Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Obletnica ;)

Obletnica ;)

Ej, mačk, kaj te zopet prijemlje, kdo te v slabo voljo non stop popelje, bo treba nekaj si izmislit in slabo voljo stran potisnit!!!

Cmoka dragi prijatelj, poglej skozi okno, me vidiš, me cutis, vsa sem nagajiva in …….no kaj še???cmoka;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

na žalost se ne bo podrla, ker ne bova dans praznovala… ampak šele v petek in cel nasl. mesc na predmedenih tednih… juhej… (bova podirala šukce po svetu, hihi) ;)))
ahtej ti na svojo šukco, čebelka lumpa, poredna.

šukica, ko bi mogla vsaj govoriti…..:-)))

Ej, svetnica je pa ja okej, nedolžna in lepa…pa kaj bi ti rada, ravno obratno??? Ne , ne sva lumpi, ampak drugace pa prave scvetnice, je tako!!!;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ja lepo bi bilo biti njegova čebelca, ampak žal ni tako…ali pa??;)) Lumpa sem postala in ti si kriva za to, hi, hi!

Razbojniček, tvoja čebelca te kliče, kje siiii!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Bom ahtala na najinga medka, da nama ne okrade ga kaksna cvetka;)))saj si imela to v mislih, ne???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ampak vidva me pa nasmejita…sprevržko si kaj moj?????

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ti ahtej na tvojga, na najinga in na vse medke tega sveta… sej si vendar sonček… z velikim K…. papa porednica 😉

zdej letim na sončka za ene 2 urci… papa

Hja,tolko kot se pustiš.
Bi bil ja,pa je tolk če-jev…
Rad te imam!
Sp

Kaj naj rečem,če sploh ne vem zakaj se gre?A vas mogoče ta spodnji štuk malo matra?Če je tako,kar izvolite prosim,pa da ne bo gneče pred vrati,za vsako rabim nekaj časa namreč..:-)
Lepe ste naše bejbe,lepe!
Sp

Ti bom nagajala ves čas, boš videla ti porednico…namaži se s kremico ker te znam malo bolj močno pobožati…ker si danes to še posebno zaslužič;)))

Kar pa se medvedkov, medkov, cvetkov tiče pa naj se ahtajo kar sami, ker je tako najbolje;)).
Manj jih merkaš raje te imajo, veš to??? Cmoka!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Dragi nekega dne boš res odprl vrata in kuhal kafe…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Pusti čeje, tam nekje, naj uživajo po svoje, ti pa glej za danes in sedaj in to izživi do konca, si me razumel kaj ti želim povedati???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Obljube,obljube…pa seveda vabljena!
Sp

saj obvladam prvo pomoč…ker mislim, da jo boš takrat zelo nucal!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close