Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Obletnica ;)

Obletnica ;)

Ojla,
obveščam Vas, da danes jaz in moj ljubi praznujeva 5. obletnico skupnega delovanja.

Prosim, da mi zaželite še na mnoga skupna leta? Hvala, se priporočam.
;)))

Čauči

PS. Ob tem bi pozdravila še moje internetne ljubavi. Tudi vas imam rada.

Bravo!
Čestitam!
Dolgo zdržiš…:-)))))))

Žverček, a ti malo zezaš, tisto dolgo zdržiš….lupma si, da veš…cmoka…

Helči jaz pa sem ti čestitko poslala , kar na dom…;))) no na e-mail!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

hihi, hvala…
zdržim pa zato, ker sva se fajn zdresirala… in mi res ni hudega ;))))
čauči

narobe napisala?!
O.K., popravljam – on dolgo zdrži….

A je bolje, SončeK?!

ja, ja, ja, oba sta dobra ja, ja, ja in tako naprej do enih 15-20 let, ja, ja, ja, ali ne Žverčica?!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

vidiš, deklica je iz pravega testa, razume tako kot je treba.

Drugače, draga Hely, saj veš, en kup cmokov iz srca….

(sam lih najbolj butast cajt sta si pa najdla…:-))) …. vse usrano in mokro zunaj, mislim…:-)))

… ma lumpa ti… pr nas ni nč usrano zuni… pr nas je pomlad totalno v zraku… (p)tički pojejo, rožce cvetijo, čebelce brenčijo ipd. ;)))

cmokca

hvala, hihi 😉
me pa zanima, kdo ti je to poslal, ker to sem jaz včeraj eni osebici poslala ;)))
cmokca

Čestitam,pa še sam ne vem zakaj!No,moje sožalje!
Če sta tako zdresirana,da se šukčata oz.da hodita v kino samo enkrat na teden,bi lahko jaz zdržal 100 let(al pa niti minute!).
Lepa bodi in oprosti,sem slabe volje danes.
Sp

Ja tukaj tudi,jaz pa še enga usrange ******* nisem bil deležen.Fak,bo že bolje!
Sp

… :(( ZAKAJ SI SLABE VOLJE DANES? Sem ti rekla snoči, da pejd spat, da boš dans boljš volje? Nič, prou nič me ne ubogaš… ti že ne bi upal biti moj, hihi… mene mora moj ubogat…
drgač pa… u lublani je, zato je doma sam čez vikend… ampak, diploma je v zraku… zato se mi obetajo boljši časi ;)))))))))))))))))) juhej

Pri meni je v zraku vse,razen Francija.Pa še temu bom dal eno patafo,če ne bo nehu fehtarit za hrano.
Sp

kej imaš spomladansko čiščenje?
al od jeze mečeš vse u luft?

dej, stari, skalmirej se… sej veš, upanje umre zadnje.
bodi priden in postavi stvari na svoje mesto 😉

potem je tole tudi, ne?!

LOVE IS IN THE AIR…..:-)))

Ej, ta stare copate pa le pusti, bo vsaj Franci lahko dobil občasno “narkozo” in nehal fehtati za hrano. Tako je, copate mu daj, pa bo spal ko ubit…… Poskusi, saj veš, upanje….itd.
Cmoka, prijatelj.

Helci, tole sem dobila od kolegice danes zjutraj, hi, hi, lumpa, nisem dobila od tistega kateremu si ti to vceraj poslala, lahko pa, da je on dobil to ponovno danes se od mene, pa nic hudega, ali ne??? cmoka, lumpica!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

hihi… ok… fora se mi je zdela v tem, da sem mu zraven pripisala, da to lahko pošlje svoji pupiki (tuki jo sicer drugače imenujemo ;))… pa je zgledlo, da je poslal tudi tebi… pa nič zato… bi se pa lahko nekej razkrilo, hihih…. ku sem lumpkana 😉
papa pupika

Jaz imam čisto čisto vest!!!

Se mi je že svetniški sij začel bolj bleščati….

a pošljem še tebi kej… 😉
boš lahko poslala naprej tvoji simpatiji…
ti pa svetnica, hihi, pust je mimo, draga žverka ;))
papa

Ej, saj se res lahko smejis, ampak kakor hoces, jaz sem ti napisala resnico in nisem jaz tista cebelca, saj si imela v mislih našga lepega Razbojnička???
Ti , ti pupika ti…cmoka za nagajivost!;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ti pa kar lepo tiho, svetnica moja!!! Če grešim jaz, si tudi ti zraven, ali ni tako??? No ampak nič bat sem v temle primeru tako nedolžna kot ti;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ej žverček, pri njima samo šukica poje, kaksna travca zelena in vse ostalo…

uživajta in naj se šukica danes na obletnico ne podere!!!hi, hi,hi;)))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

opala… doslej nisem verjela… ti pa res vse vidiš in vse veš ;)))
papa čebelica, (medka polna skledka)

… pa s cveta na cvet… hihi ;))

Da ne bi spet kaj o tisti popularnosti….. zdaj sem pa žalostna, veš!

Jaz sem pridna, jasno?! SončeK, pomagaj! Razsvetli Helyki možgančke!!!
Takoj!

(madona, kaj si vse te frklje lahko privoščijo, jo bom tako…..:-)))

zdaj pa še ti udrihaj po meni……..

SPREVRŽKO, EDINO MOJE UPANJE………..kje si, reci kaj zame…..ups, aja, zdaj bo pa…..hmmmm…?! No, upam vsaj lahko….

New Report

Close