Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus odgovor na posiljevanje s cepljenjem

odgovor na posiljevanje s cepljenjem

Odgovor na objavo uporabnika
Neprijavljena, 04.08.2021 ob 22:27

Odgovor na objavo uporabnika
zelllo besna, 04.08.2021 ob 21:11

Odpiram novo temo, ker vem, da večina teh nebuloz proticepilcev sploh ne odpira. Mi je miška preskočila in sem vseeno prebrala.

 

Povem mojo zgodbo izpred 10 dni. Z možem sva cepljena. Otrok starr pod 12 let pač ne.

Otrok je bil na nekih otroških plačljivih dejavnostih tekom tedna. Pač popestritev poletnih dni.

Dva dni po zadnjem dogodku smo odšli na dopust. Planiran, rezerviran in težko pričakovan.

Prvi dopustniški dan smo bili kontaktirani s strani organizatorja dejavnosti ki se jih je hči udeležila, da je bila ena od inštruktoric pozitivna. Je zbolele in da imamo izdano odločbo o karanteni.

PREKINITI SMO MORALI DOPUST!!!!!!!!!!!! In iti v karanteno.

In to zaradi neodgovorne samovsvoj prav prepričane budale.

Ja, ne izbiram besed.

Še v življenju nisem bila pri odvetniku. Po končani karanteni pa bom in bom osebo tožila.

Zaradi njene neodgovornosti je naša družina ob dopust in oškodovana za finančni vložek.

 

 

Tole je čista LAŽ. Bljižni stik je bila le hči. Če je imel sploh kdo karanteno, je bila to samo ona. Vidva sta bila v karanteni samo če je bila hči pozitivna. Tako da ne nakladaj.

Ženska se je nerodno izrazila. Hči je bila v karanteni, onadva pa na dopustu

s svojim otrokom. :=) Ki pač ni potekal po željah.

Me pa zanima, če bo hči naslednja v vrsti za cepljenje?

Cepljena sva bila z možem marca, ker delava v panogi, ki je zelo izpostavljena.

In niti pod razno se ne bi cepila samo zaradi dopusta, ker to je zame licemerstvo. In nismo bili na H, pač pa na Kolpi. Lepo je tam in se bomo še vrnili.

V našem kolektivu smo vsi cepljeni razen sodelavke, ki se pač trudi z umetno oploditvijo n ne želi tvegati. To spoštujemo in večino delavnega časa dela od doma. Pride občasno. Tako da sem jaz z otrokom v karanteni.

Me pa zanima kakšen občutek večvrednosti naj bi imela, ko me ovco cepljeno pokličejo z dopusta z odločbo o karanteni.

 

 

Te zanima kaj bi naredila večina? Za kraj karanteni bi navedla kraj dopusta in normalno uživala še naprej. Tamala bi šla v prvem možnem terminu na PCR test za prekinitev karantene.

Jao, kako ste eni trdobučni.

PUnca je stara 8 let in ni bila cepljena. Je to razumljivo?

In kaj naj bi sedaj, punco pustili doma samo, starša pa šla na dopust ali kako?

Vprašanje je zakaj je tista vzgojiteljica ni bila cepljena in očitno tudi ne testirana, da je druge spravila v karanteno?

Anticepilci so preveč zabiti da bi razmislili malo o zgodbici preden jo nalimajo izgleda 🙂

Odgovor na objavo uporabnika
zelllo besna, 04.08.2021 ob 22:33

Cepljena sva bila z možem marca, ker delava v panogi, ki je zelo izpostavljena.

In niti pod razno se ne bi cepila samo zaradi dopusta, ker to je zame licemerstvo. In nismo bili na H, pač pa na Kolpi. Lepo je tam in se bomo še vrnili.

V našem kolektivu smo vsi cepljeni razen sodelavke, ki se pač trudi z umetno oploditvijo n ne želi tvegati. To spoštujemo in večino delavnega časa dela od doma. Pride občasno. Tako da sem jaz z otrokom v karanteni.

Me pa zanima kakšen občutek večvrednosti naj bi imela, ko me ovco cepljeno pokličejo z dopusta z odločbo o karanteni.

 

 

Zapletaš se z vsakim stavkom bolj. Odločbe o karanteni sploh nisi imela? Na podlagi enega klica si prekinila dopust?

A odlocbe o karanteni zdaj ne izdajajo vec, samo po telefonu te obvestijo da si v karanteni?

