Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu obrezani moški

obrezani moški

včeraj doživela srečanje bližnje vrste z enim takim primerkom…
ta stvarca očitno res ni prav nič občutljiva! nobena nežnost ni pomagala… močan in grob prijem!!!???

kakšne izkušnje?

Nobenih izkušenj.

Bom samo teoretizirala:
Če je narava tja dala tisto kožico, potem verjetno ta kožica ima nek namen. In nikoli nisem razumela obrezovanja. Umivati se da tudi, če je tam. In ker čuva glavico pred nenehnim draženjem, seveda glavica ostaja bolj občutljiva… kar pa se meni navsezadnje zdi tudi prav.
A ni ta obrezan moški za nekaj prikrajšan??? Vsaj za nežno obdelavo, ni res???
In če samo pomislim na predenje mojega moškega, ko mu z jezikom odmaknem kožico z glavice… ja, tale ta obrezani je definitivno prikrajšan….
Ker če sodim po sebi – nisem ravno prepričana, da si vedno želim “grobega in močnega prijema”….

Pa še enkrat poudarjam – samo teoretiziram. In se lahko tudi motim.

se povsem strinjam! zato pa sem bila kar malce zmedena. glavica je ponavadi res tisti najbolj nežen in občutljivi del, tukaj pa… sploh ne vem kje so tiste točke. povsem neuka :))

kje je kakšen obrezan moški, da še tole pokomentira?

Pravijo, da so obrezani moški boljši ljubimci……….pa ni res!
.in konc koncev, ti tudi nasveta ne znam dati. Žal.

He he he ste pa res smešne nobena vaša trditev ne drži to lahko povem z lastnih izkušenj 🙂

jaz tudi.

Po mojem kar dobro teoretiziraš.

V bistvu ti tega sploh ne veš, če si obrezan. Če pa nisi pa lahko samo teoretiziraš tako kot mi. Razen, če nisi gej…?

Po moje kr je. SIcer pa nič slabega v tem.

dajte kaj bolj konkretnega povedat 🙂

Jaz ti več res ne morem povedat, ker nimam izkušenj. Nisem peder

Mal mi je hecn, da jih poimenuješ ‘primerki’, kot da so samo trije na svetu, pa še ti z Marsa… S kolkimi si pa že bila do zdej, da si prvič naletela na obrezanega??

Men osebno so obrezani lepši. Sej niso čist brez kožice, lih prov je imajo, da še drsi gor pa dol. Ni pa tistga da v nenabreklem stanju visi kožica čez, k mi to res ni lepo.

New Report

Close