Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Od kje vam o zapravljivih ženskah?

Od kje vam o zapravljivih ženskah?

Moški tu gor radi nakladate kako ženske zapravljamo denar za pedikure, tone ličil, čike, pijačke, cunje, nohti, trepalnice….. pa da visimo na instagramih pa podobno.

Pa kje vi najdete take ženske? Pri nas v službi smo od mladih, srednje starih, do tistih skoraj pred penzijo. Večji dela pa med 35-45, nekaj pa mlajših, starejših.

A nobena nima umetnih nohtov, trepalnice. Ne slišim, da bi hodile na manikuro, pedikuro. Hodi le en sodelavec, ker ima zdravstvene težave.

Da bi bila katera na instagramu – ne verjamem. Na fb ja, ampak skoraj nobenih objav. Še manj, da bi se nekaj nastavljale. Pa ene se sploh ne ličijo, večina pa samo nekaj malega pa ne vedno.

Če pogledam ostale znananke, podobno.

Večina pa visoka izobrazba, ene samske, ene poročene, ene ločene.

Aja, pa vse se preživljamo s svojo plačo. Ene živimo same, ene z možem in otroci, ene samo z otroci. Vse pa plačujemo svoje položnice.

Skoraj nobena ne kadi, ne popiva.

Tako, da monovci, kje vi srečujete take ženske kot jih vi opisujete?

seveda niso vse iste. Ene ste tako zategnjene, da še na kavico ne greste ven.

Nad takimi ženskami se pritožujejo, ker jih ravno take zanimajo, ostalo pa sploh ne vidijo. Se mi zdi, da moski samih sebe ne razumejo. Po eno strani bi radi žensko, ki je cela umetna, da veliko nase in je deležna ogromno pozornosti – po drugi strani pa jim gre vse to v nos. A če pa ženska ni taka, je pa zapuščena itd. itd.

Najboljše, da takšni tipi začnejo drug drugemu sedet v naročju, med tem ko snifajo kreatin in se pritožujejo, kako jih nobena ni vredna🙊

Nisem vedela, da je to narobe, če ne pijem kave. Verjetno je še huje, ker ne pijem alkohola in ne kadim, a ne? Groza sem.

No ja, tudi jaz ne vem kje ti živiš. Sorry, ampak umetnih je vedno več. Če že ne botoks, ki ga opaziš šele ko je preočiten, pa obvezno umetni nohti, ali pa vsaj narisane obrvi. Boš rekla da jih ne opaziš? Potem pa res živimo v paralelnem svetu. Glede zapravljanja pa je diskutabilno, lahko kupiš vse kar vidiš ali pa znaš doma narediti nego obraza, se pobarvati, manikura itd… Ni treba za to zapraviti pol plače. Kaj si pa tudi menda kupiš , saj s tem ni nič narobe.

Mogoče zato, ker ne delam v nočnem baru? Ker imam spodobne sodelavke?

Kar se pa kolegic tiče pa logično, da se ne družim s takimi, ki zgledajo kot pocestnice.

Tako, da se resno sprašujem od kje vam, da imate same take ženske okrog sebe? A to samo v nočne bare zahajate ali kako? V spodobnih službah pač nismo ženske take.

Obelodani podjetje!

 

Arhiv? IJS? Samo še tu ni RAZUZDANK!

 

 

Skoraj nobena ne kadi, ne popiva. Pametno!

Verjetno tam kot monovke, ki poznate same zapravljive moške, ki visijo po gostilnah. Ta forum je poln ljudi z miljoni predsodki z nizkim IQ. In to da nič zase ne zapraviš ni dosežek. Samo povem.

Ne vem, na podlagi deduktivnega sklepanja-opažanj.

Nisem še videl moškega s torbico za 500  EUR + , pajkicami za 300 EUR + umetnimi joški, pedikura, frizerji ipd. Kremice za vlaženje ipd., le za koga je to?

“Dedca”, ki rad hodi v gore?

Odgovor na objavo uporabnika
???, 26.04.2024 ob 12:07

Ne vem, na podlagi deduktivnega sklepanja-opažanj.

Nisem še videl moškega s torbico za 500  EUR + , pajkicami za 300 EUR + umetnimi joški, pedikura, frizerji ipd. Kremice za vlaženje ipd., le za koga je to?

“Dedca”, ki rad hodi v gore?

si pač revež, ki se druži s pijančki v vaškem bifeju, zato ne srečuješ moških, ki hodijo v oblekah za 700+ evrov navzgor, v čevljih od 500 evrov +, z urami po več 10.000 evrov, motorji, jahtami……… Če pa odpreš tv ti bo ven skočil plastični Biden, Putin, Berlusconi, in cela množica drugih ljudi. Sicer pa tudi pijača po lokalih ni tako poceni.

Odgovor na objavo uporabnika
mijav mijav, 26.04.2024 ob 12:16

si pač revež, ki se druži s pijančki v vaškem bifeju, zato ne srečuješ moških, ki hodijo v oblekah za 700+ evrov navzgor, v čevljih od 500 evrov +, z urami po več 10.000 evrov, motorji, jahtami……… Če pa odpreš tv ti bo ven skočil plastični Biden, Putin, Berlusconi, in cela množica drugih ljudi. Sicer pa tudi pijača po lokalih ni tako poceni.

seveda, seveda

Točno tako je, kot si navedla. Če verjameš sama sebi, modrooka oziroma mijav mijav

bolana si

Kaj imate od tega da se s financami tujcev, ki nimajo nič z vami ukvarjate? Imate kaj manj če oni več zapravijo? Imate kaj več če manj? Od kje ta obsedenost s tujimi ljudmi, ki nimajo nobene veze z vami in vašim življenjem?

