Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Obupana

Obupana

Resnici na ljubo, niti jaz ne bi imela na njegovem mestu otroka s tabo. Ne zdiš se mu ustrezna mama, to pa je opazil med tvojim odnosom do njegovega sina. Dajmo si priznat ženske, tuji otroci nam ne dišijo, a ne? Tega pa več kot očitno ne moreš skrit. Po drugi strani mu ne uspeva vspostaviti reda v razbiti družini, zdaj nanj pritiska še nova. Saj ni nor, da bi se zaje.bal še drugič. Naj te zaplodi drugi, po možnosti brez otrok.

Draga avtorica, dobila si pametne odgovore, ki so ti potrdili, kar veš že zelo dolgo. Kaj torej odlašaš? Si tako strahopetna, da boš raje zafurala svoje življenje, kot pa naredila to, kar je edino pravilno- že včeraj spakirala kovčke. Saj nisi pri pameti, imeti otroka s tipom, s katerim se ne da normalno komunicirati, da vsega drugega sploh ne omenjam. Veseli bomo novice, da si se odločila in izpeljala, kar je v tvoje dobro. Pomembno: ne hiti na vrat na nos v drugo zvezo. Svetujem ti, da prej dobro razmisliš, sama ali še bolje, s pomočjo terapevta, zakaj si tako dolgo sploh vztrajala v taki zvezi? Kako si sploh izbrala takšnega človeka. In potem še pišeš, da je zveza sicer dobra!! Za božjo voljo, zbudi se! Želim ti vse dobro.

Poleg vsega že napisanega je še zanič starš že prvemu otroku, torej, kaj sploh še mečkaš?

heh, zakaj ti bi pa morali tuji otroci dišat, naj jih vzdržujeta tista dva, ki sta jih naštepala…, če se spajdašiš z enim od njih, si lahko samo kolega temu otroku, pa nč več.
Če se pa s partnerjem tega otroka razumeš in čutiš, da je kolikor toliko dobra partija med 30 in 40 letom, je pa normalno, da si z njim želiš svojga otroka.
Če ta…. kolikor toliko zdrav partner v teh letih ta f u k odlaga za drugo leto, (dober kakšno leto še gre) ga skenslaš, pa čeprav maš firmo z njim, iščes svojo srečo drugje, pol več popravnih izpitov ni, če hoče model/ka, cincar kasej popravit situacijo, malo morgen, to ni taprav človek za družino al moški al ženska…
V teh letih in kasnejših letih ni romantike ampak so samo ene vrste poslovne intimne (jebaške) pogodbe.

heh, zakaj ti bi pa morali tuji otroci dišat, naj jih vzdržujeta tista dva, ki sta jih naštepala…, če se spajdašiš z enim od njih, si lahko samo kolega temu otroku, pa nč več.
Če se pa s partnerjem tega otroka razumeš in čutiš, da je kolikor toliko dobra partija med 30 in 40 letom, je pa normalno, da si z njim želiš svojga otroka.
Če ta…. kolikor toliko zdrav partner v teh letih ta f u k odlaga za drugo leto, (dober kakšno leto še gre) ga skenslaš, pa čeprav maš firmo z njim, iščes svojo srečo drugje, pol več popravnih izpitov ni, če hoče model/ka, cincar kasej popravit situacijo, malo morgen, to ni taprav človek za družino al moški al ženska…
V teh letih in kasnejših letih ni romantike ampak so samo ene vrste poslovne intimne (jebaške) pogodbe.
[/quote]

Poznam preveč moških, ki ima tri otroke s tremi različnimi ženskami. Ne vem kdo je bolj blesav, moški, ženske, ki imajo otroka z njim ali ta tretja, ki je na novo začela vezo z njim.
V avtoričenem primeru ima tip svoje razloge zakaj nima otrok z njo. Ona pa tudi nima vse pospravljeno pod streho.

