Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Obupana

Obupana

V zadnjem mesecu mi gre v življenju cisto vse narobe, od velikega popravila avta do izgube službe, zdravja domačih in tudi mojega zdravja…

Res ne vidim vec izhoda oz. kako se sploh zmotivirati….Vem da se vcasih vsem dogajajo slabe stvari, samo toliko slabih stvari naenkrat? Sprasujem se kako je to sploh mogoce?

 

A si ti ta tjaša ki prodaja karte?

 

Pred leti sem v pol leta izgubila 6 meni zelo dragih oseb, prometne nesreče, bolezni…

Sem preživela in se pobrala.

 

A bejž no. 🤗

Na tako vprašanje nimamo odgovora. Praznoglavci sicer verjamejo v karmo. Če bi bilo na tem kaj resnice, bi Janković in njegovi maloprodni potomci ter kurbirske ženske že zdavnaj pristali v Ciprskih zaporih ali še bolje, pod cipresami.

Odgovor na objavo uporabnika
Vesel oče, 18.04.2024 ob 19:02

Na tako vprašanje nimamo odgovora. Praznoglavci sicer verjamejo v karmo. Če bi bilo na tem kaj resnice, bi Janković in njegovi maloprodni potomci ter kurbirske ženske že zdavnaj pristali v Ciprskih zaporih ali še bolje, pod cipresami.

JOj pa kaj ti ves kaj je za zakulisjem… kaj zdej ce je na funkciji pa ma denar mu gre pa avtomatsko dobro… kaj ti ves kako mu je… kot da je to vse.

Eto ti romiha…

A muslis da se zokiju zena ni napila krvi ko je zvedla za farmacevtko?

a že spet 😳

Pride obdobje, ko gre res vse narobe. Astrologi pravijo, da gre za Saturnov povratek. Zgodi se nam okoli 30., 50. in 80. leta. Na vseh področjih same težave, prav prelomnice. Ampak iz tega izide o močnejši in na dolgi rok ugotovimo, da je bilo za nekaj dobro. Sem dala skozi in lahko rečem, da kar drži. Pri približno 50. sem v kratkem času menjala službo, se selila, umrlo mi je nekaj sorodnikov.

A ni bla uceri tema o spletnih vplivnicah?

A nimajo take poln instagram slik? Sama gotiva, na jutubu srecne pa uzivajo in nevem se kaj… v ozadju se pa samomore dela…

Pravijo: ko ma hudič mlade jih ma velik. Enim se vleče leta pa dvignejo glavo. Tri korake naprej, enga nazaj.. just don’t give up. Sprejet, dihat, korak po koraku do novih malih zmag.

korak po korak do novega padca. 🙄

Res je včasih tako,da človek neve kako in kaj . Pridejo trenutki oziroma obdobje v katerem te preizkuša življenje. To vem iz svojih izkušenj do sedaj ,ko imam že 70 let. Je že res ,da se celo življenje učimo in izpopolnujemo svoje znanje.

Toda ni treba obupati enkrat ti bodo sigurno nasproti prišli dobri in veseli časi . Boš pa morala potrpeti samo ne izgubi zaupanja,volje in energije .

Odgovor na objavo uporabnika
bozomon, 18.04.2024 ob 18:59

A si ti ta tjaša ki prodaja karte?

 

Te je vrgla na šajbo, ti pametan ko hurac od ovce. Božo, Božo, glup ko Bozomon.

Odgovor na objavo uporabnika
Obupanka496, 18.04.2024 ob 18:55

V zadnjem mesecu mi gre v življenju cisto vse narobe, od velikega popravila avta do izgube službe, zdravja domačih in tudi mojega zdravja…

Res ne vidim vec izhoda oz. kako se sploh zmotivirati….Vem da se vcasih vsem dogajajo slabe stvari, samo toliko slabih stvari naenkrat? Sprasujem se kako je to sploh mogoce?

 

Bo bolje le zaupati bo treba v to da je mozno a potrebno je  tudi kaj storiti da bo

Pri okoli 50 je slo narobe od smrti starsev, do izguba sluzbe, do moje hude bolezni rak..se poberes nekako in gre naprej. Pa nikoli vec ni tiste brezskrbnosti in obcutka da bos zivel vecno in uzivas zivljenje iz dneva na dan.

New Report

Close