Ja pa ja…….zmisli si drugo zgodbico.

Odgovor na objavo uporabnika
kaki kreteni, 04.08.2021 ob 21:41

s to karanteno so ti dokazali da si blesavka, cepljena pa v karanteno, zakaj si pa pol cepljena. še enkrat se pejt pošpricat tokrat direkt v mozak

Potem je cepljenje brez veze. Okužiš se lahko ( no, le cca 30-40% cepljenih), prenašaš virus normalno, moraš v karanteno. Pa še posledice cepljenja prištej. Kje je kak plus? Nisem neki anticepilec, a če logično pogledam, je stvar taka.

Edina 100% zaščita je, če preboliš, ali pa se res dobro paziš- to zadnje ni 100%.

glej, ta ženksa, katero misliš tožit ne bo šlo, ker je bila zagotovo testirana, ti pa cepljena. To pomeni da je vse brez veze, testi so goljufija, kar se ve že od vsega začetka in cepljenje prav nič ne pomaga, v ZDA je umrlo že 500.000 cepljenih:..https://rumble.com/vkpq5a-odvjetnik-reiner-fuellmich-500-000-mrtvih-od-cjepiva-u-sad.html?mref=6zof&mrefc=2&fbclid=IwAR2FzJiMGlQGbbdUOhbEVLvWj2hzO2mDt3UQOaAeWvgWPKMkXh25nABwqpg

 

https://www.facebook.com/100000112881663/videos/981572692575879/

Odgovor na objavo uporabnika
MAVRICAAAAA, 05.08.2021 ob 12:46

https://www.facebook.com/100000112881663/videos/981572692575879/

Vsaj eden, ki je prišel k pameti, pa čeprav malo pozno.

Tisti cepljeni debili, ki so popolnoma brez pameti, pa raje izvajajo nasilje in širijo fašistično propagando.

Meni se to ne bi moglo zgodit. Na dopustu se ne javljam na neznanje številke in tudi v karanteno me lahko pošljejo izključno z odločbo.

A vas lahko pošlje v karanteno vsak kekec, ki ima vašo številko?

Potem bom jaz začela kar klicat prosto naokoli in pošliljat ljudi v karanteno.

Zelllo besna a tvoja sodelavka ne zeli tvegati? A ni to prilika za gensko precepljenost? Tvegati? Zakaj bi pa tvegala, ce je pa vse ok? A ti pa si tvegala? Ni mi jasn zakaj tvegate?

Aja pravzaprav se strinjam da se cepite in tvegate ste kot poizkusni zajcki v farmaciji in znanosti. Pac so vas uporabili ta bebc ke. Ja kaj, kako pa naj vam recem drugace.

Odgovor na objavo uporabnika
Kr neki787, 04.08.2021 ob 21:45
    Če malo okrog pogledaš vidiš sliko. Eni je pač ne, ker je ne znajo. Še letos zdržimo teror pol pa se počas trend obrne. Jaz sem se tako naučil iz zgodovine, drugi ste očitno šprical al pa plonkal.

To je pa žalostno, da tako razmišljate, da ni v vas nobene volje, borbenosti… po čem sklepate, da bo minilo? Poglejte Avstralijo, NZ, samo en pozitiven primer pa lockdowni… ta norija se ne bo končala nikoli, ker virus bo med nami na veke vekov… in oblastni debili ciljajo na zero kovid. Konča se lahko le z uporom…

Odgovor na objavo uporabnika
Kr neki787, 05.08.2021 ob 23:45

Zelllo besna a tvoja sodelavka ne zeli tvegati? A ni to prilika za gensko precepljenost? Tvegati? Zakaj bi pa tvegala, ce je pa vse ok? A ti pa si tvegala? Ni mi jasn zakaj tvegate?

Aja pravzaprav se strinjam da se cepite in tvegate ste kot poizkusni zajcki v farmaciji in znanosti. Pac so vas uporabili ta bebc ke. Ja kaj, kako pa naj vam recem drugace.

In kaka genska precepljenost je to? Zakaj bi bli poskusni zajčki? Mislim a znaš karkoli podpreti z nečim konkretnim? Samo pišete razmišljate pa nič. No sej klasika

protesti…razbijanje cepilnih postaj…https://de.rt.com/europa/122768-frankreich-unbekannte-brechen-in-impfzentrum/

 

 

Tisti  pač ne paše povsod;)

 

New Report

Close