Poznam preveč moških, ki ima tri otroke s tremi različnimi ženskami. Ne vem kdo je bolj blesav, moški, ženske, ki imajo otroka z njim ali ta tretja, ki je na novo začela vezo z njim.
V avtoričenem primeru ima tip svoje razloge zakaj nima otrok z njo. Ona pa tudi nima vse pospravljeno pod streho.
[/quote]

No, pa poglejmo resnici v oči…, zakaj noče imet. Glupa ziiher ni tolk, da noče imet…., pol pa ostane sm še ena možnost, kaj praviš … katera…

No, pa poglejmo resnici v oči…, zakaj noče imet. Glupa ziiher ni tolk, da noče imet…., pol pa ostane sm še ena možnost, kaj praviš … katera…
[/quote]

… da je grda in debela?

Ene pa res prav rinete v težave!
Zdaj mi je pa kristalno jasno … zakaj je toliko nesrečnih otrok, ki jih vzgajajo kolerične mame, ki jih je partner zapustil, utrujene babice in ali pa nesramni učitelji!
Delati na otroku?????
Otroci niso predmeti!
Otroci so čuteča bitja, ki si zaslužijo ljubezen mame in očeta.
In imajo vso pravico do očeta.
Zato drage moje pupe, pamet v glavo.

… da je grda in debela?
[/quote]

lej, to ni spoštljivo do avtorja/avtorice tega posta ampak…, tipu enostavno ni dost jebozovna, to se realno in spoštljivo sliši, ženske raj bolj kulturno rečejo nisva kompatibilna, hehe…
To v bistvu ni nobena katastrofa v današnjem času, človek more to enostavno sprejet in se niti malo ne sekirat zarad tega, vedno se najde nekdo, kateremu si bomba. Življenje je treba na izi jemat…, kot poje adi smolar, če me ena noče, me pa druga hoče, hehe….

Mogoče, žal ne vidim v njegovo glavo.
Z njegovim sinom imava po mojem mnenju korekten odnos. Sem ga učila, se z njim veliko pogovarjala, hodila na bazen, ipd.

Je pa res da se večkrat sporeceva glede njegove vzgoje. Bom vam navedla par primerou:
1. Na očetov naslov je rekel da bo naročil neko zadevo, prišla je ne samo da ne ta zadeva, ampak el. Cigaret. Moj partner namesto da bi se z njim vzgojno pogovoril, mu ni rekel popolnoma nič. Celo rekel mu je da bi paket prevzel ampak ni prišel. Ko sem ga vprašala kaj je zdaj to, zakaj mu ni kaj rekel.,mi je odgovoril da saj vem kakšen je, da če bi rekel da ga ni prevzel bi mali znorel.
2. Mali ne hodi v šolo ko se mu tako zazdi, partner mu ne reče nič. Ko mu to omenim mi reče kaj mu težim da bo že šel v šolo ko bo hotel, če ne naj pa pač ponavlja.
3. Pri njegovi bivši partnerici je nasilen, oče pa ga zagovarja in pred njim govori da je zato kriva njegova mati, ker mu naj bi brezveze težila.

Teh zgodb je malo morje.

Je pa res da mu vedno povem da če bova imela midva otroka, bodo stvari definitivno potekale drugače. Da zagotovo ga ne bo tako sral kot do zdaj. Da pričakujem da bo odgovoren oče.
Mogoče ga to bremza.nevem.

No, pa poglejmo resnici v oči…, zakaj noče imet. Glupa ziiher ni tolk, da noče imet…., pol pa ostane sm še ena možnost, kaj praviš … katera…
[/quote]

Hm…nadaljno psihiranje? Šla že ne bo, ker to je zanjo samo trenutno padec.

