Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Oderuhi na hrvaški obali dvignili cene

Oderuhi na hrvaški obali dvignili cene

Pa ti ločiš politiko od ljudi? Si predstavljaš, da tebe sodijo po izjavah Janše in Company? Pa Jelinčiča?

Sem delala v turistični agenciji in vem kam vse se da po svetu za all inclusive (za manj denarja kot v HR). Te Hrvaške se držite ko pijanci plota. Dajte ljudje nekam drugam, daleč v popolnoma drugačno deželo za isti denar.

Mene najbolj fascinira mentaliteta vseh ljubiteljev hrvatije (3/4 slovenije), da dopust mora bit poceni. Za vas je edino merilo pri dopustu cena. Če je npr. Italija 200€ dražja, se tja ne gre, ker je dražja. Ker dopust mora bit poceni. Ko pa se vsak mesec zmeče za lizing za avto 200€, tisto pa ponavadi ni problem. In na račun tega ždite v nekih bednih 30 let starih adria prikolicah od ženinega bratranca v neki vukojebini in vse prepričujete da ni lepšega kraja od vaše vukojebine, kamor se vračate zadnjih 15 let.
In potem si qurce merite kdo je bil v cenejšem apartmaju in kdo je plačal manj za tisto brozgo, ki jo hrvati imenujejo kava.
Da vam malo zyebem sistem. Vsako leto vrževa z mojo komot 2000€+ za dopust, apartma okrog 100€, če pijem pivo na francoski ali italjanski obali za 3 ali 6€ mi je komplet vseeno. Nisem šel na dopust šparat. Pa daleč od tega da sem bogat, samo prioritete imam malo drugače postavljene od večine.

al pa ce bi nehal vsako leto z istimi temami…

pac eni kavo kuhajo v app/prikoli/avtodomu, drugi grejo v lokal…

pac placas kar in kjer ti pase.

aja, pa pa podvojil niso… pa kaksen novinar da tako butasto info ven??

a se kej na svetu kaj podrazilo za 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} v eni sezoni?

Od kod tebi takšna modrost???
[/quote]

Ni to nobena modrost, očitno je določn folk tolk glup, da tega ne šteka, ker v nasprotnem ne bi komentiral kar komentirajo, jbg 😉


Jaz pa ne razumem zakompleksancev, ki vsako leto šinfajo čez Hrvate in se hvalijo kako je bolje in ceneje povsod drugod. Vsako leto grem na HR morje, nekam daleč na jug v vukojebino, da uzivam v miru in lepem morju. Hodim v apartmaje, ki so cisto ob morju in nekje na samem. Ne potrebujem ne kafičev ne drugega kot pa lokalne hrane, predvsem zelenjave. Apartma ni med najcenejsimi, ni pa tudi ne med najdrazjimi. Ker potrebujem le lepo teraso ob morju ter klimo v apartmaju, glavno pa je, da je morje cisto. To pa se za razliko od Francije in Italije se najde na HR. Brozga od elitne in fensi Azurne obale npr. me pac ne vidi vec. Poleg tega pa ja, za taksno ceno (pa ne sparamo na dopustu) z druzino ne pridemo skozi nikjer drugje. Smo ze veckrat obdelali to temo in vedno prisli do zakljucka, da je HR za taksno dopustovanje se vedno najcenejsa. Hotelski all inclusive turizem pac mene ne zanima, ker to zame ni noben dopust. Kopanje v bazenu namesto v morju pa mi se na kraj pameti ne pade. Kot si napisal, stvar prioritet, a ne? Kompleksi so tu cisto odvec. 🙂


Popravljam, 20 kun sta dve kepici sladoleda. V bistvu ugodneje kot doma, v Ljubljani.

Bili letos v začetku junija, naročili morsko ploščo za 3 osebe, cena 25 eur. Jedli smo 4. Enkrat smo dobili poleg gratis sladico, enkrat gratis pijačo. Presenetilo me je tudi, če v trgovini kupiš 6×1,5 l vode, stane cel paket le 1,25 eur.

New Report

Close