Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Obvezno branje za “titoiste”

Obvezno branje za “titoiste”

http://www.zurnal24.si/cms/novice/kultura/index.html?id=54343

Kul persona, ni kej.
Ne samo da je pobijal sovražnike, tudi prijateljem je zrihtal kakšen metek…

za kozlat

sej, žalostno je kako so nas nategnili. prasce tako ne nategujejo kot nas zadnjih 65 let!


Ja, zadnji čas da jeseni zamenjamo vlado.


Ja, zadnji čas da jeseni zamenjamo vlado.[/quote]

Tvoja demokratična pravica. In ko boš razmišljal koga boš obkrožil med dano ponudbo, se spomni kdo ti je to omogočil. Obkroži pa po svoji vesti.


Ja, zadnji čas da jeseni zamenjamo vlado.[/quote]

Tvoja demokratična pravica. In ko boš razmišljal koga boš obkrožil med dano ponudbo, se spomni kdo ti je to omogočil. Obkroži pa po svoji vesti.[/quote]

kdo pa je ta???

DEMOS in med njimi tudi človek po katerem tako pluvaš.

ja, kar postavi ga na oltar, če ga češ!:))

iz svoje aretacije je največ potegnil zase!

a bejš no, Demos, hja če ne bi bil narod dovolj zrel, ne bi noben Demos mogel omogočiti demokracije, ma kdaj ti bo jasno.

če imamo demokracijo, smo za to zaslužni vsi Slovenci in noben posameznik, le skupaj smo lahko uspeli, bossek, kdaj ti bo jasno, da želi JJ vse zasluge pripisati sebi, na ostale pa pozablja, ti mu pa pri tem pomagaš, zresni se!:)

ja, kar postavi ga na oltar, če ga češ!:))

iz svoje aretacije je največ potegnil zase!

a bejš no, Demos, hja če ne bi bil narod dovolj zrel, ne bi noben Demos mogel omogočiti demokracije, ma kdaj ti bo jasno.

če imamo demokracijo, smo za to zaslužni vsi Slovenci in noben posameznik, le skupaj smo lahko uspeli, bossek, kdaj ti bo jasno, da želi JJ vse zasluge pripisati sebi, na ostale pa pozablja, ti mu pa pri tem pomagaš, zresni se!:)[/quote]

A bejž no bejž. A res? A čisto res? Aja, sem pozabil, verjetno se imam zato zahvaliti velikemu Kučanu in njegovi demokraciji po komunističnem vzgledu. Sanjaj ninej , le sanjaj, te zgodovine pa tvoji levičarji ne bodo mogli spremeniti po svoji volji.


Ja, zadnji čas da jeseni zamenjamo vlado.[/quote]

Tvoja demokratična pravica. In ko boš razmišljal koga boš obkrožil med dano ponudbo, se spomni kdo ti je to omogočil. Obkroži pa po svoji vesti.[/quote]
Obkrožil bom med (pomojem) manj slabime med samimi slabimi.

Še pred časi demosa sem imel priliko obkrožit boljše od današnjih.
Sploh pa trdim, da je blo v Jugoslaviji več demokracije kot danes, ko se vladajoča oligarhija požvižga na mnenje ljudstva.
(demos kratos = vlada ljudstva.)

ti megabojček res nimaš kej za študirat…sej ti čip ne dovoljuje kaj drugega obkrožit kot partije

AVSENIKI IN GOVEJA ŽUPCA, TO SMO PRAVI SLOVENCI:-)

ja, kar postavi ga na oltar, če ga češ!:))

iz svoje aretacije je največ potegnil zase!

a bejš no, Demos, hja če ne bi bil narod dovolj zrel, ne bi noben Demos mogel omogočiti demokracije, ma kdaj ti bo jasno.

