Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ocetje ki se odpoveste troku

Ocetje ki se odpoveste troku

Odgovor na objavo uporabnika
pEDER, 22.06.2021 ob 22:37

Odgovor na objavo uporabnika
kokoši, 22.06.2021 ob 22:24

Odgovor na objavo uporabnika
Ivan Jan, 22.06.2021 ob 21:40

Zenske bi lahko prej mislile in se zascitile.Jasno sem ji povedal,da sem imel tako grozljivo otrostvo,da nocem otrok.Nalagala me je s tableti.Izsiljujete v 21.stoletju.Sem za sex in druzenje,nisem za druzino in to jasno in odkrito vnaprej povem.Posten sem,naj bodo tudi zenske.Ne nocem videti svoje kao hcerke,ni moja,ker je nisem zelel.9

 

Ivan Jan upam, da pol nisi proti temu, da posvojijo otroke istospolno usmerjeni, ki si jih dajansko želijo!?

Pederajs, ti si še večja spaka kot gnusna baba, ki si izmišlja take teme. Oba nista vredna da živita, kaj šele da sta za v bližino otrok. Pri pedrih s vse življenje vrti okoli gnusne spolne sprevrženosti in hlastanja po pedofiliji,  seveda hinavske gnusne spake tega ne priznate.

Seveda po temu komentarju moderatorji ne bod šli brisati cele teme!!!!!!!!!!

Če se bom jaz kaj usajal bojo moderatorji pa takoj zbrisali celo tole temo.

Ker pe.dri mormo držat gobce in bit tiho.

Nič čudnega, da je toliko več samomorilnosti med mladimi istospolno usmerjenimi v sloveniji. Zadnjič je en istospolno usmerjen najstnik tu odprl temo, da v sloveniji ni nič pametnega za mlade istospolno usmerjene, nobenih forumov itd. In kaj so moderatorji naredili, kratko malo so mu brisali temo!!!!!!!!!!!!!

Pa čeprav je večina ljudi ga podprla in dala nestrpnim komentatorjem jasno za vedeti, da njihovo obnašanje ni sprejemljivo.

Pa kaj resno kdo od pezdetov, ki jih ne ganejo lastni otroci pričakujete da bodo imeli posluh za nekoga, ki si otroka želi? Kako od nekoga tako poškodovanega, ki ni zmožen osnovnih življenjskih stvari (čutiti ljubezen do svojih potomcev) pričakujete kaj takega? Jasno da se zgražajo nad nemoralnostjo. Ker sklepajo po sebi.

Sploh pa na tem forumu ki je zbirališče luzerjev, ki se jih nobena ne dotakne če jim ne plačajo. No razen mamica ko jih za kosilo zbudi. Da si naberejo energijo za bevskat na internetu, ker v reali itak niti dober dan niso zmožni rečt nikomur.

Odgovor na objavo uporabnika
kokoši, 22.06.2021 ob 22:48

Seveda po temu komentarju moderatorji ne bod šli brisati cele teme!!!!!!!!!!

Če se bom jaz kaj usajal bojo moderatorji pa takoj zbrisali celo tole temo.

Ker pe.dri mormo držat gobce in bit tiho.

Nič čudnega, da je toliko več samomorilnosti med mladimi istospolno usmerjenimi v sloveniji. Zadnjič je en istospolno usmerjen najstnik tu odprl temo, da v sloveniji ni nič pametnega za mlade istospolno usmerjene, nobenih forumov itd. In kaj so moderatorji naredili, kratko malo so mu brisali temo!!!!!!!!!!!!!

Pa čeprav je večina ljudi ga podprla in dala nestrpnim komentatorjem jasno za vedeti, da njihovo obnašanje ni sprejemljivo.

Današnja bolna dužba ne more več dolgo bit. Bolni izprijenci na polno izkoriščate, čeprav bi morali sami imet toliko zavedanja, da ne more dolgo trajat. Hitler ni bil nikakor nor, je dobro vedel kje je treba začet čistit družbo in zgodovina se bo ponnovila, še bolj drastično, ker je bolne nesnage mnogo več kot takrat.

 

Sploh se ne gre ali skrbis za otroka ali ne, gre se za to da te vse inštance in zenska lahko ponizuje kot psa pa moras vse sprejeti in biti tiho. V nasprotnem primeru si vse drugo le oce teh otrok nisi. In ce katera od zensk ne verjame naj malo odpre oci.

 

Zalostno je da v istem zelijo zenske vse kar je mozno od moza po drugi strani pa takle jok zakaj noce skrbet za njih.

