

To samo pomeni, da nimajo veliko zaposlenih v Ljubljani, ali pa so okuženi šele od Ponedeljka dalje.
[/quote]

Iz Idrije se jih kar precej vozi dnevno v Ljubljano. Je samo vprašanje časa, kdaj bo počilo.

Moja Dolenjska? Ne, hvala.

tudi še brez

V Kamniku tesnih stikov učiteljice sploh testirali niso, starše pa so veselo hodili po službah. Verjetno je virus kar v vseh slovenskih občinah.

Ampakk jaz pa gledam te tabele po starosti in spolu, pa mi ne izgleda da bi ženske kaj dosti manj obolevale.

New Report

Close