Tudi jaz še nisem videla žensko s torbico za 500+, pajkicami za 300+? Tudi, če sem kako tako srečala, nisem vedala, da sploh obstajajo tako drage pajkice in torbice.

Zdaj ne vem s kom se družiš, ampak moje znanke nimajo umetnih jošk. Tiste, ki pa to imajo, je pa to za moške. Za ženske, kar ne. Umetni žnabli, trepalnice, joške… to je za vas, moške. Ne za ženske. Pa še enkrat: jaz se s takmi trapami ne družim. Mi je pa zanimivo, da moški toliko trap srečujete. Aja, iste sorte ptic skupaj letajo.

 

 

Avtorica, sedaj ali provociraš, ali živiš v ne vem kakšnih brdih.  Praviš da ne vidiš žensk ki so pobarvane, z narisanimi obrvmi. Pa nisi še videla umetnih nohtov?  Jaz ne živim v Ljubljani, pa ko grem v Spar, jih je pol takih.

Ženske zase zapravimo dosti več kot moški .  Vedno je tako bilo in bo. Jaz imam dve polici kozmetike, moj mož ima tri stvari, peno za britje, Gillette,  pa parfum. Pa nisem umetna, na sebi nimam nič umetnega, nimam botoksa, ne hodim v salone oziroma le dvakrat letno, tudi nohte imam naravne, ker imam lepe , dolge, barvam se doma, manikuro naredim doma (imam aparat). Sem za naravno, pignentacijo si posvetlim  s kurkumo, ne hodim na laserje. Kupujem pa kolagen, ki ga jemljem že 4 leta za lase, nohte in pa kožo,  dobre kreme, olja za obraz, anticelulitna krema za stegna, laki za nohte, aparati za masiranje obraza (Derma roller in podobni spodbujevalci kolagena),  spodnje perilo, modrci, krema za samoporjavitev…  .definitivno več zapravimo ženske kot moški. Je pa res da moški več v gadgete vržejo , telefoni, kolesa. Čeprav sem si letos tudi jaz drago  električno kolo kupila. Za avto mi je pa bolj vseeno. Sem pa mahnjena na lep dom, medtem ko mojemu bolj dol visi, kakšno novo vazo sem kupila, pa sliko . Sploh pa, a se ti ne zdi brez veze ukvarjat se s tem, kdo za kaj zapravi. saj zapravi svoj denar, ne tvoj.  Če boš začela s tem, da preveč  delam na koži, ti pa dam nasvet, kar boš v sebe vlagala, se ti bo kasneje vse vrnilo. Če boš kožo zapustila, boš pri 55- ih starka. In to da v sebe nič ne daš, ni znak varčnosti, mogoče prej neko trmarjenje. Moja tašča je bila ista, skoz simfala ženske ki so se našminkala, pa pobarvale, ampak v resnici jim je zavidala, ker se je njim dalo, njej se pa ni dalo. Meni je zelo lepo videti urejeno stilsko oblečeno žensko ki da nekaj nase. Poklon takim ženskam ki znajo biti ženstvene

 

Nisem rekla, da ne vidim nobenih takih žensk. Sem pa napisala, da med mojimi kolegicami, sodelavkami, znankami … ni takih.

Zato se čudim, da eni vidite same take. Jaz jih ne. Aja, sem pa s podeželja tako, da tudi med sosedami ni nobene take. V službi pa civilizirane ženske tako, da tudi niso take.

Smešno, ti si pa res smešna. Ti misliš, da boš lepa, ker se pacaš z vso to kemijo? Ne, še hitreje se boš postarala kot druge ženske.

Dolgi kremplji, laki, brezvezne kreme… daj raje športaj in zdravo jej, ne pa s to kemijo. DOlgi nohti pa res niso lepi, so kvečjemu nehigienični.

Smešna, če bi ti raje vlagala v glavo, namesto na glavo, bi mogoče razumela to temo.

Odgovor na objavo uporabnika
ti si pa smešna, 26.04.2024 ob 21:20

Smešno, ti si pa res smešna. Ti misliš, da boš lepa, ker se pacaš z vso to kemijo? Ne, še hitreje se boš postarala kot druge ženske.

Dolgi kremplji, laki, brezvezne kreme… daj raje športaj in zdravo jej, ne pa s to kemijo. DOlgi nohti pa res niso lepi, so kvečjemu nehigienični.

Je rekla modrookka ki nima niti toliko poguma, da bi vsaj vedno z istim nickom pisala. Zakaj uporabljam kreme? Ker imam suho kožo. Enkrat te motijo kreme, drugič umetni nohti, tretjič naravni dolgi nohti. Kaj tebe v življenju ne moti razen da sama sebe ne prenašaš?

Smešna, v tej temi si verjetno ti edina, ki piše pod različnimi niki. Potem pa to drugim podtikaš.

Odgovor na objavo uporabnika
modrookka, 26.04.2024 ob 21:23

Smešna, če bi ti raje vlagala v glavo, namesto na glavo, bi mogoče razumela to temo.

Če bi ti vlagala v svoje mentalno zdravje bi bil tudi tvoj svet lepši. Ne bi rabila svojega besa na vse ki boljše živijo od tebe tu bruhat dnevno. Veš biti en zatežen škrtuh, ki misli da si bolj inteligenten če krem ne uporabljaš in hodiš po svetu kot teta pehta…ni nek dosežek. Veš kaj najbolj postara človeka? Zloba in zamorjenost. Se z leti na frisu vidi. Tako da ti kar športaj in naravno živi, svojega nezadovoljstva ne boš mogla skriti, ker se ti na frisu vidi že preden usta odpreš. Na stara leta dobiš obraz ki si si ga zaslužil. Tvoj ne bo ravno neka umetniška slika.

New Report

Close