Verjetno si prebrala vse komentarje. In vsi držijo. Tisti, ki ti svetujejo, kaj naredi in tisti, ki kritizirajo tvoja ravnanja. Vzemi se v roke in razmisli, kako naprej. Zaključi to zvezo in si poišči novega partnerja. Ker ……tudi on ima pravico, da živi tako, kot si želi. Kdo si ti, da ga v nekaj prisiljuješ? Zato…pakiraj in išči srečo drugje.

lej, to ni spoštljivo do avtorja/avtorice tega posta ampak…, tipu enostavno ni dost jebozovna, to se realno in spoštljivo sliši, ženske raj bolj kulturno rečejo nisva kompatibilna, hehe…
To v bistvu ni nobena katastrofa v današnjem času, človek more to enostavno sprejet in se niti malo ne sekirat zarad tega, vedno se najde nekdo, kateremu si bomba. Življenje je treba na izi jemat…, kot poje adi smolar, če me ena noče, me pa druga hoče, hehe….
[/quote]

Ja vemo indijski hipijski smrad te edini še hoče. s tem se ni za hvali njo jaha pol Ljubljane.še žena te noče in ti bi komplicirao?

Zakaj ne pove, zakaj ne naredi koraka čeprav pravi da je otrok najmanjši problem…

Ja zato ker dokler ne boš pakirala kovčkov, on ne bo naredil ničesar, ker on otroka že ima, ti si še vedno tam in mu na roko. Čemu torej bi se pretegnili?

Ti si zgrešila že ko si šla mrežit dedca z majhnim otrokom. Pri meni bi šle kar rdeče zastave v luft. Pa ene babe ste res kokoši no… Izmed vseh dedcev na tej okrogli Zemlji naši ne vidiš verjetno dalje kot do naslednjega večjega mesta/vasi in prvega žalostnega, samskega očija

Ja vemo indijski hipijski smrad te edini še hoče. s tem se ni za hvali njo jaha pol Ljubljane.še žena te noče in ti bi komplicirao?
[/quote]

Ou, hudo :)))))

Mogoče, žal ne vidim v njegovo glavo.
Z njegovim sinom imava po mojem mnenju korekten odnos. Sem ga učila, se z njim veliko pogovarjala, hodila na bazen, ipd.

Je pa res da se večkrat sporeceva glede njegove vzgoje. Bom vam navedla par primerou:
1. Na očetov naslov je rekel da bo naročil neko zadevo, prišla je ne samo da ne ta zadeva, ampak el. Cigaret. Moj partner namesto da bi se z njim vzgojno pogovoril, mu ni rekel popolnoma nič. Celo rekel mu je da bi paket prevzel ampak ni prišel. Ko sem ga vprašala kaj je zdaj to, zakaj mu ni kaj rekel.,mi je odgovoril da saj vem kakšen je, da če bi rekel da ga ni prevzel bi mali znorel.
2. Mali ne hodi v šolo ko se mu tako zazdi, partner mu ne reče nič. Ko mu to omenim mi reče kaj mu težim da bo že šel v šolo ko bo hotel, če ne naj pa pač ponavlja.
3. Pri njegovi bivši partnerici je nasilen, oče pa ga zagovarja in pred njim govori da je zato kriva njegova mati, ker mu naj bi brezveze težila.

Teh zgodb je malo morje.

Je pa res da mu vedno povem da če bova imela midva otroka, bodo stvari definitivno potekale drugače. Da zagotovo ga ne bo tako sral kot do zdaj. Da pričakujem da bo odgovoren oče.
Mogoče ga to bremza.nevem.
[/quote]
Očitno sem spregledal, da si stara 15 let. Vsaj tako deluješ.

Mogoče, žal ne vidim v njegovo glavo.
Z njegovim sinom imava po mojem mnenju korekten odnos. Sem ga učila, se z njim veliko pogovarjala, hodila na bazen, ipd.

Je pa res da se večkrat sporeceva glede njegove vzgoje. Bom vam navedla par primerou:
1. Na očetov naslov je rekel da bo naročil neko zadevo, prišla je ne samo da ne ta zadeva, ampak el. Cigaret. Moj partner namesto da bi se z njim vzgojno pogovoril, mu ni rekel popolnoma nič. Celo rekel mu je da bi paket prevzel ampak ni prišel. Ko sem ga vprašala kaj je zdaj to, zakaj mu ni kaj rekel.,mi je odgovoril da saj vem kakšen je, da če bi rekel da ga ni prevzel bi mali znorel.
2. Mali ne hodi v šolo ko se mu tako zazdi, partner mu ne reče nič. Ko mu to omenim mi reče kaj mu težim da bo že šel v šolo ko bo hotel, če ne naj pa pač ponavlja.
3. Pri njegovi bivši partnerici je nasilen, oče pa ga zagovarja in pred njim govori da je zato kriva njegova mati, ker mu naj bi brezveze težila.