če imamo demokracijo, smo za to zaslužni vsi Slovenci in noben posameznik, le skupaj smo lahko uspeli, bossek, kdaj ti bo jasno, da želi JJ vse zasluge pripisati sebi, na ostale pa pozablja, ti mu pa pri tem pomagaš, zresni se!:)[/quote]

A bejž no bejž. A res? A čisto res? Aja, sem pozabil, verjetno se imam zato zahvaliti velikemu Kučanu in njegovi demokraciji po komunističnem vzgledu. Sanjaj ninej , le sanjaj, te zgodovine pa tvoji levičarji ne bodo mogli spremeniti po svoji volji.[/quote]

hahaha, ja med drugimi tudi on, saj je v pravem trenutku stopil na stran naroda in dokaj mirno pomagal speljati osamosvojitev, ne vem kaj bi bilo če bi jo samo razgrete glave, lahko bi se precej tregičneje končalo. Veš politik moraš biti že rojen in ne naučen, te hitro spodnese, predvsem samovšečnost, tega ljudje ne maramo.

pa prosim nehaj me spet predalčkat, ni potrebno!:)

ja, kar postavi ga na oltar, če ga češ!:))

iz svoje aretacije je največ potegnil zase!

a bejš no, Demos, hja če ne bi bil narod dovolj zrel, ne bi noben Demos mogel omogočiti demokracije, ma kdaj ti bo jasno.

če imamo demokracijo, smo za to zaslužni vsi Slovenci in noben posameznik, le skupaj smo lahko uspeli, bossek, kdaj ti bo jasno, da želi JJ vse zasluge pripisati sebi, na ostale pa pozablja, ti mu pa pri tem pomagaš, zresni se!:)[/quote]

A bejž no bejž. A res? A čisto res? Aja, sem pozabil, verjetno se imam zato zahvaliti velikemu Kučanu in njegovi demokraciji po komunističnem vzgledu. Sanjaj ninej , le sanjaj, te zgodovine pa tvoji levičarji ne bodo mogli spremeniti po svoji volji.[/quote]

hahaha, ja med drugimi tudi on, saj je v pravem trenutku stopil na stran naroda in dokaj mirno pomagal speljati osamosvojitev, ne vem kaj bi bilo če bi jo samo razgrete glave, lahko bi se precej tregičneje končalo. Veš politik moraš biti že rojen in ne naučen, te hitro spodnese, predvsem samovšečnost, tega ljudje ne maramo.

pa prosim nehaj me spet predalčkat, ni potrebno!:)[/quote]

Kako Kučan? Kaj nismo za osamosvojitev odgovorni le Slovenci? Aja, to je resnica ZKS.

ja, kar postavi ga na oltar, če ga češ!:))

iz svoje aretacije je največ potegnil zase!

a bejš no, Demos, hja če ne bi bil narod dovolj zrel, ne bi noben Demos mogel omogočiti demokracije, ma kdaj ti bo jasno.

če imamo demokracijo, smo za to zaslužni vsi Slovenci in noben posameznik, le skupaj smo lahko uspeli, bossek, kdaj ti bo jasno, da želi JJ vse zasluge pripisati sebi, na ostale pa pozablja, ti mu pa pri tem pomagaš, zresni se!:)[/quote]

A bejž no bejž. A res? A čisto res? Aja, sem pozabil, verjetno se imam zato zahvaliti velikemu Kučanu in njegovi demokraciji po komunističnem vzgledu. Sanjaj ninej , le sanjaj, te zgodovine pa tvoji levičarji ne bodo mogli spremeniti po svoji volji.[/quote]

hahaha, ja med drugimi tudi on, saj je v pravem trenutku stopil na stran naroda in dokaj mirno pomagal speljati osamosvojitev, ne vem kaj bi bilo če bi jo samo razgrete glave, lahko bi se precej tregičneje končalo. Veš politik moraš biti že rojen in ne naučen, te hitro spodnese, predvsem samovšečnost, tega ljudje ne maramo.

pa prosim nehaj me spet predalčkat, ni potrebno!:)[/quote]

Kako Kučan? Kaj nismo za osamosvojitev odgovorni le Slovenci? Aja, to je resnica ZKS.[/quote]

a ni tudi on Slovenec, al kako?

New Report

Close