Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu obr./neobr.

obr./neobr.

punce, kaj vam je bolš-obrezani ali neobrezani moški spolni ud?lp

Vseeno mi je kakšen je, obrezan ali neobrezan…važno mi je to, da uživam in da sem zadovoljna v spolnosti.

Definitivno neobrezan!!

Ko smo ravno pri tej temi: kakšna pa je razlika? Ne vem namreč, kako izgleda eden in drugi. Mi lahko malo opišete?
:)) LP
Tory

Obrezan, definitivno!

pojdi v bosno tam majo vsi kurce obrezane.
pa še kalamare boš mela zastonj ha ha ha

Obrezani so lepši na pogled, pri uporabi ni razlike si jih pa obrezujejo poleg Muslimanov tudi Američani in Židje in nekateri zaradi zdravstvenih razlogov.

jaz imam obrezanga in piuncam je to všeč

Definitivno obrezan! Lepši je, pa ne smrdi, kot neobrezan!

no lepo ludica, da se strinjaš z mano…..;)

Mislim, da noben ne smrdi, če je umit. :)))

zadetek u polno štrumfolina…

jaz sem sicer neobrezan in mi tud na kraj pameti ne pade, da bi se obrezal, sem pa slišal iz prve roke, da se obrezanost čuti in da je občutek boljši (govorim o ženskah, jasno).

Mene zanima predvsem to, da tiste, ki trdite, da je neobrezan boljši, imate tudi z obrezanimi izkušnje, ali pa govorite na pamet?

Odrezan!!!!!!!!!!!!

jaz še nisem z obrezanim, tko da ne morem soditi o tej pomembni temi

jaz sem obrezan in mi je full všeč…
Tudi ženske s katerimi sem že bil pravijo, da jim je veliko bolj všeč obrezan… predvsem iz higienskih razlogov in videza…

-mm eno vprašanje! “Kaj” naj bi pa čutila, če ničesar ni?

koža je malo drugače zavihana… tako sem slišal iz prve roke :-)))

eh… higiena se mi zdi tu še najmanj pomembna. Če se redno umivaš je čist vseeno…

jst sem z obema z obr./neobr. morm rect da pretirane razlike nisem cutila, mi je pa definitivno lepsi za pogledat obrezan

Bla sem z neobrezanim in obrezanim. Poleg izgleda mi je obrezan bolj všeč tudi zato ker ga je lepše obdelovat oralno-enostavno dosti bolj uživam…seveda pa je najbrž tudi od partnerja odvisno:)
lp

Pa dejte že nehat s to higieno. Če se dec umiva je čist in pika pa naj bo obrezan ali ne!

Ali sem potem tudi jaz, ki imam dolge lase, bolj “umazana” od ene kratkolaske? TOO much!!

:)))) Na hitro sem prebrala ODREZAN!

No med samim sexom, res ni nobene razlike za žensko. Saj to ni nihče trdil.

Naj razložim glede higiene, zakaj pravijo da je bolj higiensko biti obrezan, kot pa neobrezan.
Na neobrezanem tam kjer kožica prekriva glavico se veliko prej in so bolj dovzetni za razne okužbe in pod kožico se vedno najde kakšna umazanija ali kakšni izločki, ki tam ne sodijo, neobrazeni zahteva tudi veliko bolj temeljito umivanje… medtem ko takega mesta na obrezanem ni.
To so dejsta, ki jih moji in vaši komentarji ne bodo spremenili.

To je približno tako kot na recimo kuhinjski omarici z veliko ostrimi robovi, se veliko prej nabere umazanija, prav tako je tudi težje čistiti, kot pa na ravni gladki površini z zaobljenimi gladkimi robovi…

New Report

Close