Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek oddamo prikolico rovinj

oddamo prikolico rovinj

Živijo,prikolica je za 4 osebe,nameščena v kampu Polari Rovinj,cca 100 m od
morja,v prikolici je vsa oprema hladilnik,mikrovalovka,stoli,kolesa….Gostje
plačajo samo takso cca 8 kun na dan,vse ostalo je v ceni oddaje ki znaša 35
EUR na dan/prikolica v sezoni.Termini maj,junij,začetek julija do 15.7 ,avgust od 1 do
18.,ter
september.
Plaža je primerna za otroke,na eni strani je tudi nudistični
kamp,skale,pesek,mivka,igrišča,bazen..
Lahko pa plačate tudi 15 EUR za uporabo prikolice in vse ostale stroške po pravilih kampa.
Prijeten dan
Tina ([email protected])

Zdravo, imaš kako slikco?
Pa še to- a je v presezoni kaj ceneje?
lp

če je možna kaka slikica, bi bila vesela, potrebujem za prijatelje, ki iščejo nekaj takega

hvala

Bi bilo možno kakšen podaljšan vikend v predsezoni? Oziroma kako imate prosto, da se prilagodimo vam?

Smo zelo zainteresirani.

V ta kamp zahajamo že nekaj let,takoj ko se začnejo počitnice,vam povem da je super,plačamo pa 5 jurjev na dan-preko firme.
Res priporočam!!Za otroke je tudi zeloo uredu,imajo bazen,igrišče,veliiiko sprehajalnih poti in zelooo drago trgovino!!!

slikica je mogoča vendar bi jo raje poslala na Vaš email.
Za predsezono bi se zmenila,seveda bi bilo ceneje.Javite se na email ali tel.:041 481 910.Prijeten dan vsem
Tina

poslano,prijeten dan,tina

Jaz tudi prosim za slikce na [email protected]. Hvala

Mi bi tudi slikice

[email protected]

Lp, Špela ************* <http://spela1.moj-album.com> <http://servetke.moj-album.com/album/874923/>

poslano obema,prijeten dan

Prosim za slike in kakšna je najemnina.

Hvala

Moj naslov

[email protected]

Mene pa zanima, kako to naredite, da lahko prikolico oddate gostom na pavšalu? Je to sploh dovoljeno, kaj če pride kontrola? Mar ni tako, da je na pavšalu lahko le tisti, ki je napisan v začetku sezone in le tisti, ki odda svoje dokumente na recepciji in je potem gost pavšala in le ta plača enako kot bi imel svojo prikolico ali šoter, nič manj,razlika je le v tem, da koristi vaše usluge-prikolico.
Je to tako? Ali jih švercate? Res me zanima, ker bi šli v to, ampak švercali se pa res ne bi!

Če pustim dokumente na recepciji in sem normalno gost v campu,na pavšalu ali potem to pomeni 15 eurov dam vam, ostalo po pravilih, kot vsi v campu, kot bi imel svoj šotor-prikolico?
Ali pa se švercam in vse samo vam in to je 35 eurov +8kun na dan?
Ali je še kaj vmes in jaz nisem razumel?

Hvala.

mene to tudi zanima

sam upam da ne bo zdej pa vse tiho bilo

na recepciji se odda spisek oseb ki bodo v prikolici,in v njej so lahko samo te osebe,vse ostale plačajo normalno po ceniku kampa.Torej sta dve varianti,1.da Vas prijavimo in plačate 35 eur2.plačate 15 eur za uporabo prikolice in vse ostale stroške campa.Dokumenti v vsakem primeru ostanejo na recepciji.
Prijeten dan

Tole pa ne bo držalo, razen če ste podjetje in oddajate. Na pavšalu imaš lahko 4 osebe ali +2 dodatno plačaš ob začetku sezone, ko tudi oddaš spisek-pogodbo, kdo bo vse na pavšalu, se pravi skupaj le 6 oseb. In kako boste lahko oddali spisek večjih oseb, to mi res ni jasno?! To je nemogoče,možnost je le, da se bodo kasneje prijavljali kot gostje pavšala, za njih pa ne potrebuješ nobenega spiska v naprej, saj plačujejo kot vsi ostali in ne kot pavšalisti.

Po vseh hrvaških kampih je že kakšni dve leti tako, da gost, ki je na pavšalu, plača enako ceno kot nekdo, ki pride v kamp s prikolico, šotorom. Torej profitira le, da bo nameščen pri vas, vse ostalo plača enako kot nekdo ki kampira brez pavšala.

Ceneje pride le, če se šverca, lastniki jim dajo njihove potne liste in kaj jaz vem kaj še vse delajo.

Zato sem tako spraševal, ker vidim, da tudi tukaj nisem izvedel nič novega ali po zakonu in plačaš polno ceno, le da kampiram pri vas in ne rabim imeti prikole ali šotora in vso opremo s seboj ali pa šverc komerc.

ti si misli kar hočeš,mi zase vemo kako imamo urejeno,mislim pa, da si sam en velik blefer in nevoščljivec :),se vam ne izide kaj in pljuvate po drugih,prijeten dan tudi vam:) matevž švercer

New Report

Close