Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Od sredine avgusta testiranje ne bo več brezplačno

Od sredine avgusta testiranje ne bo več brezplačno

Odgovor na objavo uporabnika
končno, 15.07.2021 ob 19:54

Bravo, zakaj bi pa morali mi plačevati teste anticepilcem halo. Če  ste frajerji, ki se pač ne boste cepili, bodite frajerji do konca. Nihče vas v nič ne sili, odločite se sami. Če kdo kaj izsiljuje, ste to vi, ki bi delali vse po svoje in se protivili vsemu, plačevali bi vam pa drugi. Ves svet ima enake pogoje, zakaj bi pa morali mi imeti drugačne?  Bo pač treba delat, da si boste zaslužili za plačevanje testov, dovolj je bilo izsiljevanja in molzenja države.

SE absolutno strinjam.

Janez je koncno udaril po mizi. Meni je prav.

Odgovor na objavo uporabnika
Hjkl, 15.07.2021 ob 18:51

In koliko naj bi stal ta hitri test? Kdo ga bo plačal, če delam v šoli?

    Plačala ga boš sama. Verjemi da delodajalci ne bodo plačevali tvojega testiranja.
    Imaš na voljo brezplačno cepljenje, če ne želiš plačevati testiranja se pač cepiš.

    Odgovor na objavo uporabnika
    ulanbator, 15.07.2021 ob 18:55

    Sam sem sicer cepljen, žena tudi, se pa s tem ne strinjam. Dejansko, ker narod ne morejo prisilit k cepljenju drugače, ga hočejo z udarcem po denarnici. Ne vem pa, če bo uspelo. Večina ljudi bo itak šla na dopuste pred sredino avgusta, tako da se bodo po moje cepili samo tisti, ki imajo od sredine avgusta dalje že vplačane počitniške destinacije. Dvomim, da jih bo več kot 10%.

    Pozabljaš da je še nedolgo nazaj bil PCT pogoj zelo pogost. Ne samo za dopust. Morali so ga imeti VSI trgovci / prodajalci (tudi v vseh trgovinah z živili). Torej komot nazaj uvedejo dejavnosti, katere pogoj je PCT. Verjemi pa, da ti trgovec ne bo plačeval testa. Ga boš morala sama. Iz svojega žepa. Ker imaš na voljo brezplačno cepljenje, se pravi, te ne prisili v testiranje, se lahko cepiš in nato ne rabiš testirat.

    Odgovor na objavo uporabnika
    teoretiki zarote preberite si, 15.07.2021 ob 19:15

    Velika Britanija, Izrael, Malta……….vsi cepljeni in še vedno ŽIVIJO!!!!!

    Cepite se!

    In ravno Izrael in Anglija sta v stali, ful okuzb, a kao ful precepljeni.

    Odgovor na objavo uporabnika
    ulanbator, 15.07.2021 ob 19:01

    Absolutno prelaganje krivde za morebitni 4. val na ljudi. “Sami si pripišite, če bo 4. val. Bomo pač zapirali državo.” Ampak če bodo hitri testi res plačljivi povsod, potem se bodo morali precepiti vsi učitelji, vsi v zdravstvu, vsi v firmah, kjer bo hitri test obvezen, lahko pa vlada seveda odredi, da se morajo redno testirat še prodajalke, velike firme, gostinci itd. itd. Dvomim, da bo človek tedensko plačeval kakih 15€ za hitri test v službi.

    Recimo, da je cena 15 eur. To je 60 € na mesec. To si marsikdo lahko privošči. Pač kakšen priboljšek manj na mesec. Vendar, če uvedejo testiranje na 72 ur (ali celo 48 ur), kaj pa potem? Kdo si pa to lahko privošči? Prodajalka v trgovini bo dala “pol plače” za teste? Seveda, da se bo raje cepila.

    Za mladega zdravega človeka je bolje, da se prekuži kot cepi. Tudi posledična imunost je višja. Torej se bom namerno prekužil (P), da odpade pogoj CT.

    In če že samoplačniško testiranje, zakaj proizvajalci cepiva/država potem ne prevzamejo kritja odškodnine v primeru stranskih posledic po cepljenju?

    Nikar ne omenjajte Izrael.

    Izrael je najbolj precepljen in okužbe naraščajo prav med cepljenimi. Tako, da jih že pozivajo na tretjo dozo cepiva.

    Brawo, Brawo bravo za vsak smrc boste dobili kemijo.

    Telo se ne bo moglo več očistit, ker niti prehlad ni več dovoljen.

    V telesu se bo pričelo nabirati kar bi moralo ven po naravni poti in ja pokati boste začeli kot vodni baloncki.

     

    Odgovor na objavo uporabnika
    Pozdrav soncu, 15.07.2021 ob 20:22

    Nikar ne omenjajte Izrael.

    Izrael je najbolj precepljen in okužbe naraščajo prav med cepljenimi. Tako, da jih že pozivajo na tretjo dozo cepiva.

    Brawo, Brawo bravo za vsak smrc boste dobili kemijo.

