Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Očetovstvo uničuje življenje. Dobesedno.

Očetovstvo uničuje življenje. Dobesedno.

Ej luzer, si že ugotovil, kere bejbe so za poročit se, kar je bila tvoja dilema?

Mama kuha kosilo? V svetu vas večnih nesposobnežev je dejansko nekaj neznanega, da je nekdo sam sposoben skrbeti zase? Si kdaj živel sam, luzer?

Ljudje, ki so v sebi precej prazni (nevejo kaj bi sami s sabo, nevejo zalaj zivijo), vidijo smisel zivljenja samo v drugih. V vtikanja zivljenja drugih. To nekako otrok predstavlja. Svet ponuja toliko mnogo drugih stvari da je zivljenje se prekratko da bi vse videl in dozivel, zato ne govorit da je otrok smisel zivljenja ker to preprosto ni. Partner in otrok sta smisel zivljenja tistim ki sami s sabo nevejo kaj bi in se v zivljenju pretezno doglocasijo, partnerja in otroka pa iscejo predvsem za zadovoljevanje osebnih potreb, kar tvoje izjave nazorno prikazujejo.

Ljudje, ki so v sebi precej prazni (nevejo kaj bi sami s sabo, nevejo zalaj zivijo), vidijo smisel zivljenja samo v drugih. V vtikanja zivljenja drugih. To nekako otrok predstavlja. Svet ponuja toliko mnogo drugih stvari da je zivljenje se prekratko da bi vse videl in dozivel, zato ne govorit da je otrok smisel zivljenja ker to preprosto ni. Partner in otrok sta smisel zivljenja tistim ki sami s sabo nevejo kaj bi in se v zivljenju pretezno doglocasijo, partnerja in otroka pa iscejo predvsem za zadovoljevanje osebnih potreb, kar tvoje izjave nazorno prikazujejo.
[/quote]

To pa zagotovo ni res. Imam še preveč polno življenje. Sama in z osemletnim sinom. Pravkar sva prišla iz stare Ljubljane, ki se na vsakem koraku nekaj dogajajo, za prvomajske sva bila v Tuniziji. Dokler bo želel z mano bo, potem pač ne. Še bom zagotovo znašla. Mi je pa res lepo z njim, čeprav grem večkrat sama v savno, na koncerte, prejšnji teden sem bila v Pragi in podobno. Je pa res, da če ga ne bi imela, bi se počutila kot da sem stran vrgla življenje.

Velikokrat je otrok napaka. In ta napaka se ne da popravit.

SAMO PRAVI MOŠKI JE LAHKO PRAVI OČE. Ker pa avtor ni pravi moški tudi o pravem dobrem očetovstvu in partnerstvu z ženo, ne ve nič.

Dejmo si par stvari razjasnit:
1. Nobenega moškega na svetu se ne da prisiliti v to, da naj bo oče. Nemogoče. Če ti ni, ne seksaj.
2. Seks je na svetu za nadaljevanje vrste in ne za zadovoljitev moških. Neverjetno, ampak res.
3. Tisti, ki najbolj jamrajo, kako jih je lastni foter zahebal in so mu starši uničili življenje, je sam
najslabši oče.
4. Če si spočel otroka, je osnovna človeška dolžnost, da še poskrbiš zanj…še vrabec na cesti to
naredi. In to se da komot narediti, ne da imaš uničeno življenje.
5. Tisti, ki se zavestno odloči, da bo zavrgel lastnega otroka, mu UNIČIL ŽIVLJENJE, je izmeček.

KADARKOLI VIDIM OČETE v javnosti, opažam VELIKO LJUBEZNI IN SKRB DO SVOJIH MALČKOV, jaz VSE OPAZIM; kako otroku vzamejo torbo, da se ne mantra, kako se LEPO POGOVARJAJO S SVOJIMI OTROCI, kako pošteni in predani očetje so! Take prizore je res lepo videti in ni jih malo! DOBRI OČETJE STE! BRAVO, KER STE!

Mene so že ko sem bila majhna naučili, da kakor si bom postlala, tako bom spala.

Mene so že ko sem bila majhna naučili, da kakor si bom postlala, tako bom spala.

Ej luzer, si že ugotovil, kere bejbe so za poročit se, kar je bila tvoja dilema?

Mama kuha kosilo? V svetu vas večnih nesposobnežev je dejansko nekaj neznanega, da je nekdo sam sposoben skrbeti zase? Si kdaj živel sam, luzer?
[/quote]

Od mojega 20 leta, ko sem pršel od vojakov sem pr starših prespal občasno kot gost…pa dokler se nisem oženil….skoraj 8let sem bil sam na svojem (sicer v najemu, ma sam svoj šef)….

ps.đenerale….ma ne bi bil več tako sam kot si ti!!