 

Zato pa je tako kot je.

In sedaj bo se tvoj otrok imel uniceno otrostvo, mislim no, lahko bi vedel, kako je otroku, ki ni zazeljen s strani fotra. Da bi bil boljsi od tvojih starih, to pa ne. Isti si kot tvoji ta stari. Ni izgovor, da te je zenska prisilila. Obstaja kondom, obstaja tudi kastracija za moske.

In sedaj bo se tvoj otrok imel uniceno otrostvo, mislim no, lahko bi vedel, kako je otroku, ki ni zazeljen s strani fotra. Da bi bil boljsi od tvojih starih, to pa ne. Isti si kot tvoji ta stari. Ni izgovor, da te je zenska prisilila. Obstaja kondom, obstaja tudi kastracija za moske.

Odgovor na objavo uporabnika
Tulum, 23.06.2021 ob 19:34

Sploh se ne gre ali skrbis za otroka ali ne, gre se za to da te vse inštance in zenska lahko ponizuje kot psa pa moras vse sprejeti in biti tiho. V nasprotnem primeru si vse drugo le oce teh otrok nisi. In ce katera od zensk ne verjame naj malo odpre oci.

 

Zalostno je da v istem zelijo zenske vse kar je mozno od moza po drugi strani pa takle jok zakaj noce skrbet za njih.

 

Zato pa je tako kot je.

Kaj pa privede ženo do tega, da z možem dela tako grdo? A to se je kateri izmed vas tako ”fejst možekov” kdaj vprašal?

Ne gre se da ona tako ravna tukaj so custva. Problem je z vsemi ustanovami naprej, ki pa so popolnoma naklonjene zenski in ponizujejo moske.

Kar se mene tice si mora vsak moski vzet izjemno dobrega odvetnika potem je pol manj tezav saj odvetnica popravi sodnico. Problem pa ostane CSD in varne in materinske hise k rabijo zenske ker cene bi zaprli vrata in in in…

In ceprav iz varne hise hodi zenska k moskemu ji kar svetujejo naj se loci.

 

Pac samo zato da imajo delo.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Tulum, 23.06.2021 ob 21:08

Ne gre se da ona tako ravna tukaj so custva. Problem je z vsemi ustanovami naprej, ki pa so popolnoma naklonjene zenski in ponizujejo moske.

Kar se mene tice si mora vsak moski vzet izjemno dobrega odvetnika potem je pol manj tezav saj odvetnica popravi sodnico. Problem pa ostane CSD in varne in materinske hise k rabijo zenske ker cene bi zaprli vrata in in in…

In ceprav iz varne hise hodi zenska k moskemu ji kar svetujejo naj se loci.

 

Pac samo zato da imajo delo.

 

In? Kaj so tvoji otroci krivi da si si zmešano babo za mati svojih otrok izbral? Zakaj morajo oni plačevati za to?

Samo izgovori. Jebeš zmešano ženo. In inštitucije in karkoli že vse. Ti nisi več mož če je šla. Si pa še vedno OČE! Obnašaj se temu primerno. Nihče ne pravi da je biti starš lahko.

[/quote

Sori, sam si odgovoren za svoje seme, če si že tako siguren, da otrok nočeš.

A to, da bi se steriliziral ali oblekel kondom, ti pa na misel ni prišlo.

In zdaj si pa postal s svojim obnašanjem enaka pizda kot tvoj oče.

Mal razmisli, ali res želiš, da bi se te tvoja hčerka samo tako spominjala.

Bravo tocno tako….

Mene je oče “pozabil” pri 17-ih. Pač alkohol in to. Sem poskušal navezat stik parkrat, nekajkrat sva se celo srečala, spoznal je tudi prvega vnuka, ko se je ozdravil, potem spet tema. Po dveh letih sem dobil klic, da je umrl. To je to, posledice seveda so duševne, tega pač ne moreš zbrisat. Zame je bil reva.

Poznam pa bolj tragičen primer, kjer družina živi skupaj in mati otroka zavrača. Dobesedno otrok pri devetih letih ve, da si ga mati ni želela in da je na očetu, da poskrbi zanj. Ta mati je lastnemu otroku sposobna v obraz to povedat. Noro.