    Telo se ne bo moglo več očistit, ker niti prehlad ni več dovoljen.

    V telesu se bo pričelo nabirati kar bi moralo ven po naravni poti in ja pokati boste začeli kot vodni baloncki.

     

    JA, 600.000 slovencev nas bo počilo….

    Za kateri film znanstvene fantastike tocno gre?

    Tole bo za oskarja, definitivno🙃

     

    Cepljenje bi moralo biti samoplačniško, ker naravno prekuževanje je zastonj.

      Iz tvojega osebnega arhiva. Odvito pred tvojim nosom.

    Gornji moj komentar za *

    Hudooo

    Trapa

    Odgovor na objavo uporabnika
    Pozdrav soncu, 15.07.2021 ob 20:32

    Gornji moj komentar za *

    Hudooo

    Trapa

    Lep naslov si izbrala.

    Ti pritiče.

    Seveda zate vodni balonček ni nič odveč. 😆

    Trapa

    Odgovor na objavo uporabnika
    Pozdrav soncu, 15.07.2021 ob 20:36

    Seveda zate vodni balonček ni nič odveč. 😆

    Trapa

    Lepo se podpisuješ.

      Da ne boš ti počila  – od jeze in gneva.

    Gnev imaš in nosiš v sebi le ti.

    Zato si skupek vodnega baloncki tik preden poči.

    Samo ti odgovarjam, ti si pa kaj novega izmisli, aja ne moreš, ker ti je strah zamegli um in razum.

    Odgovor na objavo uporabnika
    Huuudooo, 15.07.2021 ob 19:56

    SE absolutno strinjam.

    Bitka,a cepljenje pa plačuje kdooo???!!!Mi vsi!

    Odgovor na objavo uporabnika
    kinvart179, 15.07.2021 ob 20:15

    Za mladega zdravega človeka je bolje, da se prekuži kot cepi. Tudi posledična imunost je višja. Torej se bom namerno prekužil (P), da odpade pogoj CT.

    Raje se namerno okužim in pridobim naravno imunost. Pri moji starosti in dobrem imunskegem sistemu imam manj možnosti za posledice po covidu kot po cepljenju.

    Odgovor na objavo uporabnika
    Pozdrav soncu, 15.07.2021 ob 20:44

    Gnev imaš in nosiš v sebi le ti.

    Zato si skupek vodnega baloncki tik preden poči.

    Samo ti odgovarjam, ti si pa kaj novega izmisli, aja ne moreš, ker ti je strah zamegli um in razum.

    Niti slučajno, nobenega strahu. Se ga pa zmeraj več zazna pri tebi. Pa ne samo strahu, tudi gneva nad vsakim, ki misli drugače. Ti kar hodi po svoji poti in se je drži. Te bo pripeljala v svetlo prihodnost.

    Iste besede, fraze, teorije…

    Strah, ovce, zdrava kmečka pamet, cepci ipd.

    Ponavljate se, še kar… in ob tem ste obstali na mestu… mi strahopetci gremo pa naprej.

    Srečno ti želim. Kar drži se te svoje poti, bolj rečeno, dolgega postanka.

    HUDOOO/

    TI Velika Reva

    Kdo ti je kriv da boš počila kot Vodni balonček?

    Ti sama 😆

    Samo ti sama.

    Ovca sedaj pa hitro v vrsto, da ne boš ob dozo.

    Pozdrav soncu je carica!

    Odgovor na objavo uporabnika
    Vrocevroce653, 15.07.2021 ob 20:46

    Bitka,a cepljenje pa plačuje kdooo???!!!Mi vsi!

    Brihtna pa ravno nisi najbolj, jaz bi bila na tvojem mestu raje tiho. 🙉

    Odgovor na objavo uporabnika
    končno, 15.07.2021 ob 21:59

    Brihtna pa ravno nisi najbolj, jaz bi bila na tvojem mestu raje tiho. 🙉

    Bolje, da se ti ne oglašaš.

    Bolje da si ti tiho.

    Ima se kako prav.

     

    Odgovor na objavo uporabnika
    ne gre jim zaupati, 15.07.2021 ob 19:54

    Odgovor na objavo uporabnika
    Pozdrav soncu, 15.07.2021 ob 19:37

    Mislim da mi odgovorni, ki nismo zboleli in nismo strošek države, bolnišk, karanten, cepiv plačujemo vse to za cepljene in prebolevnike.

    Mi odgovorni.

    Bi bilo prav, da se za spodrsljaj opraviči.

     

     

    Tole absolutno podpišem. On bo meni govoril, da sem neodgovorna, ki sem se ves čas pazila, da se nisem nalezla, nisem bila pri zdravniku in niti na testiranju, izključno zaradi tega, ker sem odgovorna?? Kreten gologlavi!

    Saj vsi vemo zakaj govori. Ker je psihopat fašistični in ker izsiljuje. Narod je prodal fašističnim korporacijam kot poskusne podgane.

    Zato pa ljudi sprašujem, če niso vredni več kot podgane.

    New Report

    Close