Ga ni lepšega kot se zjutraj stisnit k ženskici:))))

Okoli dileme kera je za poročit, kera ne….lej, sem dobrega srca in sem ti hotel malo namignit…da za ČLOVEKA NI DOBRO DA JE SAM!!!!!!!!!!

ker če ne maš take izpade…kot jih imaš. Prim se v roke đenerale….

Očetje, o katerih teče beseda, s ebodo bolj strinjali z mano, kot s papučarji.

Kaj jke pa tebe uničilo general, oče nisi in tudi ne boš, dedc tudi nisi v pravem pomenu besede in ne boš, torej je tebe materinstvo uničilo, pa ne mislim tvoje, tiste, ki te je imela za punčko?

Sebee poglej, ločenec, imaš froce z babo, s katero si skregan in zdaj boš spet začel nekaj o družinskem življenju, odnosih, rofl? Daj pokrij se že čez glavo in odmaširaj v svoj kot.

Imam vsaj otroka, ki mi dajeta veselje, če bi imel take kot si ti, bi najbrž tudi raje šel kot je tvoj foter, ker je vedel, kaj se je rodilo, da česa takega si pa res ni predstavljal niti v najgrših sanjah.

Tvoja teorija drži.
Ampak drži zato, ker tudi ti sam podpiraš moško copatarstvo. Sam zagovarjaš, da mora bit moški ena navadna copata, da mora kuhat, prat, pomivat, rodit…..
No, in rezultat tvoje teorije je to, kar si napisal. To se zgodi tistim “moškim” ki so pezdeti.
[/quote]

Jaz zagovarjam, naj moški živi sam, brez otrok in babe.
[/quote]

Ne govor prehitr…lohk boš hitr spoznal super žensko, se v njo ornk zalubu, z njo zaživu, mel otroke…tko se ogromnkrat zgodi moškim, kot si ti…

MTGOW (Men Going Their Own Way). Google it.

Kar se tiče kontracepcije zakaj bi samo moški skrbel za to? Naj tudi ženska poskrbi, da ne bo oplojena. Če ve, da ni na tabletkah naj dedcu ne nastavi brez kondoma.


MGTOW*

Jaz zagovarjam, naj moški živi sam, brez otrok in babe.
[/quote]

Ne govor prehitr…lohk boš hitr spoznal super žensko, se v njo ornk zalubu, z njo zaživu, mel otroke…tko se ogromnkrat zgodi moškim, kot si ti…
[/quote]Če je ap impotenten, pa nori na vse in na babe in na dedce, kot da so mu drugi krivi, da ga je mama uničila.

Modri, alo, še vedno ne vem, kdo je tebe uničil, da si nesposoben imeti familijo, kot s ešika?

Mene ni nihče uničil, ta ne obsatja, da bi bil tega zmožen-na. 🙂

Ah, revčki, ko jim otrok uniči življenje..
Vsak ki vstopa v spolnost, vstopa tudi v možnost starševstva. Če si le tega ne želi, naj poskrbi za svojo zaščito. Vsak je dolžan za svojo zaščito poskrbet, pa če si moški ali ženska. če nočeš biti oče, ne verjemi ne svojim besedam- sej bom pazu, ne njenim zagotovilom, da je na tabletkah.
Če pa že imaš otroka, pa daj vse od sebe in za tega otroka poskrbi. Otrok ni prosil, da se rodi. Tvoja odločitev je bila.

Vsak ničvredno spadalo kurbirsko dobi kar gre. Kar naj gnijejo. Sami so krivi, ker so seksali z žensko s katero niso ostali. Kurbirski skreti pač.

Moški, pazite kam gre vaša sperma! Nataknite si kondom!

Moški, pazite kam gre vaša sperma! Nataknite si kondom!
[/quote]
Pa kaj on rabi kondom, njega je ločena mat uničila toliko, da sploh ne ve katerega spola je. Enkrat se ima za babo, drugič za dedca. Od žensk pa beži. Enkrat je pisal, da se je od strahu poscal v hlače, ko je samo eno videl pred emporiumom. Potem pa še blodi proti očetom,ba nora mat ga je povsem uničila in naredila iz njega invalida, potem ko je odstranila očeta……eh

Viharni pisoar se oglasa po tem, ko sta se mu 2 za bencinsko poscala v rit in usta naenkrat.

New Report

Close