Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Odbojka enkrat na teden + igre z otroci

Odbojka enkrat na teden + igre z otroci

Se vedno iščem resne kandidate za odbojko 1x tedensko. Vsaj 7-8 resnih parov (14-16 staršev) + njihovi otroci.

Da se lahko vedno naredi tri skupine. Tista, skupina starsev, ki trenutno pociva zabava/varuje otroke.

1x tedensko, cca 1,5 ure, verjetno nekje na Vicu/Trnovem/Centru LJ/Vrhovcih (isce se tudi ustrezna dvorana)…

LP Sloncek

''Rojen si kot original, ne umri kot kopija...''

A morajo biti nujno pari? Men je ideja ful vsec, sam ne vem ce bi mojega dragega uspela prepricat v to!?

LP M.

Jaz bi tudi, ampak moj ne bi bil za to :((

Če šteje ena ne posebej dobra odbojkašica in dve punčki, pa to ne bo ob sredah, sem zelo zainteresirana.

LP

Pa mami brez partnerja?????:-(

Sem ze prej napisala odgovor pa ne vem kam je izginil. Seveda lahko pridejo samske mamice in tudi mamice katerih partnerji bi si v tem času raje ogledali akcijo na TV-ju.

Načeloma sem razmišljala, da eni (tako kot midva) nimajo vedno na voljo varstva, ko bi radi SKUPAJ kaj naredili zase.
Ker ponavadi je eden izmed partnerjev na telovadbi, drugi pa čuva otroke doma. Nista pa skupaj. Midva sva rada veliko skupaj in se mi to zdi imenitna priložnost, da telovadiva, se druživa z drugimi in hkrati ne iščeva varstva.

Seveda pa so lepo vabljene tudi posameznice in posamezniki s podmladki. Bom pa še večkrat objavila tale mail, da se nas nabere dovolj tudi, če kdaj kakšen manjka.

LP Sloncek

''Rojen si kot original, ne umri kot kopija...''

New Report

Close