Sem oče samohranilec….bivša tudi enkrat ni obiskala otroke  ali poklicala…to da  ženske ne jamrat kolk ste reve..pa še vse ustanove držijo z vami…

Moja izkušnja je precej grenka, čeprav se naprej trudim na vse moči imeti normalne stike in se kaj več. Bivša partnerka se poslužuje vseh mogočih grdih načinov kot so krive kazenske ovadbe, previsoki apetiti po denarju potem pa se na vse pretege da bi zmanjšala stike. Stiki so določeni vsako drugo sredo in vsaki drugi vikend. Potem pa prihaja z idejami da bi otroka imela dodatne aktivnosti takrat ko je določen stik in varstvo. Iz moje izkušnje se ne čudim zakaj temu tako. Njeno obnašanje kot tudi žaljenje z kupom lažmi, lahko samo rečem da so današnje metode in posluzevanje le teh rezultat katastrof in jasno odtujevanje otrok. Zakonodaja in ostale službe pa katastrofa ki slepo verjame takšnim manipulativnim izprijenim ženskam in mamicam. Sram me je da sem oče in bivši partner te osebe. Ne čudim se stanju ki je v tej državi in nimam čisto nič proti očetom ki doživljajo stisko in seveda rezultat je jasen. Pa adijo takšnim ženskam, upam da vam karma naredi prav.

 

Vazektomija je brezplačna. Prosim in hvala.

Najbolj gnila oblika moškega! Moški, ki ne želi spoznati svojega otroka. Ni vreden da živi.

Najbolj je gnila mati ki noce spoznati svojega otroka

Odgovor na objavo uporabnika
feministke na pohodu, 20.06.2021 ob 22:11

A obratno vas pa ne zanima? Ko se mati popolnoma odpove dvema otrokoma, tako da že več let nima nobenega stika z njima… To pa vam, zahojenim feministkam ne diši, da se o tem sploh govori…

SRAMOTA….

da se mati odpove otroku, tega je bistveno manj, kot pa obratno. zato se ne omenja. in vecina ljudi, razen tebe ocitno, meni, da gre za posamezne primere in ne za mnozicen pojav, kot pri ocetih.

sumim sicer, da se samo pocutis ogrozenega, v resnici pa poznas bolj malo taksnih primerov, ce sploh kaksnega.

Odgovor na objavo uporabnika
ivan338, 22.06.2021 ob 22:09

O ti uboga žrtev gospod ivan. Da bi ti poskrbel da ne bo otrok ti verjetno ni padlo na misel a ne? Ni dovolj visok doseg IQ za to? Priščipneš pa ni otrok. Kondom…pa ni otrok. Ampak ne, naskakovat kar vse kar se ponudi in bit še tako svinjsko len da niti odkočt ne zmoreš pravi cajt. Patetično 🙂

Upam da hči nima tvojih genov preveč, ker kakšn life si pa lahko obeta če je podedovala tvoj IQ in lenobo.

ni bojazni, iq se vedno podeduje po zenski liniji. tako kot hitrost staranja in telesna konstitucija. tako vsaj znanstveniki pravijo.

Odgovor na objavo uporabnika
Ivan961, 25.06.2021 ob 21:06

Moja izkušnja je precej grenka, čeprav se naprej trudim na vse moči imeti normalne stike in se kaj več. Bivša partnerka se poslužuje vseh mogočih grdih načinov kot so krive kazenske ovadbe, previsoki apetiti po denarju potem pa se na vse pretege da bi zmanjšala stike. Stiki so določeni vsako drugo sredo in vsaki drugi vikend. Potem pa prihaja z idejami da bi otroka imela dodatne aktivnosti takrat ko je določen stik in varstvo. Iz moje izkušnje se ne čudim zakaj temu tako. Njeno obnašanje kot tudi žaljenje z kupom lažmi, lahko samo rečem da so današnje metode in posluzevanje le teh rezultat katastrof in jasno odtujevanje otrok. Zakonodaja in ostale službe pa katastrofa ki slepo verjame takšnim manipulativnim izprijenim ženskam in mamicam. Sram me je da sem oče in bivši partner te osebe. Ne čudim se stanju ki je v tej državi in nimam čisto nič proti očetom ki doživljajo stisko in seveda rezultat je jasen. Pa adijo takšnim ženskam, upam da vam karma naredi prav.

 

vzami odvetnika in predlagaj izvedenca. ne razumem ljudi, ki jim je skoda denarja za strokovnjaka na sodiscu, potem pa v jok in na drevo. a nikoli nobenemu ne pade na pamet, da bi sparal pri elektricarju in keramicarju, pa sam delal. za to ni nikoli skoda, za odvetnika, ki ti lahko kulturno uredi spor na sodiscu, so pa vsi skrti. ni cudno potem, da vas babe vozijo.