Teh zgodb je malo morje.

Je pa res da mu vedno povem da če bova imela midva otroka, bodo stvari definitivno potekale drugače. Da zagotovo ga ne bo tako sral kot do zdaj. Da pričakujem da bo odgovoren oče.
Mogoče ga to bremza.nevem.
[/quote]

A ti to resno?
Ali nas že malo zafrkavaš?

Ps
Ja, mogoče ga pa res bremza to, ker si mu povedala, da ga ne bo sral kot do sedaj in da pričakuješ, da bo odgovoren oče?
Se ne vprašaš, če nisi preveč zahtevna do njega?
Bošček, se mi prav smili, ker ima doma takega zmaja.

😢

lej, to ni spoštljivo do avtorja/avtorice tega posta ampak…, tipu enostavno ni dost jebozovna, to se realno in spoštljivo sliši, ženske raj bolj kulturno rečejo nisva kompatibilna, hehe…
To v bistvu ni nobena katastrofa v današnjem času, človek more to enostavno sprejet in se niti malo ne sekirat zarad tega, vedno se najde nekdo, kateremu si bomba. Življenje je treba na izi jemat…, kot poje adi smolar, če me ena noče, me pa druga hoče, hehe….
[/quote]

V bistvu je stvar precej kontra od vaše domneve.
Pred leti sem bila miss plaže, sem športnica, telesne funkcije imam po testiranju primerljive z 22letno žensko.
Leto in pol nazaj sem bila v sosednji državi 2.na bikini fitnes tekmovanju.

Pa to niti nima veze, napisala sem zgolj in samo odgovor na vaše zlobne jezike.

In zdaj se boste spet najdl pometnjakovici zakaj si potem ne najdem drugega.
Zato ker se mi ne daaa. Spoznavati, zopet nove želje novi pogledi… Ne da se mi. Res ne. Ne da se mi spet čez vse to.

On mi je bil zanimiv ravno zato ker ni izstopal, ker ni težil kot vsi ostali v njegovi družbi, ker mi ni govoril osladnih že 500x zlajnanih in slisanih osvajalskih bedastih for….
Ker ni prišel z avtom za 50.jurju (seveda na lizing, pa ta lizing potem se mama plačuje) in pričakoval da bomo pa vse babe zdaj po tleh padale pred njim. Fuj, taki deci so mi ogabni. Takšni ki tukajle pišete pa debela pa grda pa taka pa ovaka… MA vi si ne zaslužite tud zmaja ne.
Taki pejte k mamici zizat.

Oh wow, sem mislil, da se resno pogovarjamo zdaj pa vidim, da je tu dobesedno vse narobe… :S

Omg. Za vse skup.

V bistvu je stvar precej kontra od vaše domneve.
Pred leti sem bila miss plaže, sem športnica, telesne funkcije imam po testiranju primerljive z 22letno žensko.
Leto in pol nazaj sem bila v sosednji državi 2.na bikini fitnes tekmovanju.

Pa to niti nima veze, napisala sem zgolj in samo odgovor na vaše zlobne jezike.

In zdaj se boste spet najdl pometnjakovici zakaj si potem ne najdem drugega.
Zato ker se mi ne daaa. Spoznavati, zopet nove želje novi pogledi… Ne da se mi. Res ne. Ne da se mi spet čez vse to.

