Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Odnos žene

Odnos žene

Prosil bi vas za mnenje namreč odnos med mano in ženo se je poslabšal do te mere da ni več normaln. Opažam, da se z ženo nekaj nenavadnega dogaja. Odtujila sva se. Poizkušam z njo vzpostaviti komunikacijo vendar ne gre. Enostavno se nimava kaj pogovarjati kot da je druga oseba. V kratkem je zamenjala službo, spremenila frizuro, ureja si nohte, ko jo kličem se mi ne oglaša, pokliče kasneje po parih urah, telefon nosi v kopalnico, spolni odnos v upadu, sami izgovori….

Nemorem več, sploh nevem kaj je narobe, da ima tak odnos do.mene, hladen, brez čustev in me s tem psihično uničuje, padam v depresijo, nimam se s kom pogovoriti, zelo sem žalosten in najraj bi izginil za večno.

Kaj mi predlagate ? Lepo prosim za nasvet kako naprej oz. kaj mi je storiti ?

 

 

Ljubimca ima

Zakaj takoj misel na ljubimca ?

Vse tipične znake si naštel

Morda se je odločila poskrbeti za svoje dobro počutje.
Pohvali njeno spremembo na bolje, povej ji, da te veseli, kako je zadovoljna s seboj in boš videl, kaj bo rekla. Ni treba kar takoj v napad in ni se treba takoj počutiti ogroženega.

Nočem sprejeti da ima ljubimca. NE. Nisem slab človek, sesulo bi me, sak jaz sem tudi to pomislil da ga ima ampak pravi da ne.

Pupa Glups hvala za nasvet, bom upošteval.

Tako srčno si upam da se uredi najin odnos.

Odgovor na objavo uporabnika
Žalosten, 27.04.2024 ob 09:01

Nočem sprejeti da ima ljubimca. NE. Nisem slab človek, sesulo bi me, sak jaz sem tudi to pomislil da ga ima ampak pravi da ne.

Pupa Glups hvala za nasvet, bom upošteval.

Tako srčno si upam da se uredi najin odnos.

Držim pesti. Vsak trud se poplača.
Veš, ženske pogosto ne povemo stvari naravnost, ker nam veliko pomeni, da nam naklanjate pozornost, nas opazujete, razmišljate o nas in sami od sebe pogruntate, kaj si želimo.
Saj vemo, da vam je takšno ugibanje težko in nadležno, ampak vseeno si včasih ne moremo kaj, da ne bi računale na vaš trud. Ga pa potem tudi bogato poplačamo, le včasih malo traja, da porihtamo same sebe in smo potem spet funkcionalne. Živce je treba imeti z nami…😀

huh.., človek.. in ti bi s tako hladno žensko reševal zakon.., zdej nimaš nič od nje, pol boš imel pa še manj, če bo iz usmiljenja ostala s tabo.., odklop se…..

Morda nova služba ‘zahteva’ bolj skrbno urejenost. Tudi moja ni nič priznala, čeprav so ji joški smrdeli po cigaretah, a umit si jih je vseeno šla.

Odgovor na objavo uporabnika
Popay, 27.04.2024 ob 09:13

huh.., človek.. in ti bi s tako hladno žensko reševal zakon.., zdej nimaš nič od nje, pol boš imel pa še manj, če bo iz usmiljenja ostala s tabo.., odklop se…..

Če si jo je nekoč izbral za svojo, je že imela nekaj dobrega na sebi. Na to računa fant.
Pa se ji je zdaj morda samo začasno nekam skrilo in on bi se rad potrudil to spet obuditi.
Ne jemlji mu volje, morda bo pa uspel.
Če je pa nerešljivo, pa še vedno lahko takrat odkoraka. Si pa ne bo rabil očitati, da ni niti poskusil. Lastna nemoč moškega bolj potolče, kot direktno nogiranje od ženske.

Te pa ce nima ljubimca pa se z enim dobiva oz si pise in je samo vprasanje casa kdaj se bosta zacela zgat

Moja žena je moja žuvljenska sopotnica in ne mimoidoča všečna ženska. Dolgo sva skupaj in jo poznam. Vsi imamo neke slabe točke ampak je potrebno najti dobro v ljudeh.

Odnos moža in žene naj bi bilo sožitje in zakaj samski, ločenci vtikajo in razdirajo zakone s svojim le trenutnim šarmom ?

Meni je tudi kakšna ženska všeč ampak tu se konča moje raziskovanje. Hladna, mrtva žena brez čustev kaže neko depresijo, odtujenost mogoče up v novem partnerju ampak jaz tega ne bom dovolil in jo bom poizkusil razvredriti.

Motijo me pardon kurbirji, ki sam iščejo svojo žrtev ne glede na posledice.

Odgovor na objavo uporabnika
Žalosten, 27.04.2024 ob 09:30

Moja žena je moja žuvljenska sopotnica in ne mimoidoča všečna ženska. Dolgo sva skupaj in jo poznam. Vsi imamo neke slabe točke ampak je potrebno najti dobro v ljudeh.