Odgovor na objavo uporabnika
Nova658, 24.06.2022 ob 07:54

vzami odvetnika in predlagaj izvedenca. ne razumem ljudi, ki jim je skoda denarja za strokovnjaka na sodiscu, potem pa v jok in na drevo. a nikoli nobenemu ne pade na pamet, da bi sparal pri elektricarju in keramicarju, pa sam delal. za to ni nikoli skoda, za odvetnika, ki ti lahko kulturno uredi spor na sodiscu, so pa vsi skrti. ni cudno potem, da vas babe vozijo.

ja normalno, da ima kakšno dejavnost tudi takrat, ko je pri tebi. ga pač ti pelješ na fuzbal.

Moj dober frend je bil  kake tri  leta  z eno  precej  mlajšo punco. Po kakem letu je zanosila in rodila. Kmalu zatem sta se razšla. Frend je plačeval/še plačuje  kar po mojem nadstandarde alimente. Otroka je štiri leta vsak teden po dogovoru jemal k sebi, razvajal ipd. Potem je enega dne peljal otroka nazaj k mami. Od tistega dne ni otroka hotel niti enkrat več videti. Minilo pa je zdaj kakšnih deset let od tega.

Smo ga jasno spraševali  zakaj,pa ni nikoli hotel odgovorit.

In zdaj? Zakaj se kaj takega lahko zgodi?

Mi frendi mislimo,da mu je ona morala nekaj servirati, ker je on pošten možakar. Monklje, pa povejte za kaj je tu šlo.

Odgovor na objavo uporabnika
Evo pogruntajmo tole, 24.06.2022 ob 08:14

Moj dober frend je bil  kake tri  leta  z eno  precej  mlajšo punco. Po kakem letu je zanosila in rodila. Kmalu zatem sta se razšla. Frend je plačeval/še plačuje  kar po mojem nadstandarde alimente. Otroka je štiri leta vsak teden po dogovoru jemal k sebi, razvajal ipd. Potem je enega dne peljal otroka nazaj k mami. Od tistega dne ni otroka hotel niti enkrat več videti. Minilo pa je zdaj kakšnih deset let od tega.

Smo ga jasno spraševali  zakaj,pa ni nikoli hotel odgovorit.

In zdaj? Zakaj se kaj takega lahko zgodi?

Mi frendi mislimo,da mu je ona morala nekaj servirati, ker je on pošten možakar. Monklje, pa povejte za kaj je tu šlo.

po zadnjem stiku je šel na operacijo oči in spregledal, da je otrok črn. A si lahko še bolj butaste teme izmišljujete.

Na žalost,ker frendu tega ne privoščim.

Resnično. Včasih sem delala na CSD in smo obravnavali več primerov zapuščenih otrok s strani očeta, ampak to samo zato, ker so se matere na vsak način posluževale prijemov, da jim onemogočajo stike z otroci, imele bi reden incam, alimentacije in preživnine, njim pa o onemogočale stike tako dolgo, dokler kakšen moški ni v popolnosti odnehal, ker mu je bivša med tem časom spila kri…o kaki konstruktivni komunikaciji pa ne duha ne sluha, tako, da ti otroci odrastejo v takšni “veri”, da jih očetje ne marajo, vendar ni vedno tako. Smo imeli primer: kjer je mamica treh otrok s poročenim, ki teh otrok nikoli ni želel, pa jih je vseeno sprejel, na vsak način spodbijala zakon s prejšnjo ženo, kar ji je uspelo šele po tretjem rojstvu, vendar ne za dolgo. Dejstvo je, da jih on ni želel ona se je zanje sama odločila. In po tem ko sta se razšla mu je pobrala vse za te otroke, premičnine, denar, nepremičnine, kar je ok…ampak ni pa ok, ker ti otroci še leta kasneje po njem niso imeli nič, niti od njega nič, žalostno, čeprav živijo 2 km narazen, ga nihče ne kliče ata. Njemu je ta partnerka tako najedala, da ni imel več želje, da bi navezal še kake stike z njimi po vsem kar mu je delala. otroke nagovarjala proti njemu, ona pa tudi ni pokazal več po vsem te nažiranju interes zanje. Otroci danes o njem govorijo slabo, vendar resnica ja nekje drugje…tudi sama ni kaj prida mama. Nekomu vsilit 3 otroke, čeprav jih ne želi in to s poročenim?

 

New Report

Close