Najdi forum

Naslovnica Forum Arhiv Finance in kriptovalute Obogatite z BITCOINOM, danes imate priložnost

Obogatite z BITCOINOM, danes imate priložnost

Danes je Bitcoin začel svoj ponoven pohod. Je še zelo poceni, zato ga svetujemo za nakup. Še letos bo namreč šel do 100.000 dolarjev, kar pomeni, da se vam bo denar podvojil! Močno priporočamo!

Sliši se mamljivo, samo kaj pa če slučajno pade? Še vedno je vrednost zelo visoka. Skoraj 50.000 za en bitkojn.

Jaz sem že izgubil 1800 eur v bitcoinu. Ravno ko sem vložil je padel. Si ne upam več tvegat. A se kdo kaj spozna? A je to piramidni sistem?

No takole bom rekla. Meni se pa ne zdi neumno. Moj nečak je zalužil kar veliko, ampak sama nimam dovolj denarja da bi tvegala. To so kot neke delnice, ali pa zlato. Le, da ne dobiš zares bitcoina v roke, samo na računalniku ga imaš. Je neviden.

Ja ko je padel si ga šel prodajat in si prislužil izgubo. Pa si ga res moral prodati po nižji ceni in zakaj?

Nikoli si nisem želela biti bogata. Samo srečna.

Ves finančni sistem je ustvarjen na iluziji in bo moral propasti. 🙂 prej ali slej

pri vrednosti 17K€/za BTC sem prodal in zaslužil 15%.
Potem pa je vse skupaj znorelo ☺ … nekaj mi ni jasno: kako menjalnice pokrivajo pozitivne razlike poasameznikov ob izplačilih!! na TRR pri 100% dobičkih ??
Ali se mularija igra neke EUR / BTC štose in realno za izplačila denarja na TRR NI (to mislim, da drži, ker so menjalnice d.o.o. .. lahko zaprejo trgovino)
aja .. je pa fino služiti med različnimi kriptami ☺☺☺ .. kot ocenjevanje čigavi kamenčki v potički peska so boljši ☺

Pa saj so ti že milijonkrat povedali, da menjalnica ne pokriva ničesar, ampak je samo posrednik, ki služi s provizijo. Ves denar se pretaka med imetniki. Nekdo dobi, nekdo izgubi. Kdor zna trgovati, z nihanji služi, kdor ne zna (primer zgoraj) ga financira.

ja sej to je problem. ker je N E V I D E N

za moje pojme: šrot

New Report

Close