Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Oddaja o Patrii

Oddaja o Patrii

Jaz pa verjamem tem Fincem. Mogoče je res tole prišlo ven zaradi bližnjih volitev, ampak mislim, da je vse res.

z imeni ne bi operirala.Ampak me je pa mičkeno sram, da živim v Sloveniji.In imam volilno pravico, zato bom šla na volitve, ker se ista zgodba res ne sme ponovit.

Tudi jaz jim verjamem in me je sram, da živim v takšni mafijski državi.

Tudi jaz mislim, da je vseeno nekaj res. Bom šla na volitve:)

Nihče ni tako dobro podkovan, da mu ne bi kdaj pa kdaj zdrsnilo.

Mene ni prav nič sram. Čutim pa državljansko dolžnost in pravico, da grem na volitve in poskušam preprečiti, da bi se ta golazen redila na moj račun še en mandat.

Sem sicer apolitična, ampak takale stvar me pa tako pojezi, da čist pikasta ratam. In s evozim po Ljubljani in gledam tistee frise pocukrane na plakatih…sem še bolj jezna.Vsak, ki ima pet minut čsa, nas hoče našponat.Se opravičujem za besedni zaklad, ampak nisem našla drugih izrazov.

Tudi mene ni sram, da sem Slovenka zaradi teh izmečkov. Vsa čast pa Dragu Balažiču, spoštujem ga kot novinarja, dober je.

Ko se bo naš Primož zbudil, nam bodo itak to temo prestavili. Kot da tukaj ne moremo debatirati še o čem drugem kot o dopustih, vrtcih in likanju.

A ve katera njegov mobi, da ga kar zbudim? mal se hecam.Punce,a bi katera kavo?

Jaz častim: (_)? (_)? (_)? Velike skodele:)

abu

irenea, si žabarka?

Jezus, neeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!! Štajerkaaaaaaaaaaaa!

ta oddaja je taka, ko da bi jaz posnela eno oddajo, kjer bi eni govorili, da je Mala Rjava Dobra Volja v resnici Velika Zelena Slaba Volja. Pri tem pa ne bi pokazala nič, nobenega dokumenta, samo namige. In logične domneve.
Saj eni mi bojo verjeli, eni pa ne.

A za vedno bo ostalo nekaj: da je nekdaj bil sum, da je Mala Rjava Dobra Volja bila nekoč očrnjena … zavedno in vselej bi govorili: a una Velika Zelena Slaba volja, ki to ni.

Približno tak se mi zdi ta prispevek.

P.S. MRDV tebe sem izbrala po principu prvi registrirani nick, ki je dal odgovor.

boh pomagej, res bi lahko bilo rekla-kazala. Ampak, da bi se eni izpostavljali in javno obtoževali vidne politike za nekaj denarja???????? Če Janša zmaga na volitvah, jih bodo najebali gorko. Dvomim, da so lagali.

Seveda, Finci so tudi komunisti in finska nacionalna televizija, ena najboljših v Evropi, je v bistvu zgolj in izključno trobilo slovenskih komunistov. V zaroto proti Janezu Janši sta vpleteni tudi finska in avstrijska policija, ki že več kot pol leta to zadevo preiskujeta (in s tem zapravljata denar avstrijskih in finskih davkoplačevalcev), da bi lahko vplivali na naše volitve. Ali sploh kdo na tem svetu ni proti Janši? Človeku se kar smili, vsi so se zarotili proti njemu.

_________________________________________________ http://monoblog.over.net/zogca/ Včasih pekel, včasih sanje …

Mah, Žogca, ne paranoji. Si morda Janševa sorodnica?

Mene pa jezi, kako vsi sedaj govorijo le o politiki, nihče pa pravzaprv o podkupovanju, o tem, kam gleda naša policija, vlada…
Ja možno, da Janša ni prejel podkupnine, a to so smi njegovi ljudje, ki bi morali preprečevati, da patrija iz Finske, ne bi dobila vtisa, da je praksa našega poslovanja podkupovanje, da so za to namenili in porabili 21 miljonov – le kdo jih je dobil??? Da mi je vedeti.
Janševi ministrei, policaji…bi to morali vedeti, preprečiti, poloviti….
Oni pa sedaj skačejo v luft in hočejo le Janšo zaščititi, malo pa jim je mar kaj se res dogaja.
Pa ja, tudi mene je sram, kakšni Evropejci smo.

saj so nastopali samo tisti, ki po volitvah nimajo kaj zgubiti … vsi so že bivši, ex, morto.
Zato zdaj nastopijo in tvedajo. Drznim pomaga sreča.

Žogca, ti boga osamljena ženska, ti pa resnično potrebuješ orgazem. Se boš še razpočla zaradi JJ.

Ne, jaz sem tista, ki je nanj alergična. Mislila sem, da boste vsi razumeli moj sarkazem, kajti večina ljudi na MON-u ve, da sem jaz levičarka in da dobim pege, ko vidim Janeza Janšo.

_________________________________________________ http://monoblog.over.net/zogca/ Včasih pekel, včasih sanje …

Mogoče res, ja boh pomagej. Poznam pa osebno enega od akterjev v tej zgodbi in bi lahko rekla, da je vse res.

Za Žogco pa še to – ne se slepit, briga Fince in Avstrijce za slovenske, ergo Pahorjeve komuniste.

Da nisi leva?

Zelo jasno se to vidi Žogca, mislim, da te provocirajo. Mene pa zanima nekaj drugega. Kaj misliš ti Ž…. zakaj se Jelinčič nekam mlačno odziva, oziroma, kot , da je…no ne vem, čudno se mi je zdelo, kako je rekel, eh to je samo predvollna poteza, pato v zadregi se mi je zdel pri tem?
Je še kateri kaj takega padlo v oči?

Ne, jaz sem tista, ki je nanj alergična. Mislila sem, da boste vsi razumeli moj sarkazem, kajti večina ljudi na MON-u ve, da sem jaz levičarka in da dobim pege, ko vidim Janeza Janšo.[/quote]

Žogca, žal te VSI ne poznamo. Grozno, kajne?

Jah, jaz sem malo obupana, ker kandidira itak sama golazen…. Tak, da imamo izbiro med golaznijo, morda je razlika samo med večjo ali manjšo.

New Report

Close