On mi je bil zanimiv ravno zato ker ni izstopal, ker ni težil kot vsi ostali v njegovi družbi, ker mi ni govoril osladnih že 500x zlajnanih in slisanih osvajalskih bedastih for….
Ker ni prišel z avtom za 50.jurju (seveda na lizing, pa ta lizing potem se mama plačuje) in pričakoval da bomo pa vse babe zdaj po tleh padale pred njim. Fuj, taki deci so mi ogabni. Takšni ki tukajle pišete pa debela pa grda pa taka pa ovaka… MA vi si ne zaslužite tud zmaja ne.
Taki pejte k mamici zizat.
[/quote]

Popay…si prebral? :))))

Evo vam. Važno, da je godna in plodna, ker narava pa ja ve kdaj je pravi čas.

A dej no! In kaj naj reče po treh mescih, kje je otrok? Svašta, no

V bistvu je stvar precej kontra od vaše domneve.
Pred leti sem bila miss plaže, sem športnica, telesne funkcije imam po testiranju primerljive z 22letno žensko.
Leto in pol nazaj sem bila v sosednji državi 2.na bikini fitnes tekmovanju.

Pa to niti nima veze, napisala sem zgolj in samo odgovor na vaše zlobne jezike.

In zdaj se boste spet najdl pometnjakovici zakaj si potem ne najdem drugega.
Zato ker se mi ne daaa. Spoznavati, zopet nove želje novi pogledi… Ne da se mi. Res ne. Ne da se mi spet čez vse to.

On mi je bil zanimiv ravno zato ker ni izstopal, ker ni težil kot vsi ostali v njegovi družbi, ker mi ni govoril osladnih že 500x zlajnanih in slisanih osvajalskih bedastih for….
Ker ni prišel z avtom za 50.jurju (seveda na lizing, pa ta lizing potem se mama plačuje) in pričakoval da bomo pa vse babe zdaj po tleh padale pred njim. Fuj, taki deci so mi ogabni. Takšni ki tukajle pišete pa debela pa grda pa taka pa ovaka… MA vi si ne zaslužite tud zmaja ne.
Taki pejte k mamici zizat.
[/quote]

čaki mau čaki čak noris.., nism ti jst napsial, da si grda in debela…, jst sem samo v moškem žargonu omenil zakaj kakšna ženska ne klikne pri kakšnem tipu, pač jebozovnost ali fukabilnost po slovensko.. Tako se pač moški pogovarjamo med sabo… Enostavno, lahko si ti čista premija za tipa, ko si zravn njega na zunej ampak tip te očitno ne čuti v svoji intimi, ker, ko tipu enkrat ženska omeni otroka pol je to to, ženska je pečena in zacopana v njega in, ko se pol tip temu izmika, je to za žensko zelo boleče, ves cajt in upanje, ki ga je polagala v tipa se ji v momentu sesuje…, RESNICE si pa noče priznat, tukej je point. Tud lepi ljudje doživijo jebo v življenju…
En primer, sem plesal z eno, ki je hotla prevarat moža, pa jst vprašam…, zakaj, ona reče, ker me je on prevaral… Jst ok., malo na dušo pihnem, pa kdo bo tako lepotico prevaral, ona, ooo, ja… pa še s starješi in gršo me je prevaral, sodelovko, hehe…
V glavnem, v teh vaših letih je ene tri leta prestavljanja šopanja na polno na drugo leto brezvezno…

Se nisem mislila oglasit, ker si avtorica dobila že v startu nekaj dobrih napotkov. Po tvojem oglašanju kasneje pa ne morem biti tiho.
Samo to bi te prosila:”ne imej otrok, ker družinsko življenje ni samo dojenček in srečna družinica.”
Če boš imela dojenčka, bo še več v gozdu. Tam je luštno. Tam je mir. Tam ni jokanja in jokcanja. Ma, saj sem povedala še preveč. Uživaj življenje, pa čeprav sama. Če se ti NE DA tipa iskat, kako se ti sploh DA razmišljat o otroku. Kako se ti bo DALO sploh skrbet za dojenčka? Ker on ne bo. On se bo umikal. Če se zdaj, kako sr bo šele pol. Pejt v life, pozabi na familijo. Ni zate.

New Report

Close