Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Od kje učiteljem pravica, da učencu vzamejo telefon?

Od kje učiteljem pravica, da učencu vzamejo telefon?


Samo lahko jim prepoveš vstop, šola pa je (vsaj osnovna), obvezna. Sej dlje od osnovne nevzgojeni luzerji itak ne bojo prilezli…

Pa ne samo telefon, oni mislijo, da imajo pravico otroku tudi nezadostno zakljucit, ne vem od kje jim pravica otroku dat ukor in opomin ipd.
Jaz ne vem kaj si ti nebodigatreba mislijo. Avtorica, predlagam, da cimprej ukrepas…


Spremlja sladkor.
[/quote]

Ne napadam, samo sprašujem, ker me res zanima, kako to deluje. Kako telefon ve, koliko sladkorja je v krvi?

Od kje pa imajo otroc pravico v solo nosit telefon?
Fajn bi bilo ce bi mu dali knjige za v solo..ne pa telefon.
Budale.
Se tebi bi ga uzela pa u glavo vrgla, ce bi bila uciteljica tvojga otroka, pa da mi tako prbiješ.

Hišni red ni nad zakonom. Ni nobenega razloga, da telefon obdržijo čez noč ali celo za več dni. Lahko ga zadržijo za čas pouka in lahko me pokličejo v šolo, ker otrok krši disciplino. Večina šol tudi naredi samo to, ker imajo nekaj zdrave pameti.
[/quote]
Saj ga zadrzijo do prihoda starsev. Kar je verjetno razlicno dolgo, ce bom ta stars kdaj jaz bo telefon tam cakal nekaj dni.

Od kje učencu pravica, da uporablja v šoli mobilni telefon? Tudi to je nasilje, nasilje nad učiteljico. Mobitel lahko uporablja izven šolskih površin….. lp,D

Ne napadam, samo sprašujem, ker me res zanima, kako to deluje. Kako telefon ve, koliko sladkorja je v krvi?
[/quote]

FreeStyle Libre Sensor

Od kje učencu pravica, da uporablja v šoli mobilni telefon? Tudi to je nasilje, nasilje nad učiteljico. Mobitel lahko uporablja izven šolskih površin….. lp,D
[/quote]

V bistvu je to, da ima tvoj otrok mobilca v šoli , to nasilje TUDI nad mojim otrokom. Zakaj bi bil prežarčen z vsem sevanjem? Trdim, da pred koncem OŠ otroci nimajo kaj delat s telefonom.


Saj ga zadrzijo do prihoda starsev. Kar je verjetno razlicno dolgo, ce bom ta stars kdaj jaz bo telefon tam cakal nekaj dni.
[/quote]

Kje je problem?

https://www.alldeal.co.uk/gsm-cdma-dcs-pcs-3g-4g-wifi-mobile-phone-signal-breaker-jammer-isolator-coverage-20meters-jax-121a-6d_p141079.html?gclid=Cj0KCQjwlK7cBRCnARIsAJiE3MgmMhHZWFNOeB2FwCadt_Z7b51WjKZNf1Er-MEvgF2lYb5pm-jX4fQaAmZnEALw_wcB

New Report

Close