Odnos moža in žene naj bi bilo sožitje in zakaj samski, ločenci vtikajo in razdirajo zakone s svojim le trenutnim šarmom ?

Meni je tudi kakšna ženska všeč ampak tu se konča moje raziskovanje. Hladna, mrtva žena brez čustev kaže neko depresijo, odtujenost mogoče up v novem partnerju ampak jaz tega ne bom dovolil in jo bom poizkusil razvredriti.

Motijo me pardon kurbirji, ki sam iščejo svojo žrtev ne glede na posledice.

Evo, tako se govori!
Spomni se, s čim si jo osvojil prvič in to spet uporabi.
Pohvali jo, povej ji, da ti je všeč, pelji jo na kavo, pojdita tja, kamor sta hodila, ko sta bila zaljubljena.
Nič kar puško v koruzo. Tudi jedi iz hladilnika se dajo pogreti.

Pupa Glupa vidim da si modra in seveda mi odgovarja tvoj pogled na moje stanje. Res mi veliko pomeni in ti želim vse dobro.

Odgovor na objavo uporabnika
Žalosten, 27.04.2024 ob 09:38

Pupa Glupa vidim da si modra in seveda mi odgovarja tvoj pogled na moje stanje. Res mi veliko pomeni in ti želim vse dobro.

Me veseli. Zdaj pa v akcijo! Lahko pa potem poročaš, kako ti je uspelo.

@Pupa

predvidevam, da ona dva več nimata intimnega odnosa, neki sicer omenaj ,da je še ampak bolj švoh….., ko se ženska 1 x ohladi ostane hladna kot špricer in nikoli več samoiniciativno vroča…, spolni odnos s tipom, do katerga se ohladi je za njo boleč, če že pride do odnosa, ker ona, ajde reče.., naj mu bo, dala mu bom 1x za dobre stare cajte….. ampak to je iz njenega usmiljenja, ona ga več ne čuti.., tip pa vesel ko avion za dve minute…, ko ženska odglumi..

in, če tip ta njen odpor do njega sam ne čuti, je verjetno brez kilometrine z ženskami.., to se ne splača reševat.., znaki, da je odsotna so preveč očividni.., v bistvu bi moral bit celo vesel, da se je mogoče napilila  na kakšnega drugega tipa in ji omogoči, da gre od njega.., brez scen seveda, jebeš telefon ki ga nosi še v sanitarije…, kdo ima rad partnerja mu more privoščit dobro.. in tukej je pol fora…, ko bi ona odšla in videla čez nekaj časa, da se je recimo nategnila.. s tistim tipom…, eee, pol pa pride od avtorja njegovih pet minut, ki jih bi moral izkoristit uuu nulo, pa ne tako da jo zajebava zarad tega ampak, da ji pokaže kako jo ima rad, ker ji bi vse oprostil in sprejel nazaj.., pol jo bi spet dobil skoraj celo, mogoče še z dušo..

v odnosu je treba včasih tud taktiko uporabljat, ki pa ne sme bit zlobna da se razumemo, trenutno se to ne splača reševat, če je zgodba sploh resnična..

 

 

Zakaj bi bilo vse neresnično ?

    Je, resnična je.

Popay ti pa si legenda, ti potem Žalostnemu predlagaš da ženo izpusti iz rok naj jo drugi še mal pofukajo in pol k bo vidla da nov tip ni to to, da je bil mož res pravi zanjo naj jo nazaj vzame. A nisi prebral da mu gredo kurbirji na živce, očitno mu bo šla tudi njegova zgonjena bivša žena kot kurba na živce.

Ja nič potem ti svojo k bo pri vama pešal odnos pošl k men da jo mal sprobam .

Odgovor na objavo uporabnika
Popay, 27.04.2024 ob 10:06

@Pupa

predvidevam, da ona dva več nimata intimnega odnosa, neki sicer omenaj ,da je še ampak bolj švoh….., ko se ženska 1 x ohladi ostane hladna kot špricer in nikoli več samoiniciativno vroča…, spolni odnos s tipom, do katerga se ohladi je za njo boleč, če že pride do odnosa, ker ona, ajde reče.., naj mu bo, dala mu bom 1x za dobre stare cajte….. ampak to je iz njenega usmiljenja, ona ga več ne čuti.., tip pa vesel ko avion za dve minute…, ko ženska odglumi..

in, če tip ta njen odpor do njega sam ne čuti, je verjetno brez kilometrine z ženskami.., to se ne splača reševat.., znaki, da je odsotna so preveč očividni.., v bistvu bi moral bit celo vesel, da se je mogoče napilila  na kakšnega drugega tipa in ji omogoči, da gre od njega.., brez scen seveda, jebeš telefon ki ga nosi še v sanitarije…, kdo ima rad partnerja mu more privoščit dobro.. in tukej je pol fora…, ko bi ona odšla in videla čez nekaj časa, da se je recimo nategnila.. s tistim tipom…, eee, pol pa pride od avtorja njegovih pet minut, ki jih bi moral izkoristit uuu nulo, pa ne tako da jo zajebava zarad tega ampak, da ji pokaže kako jo ima rad, ker ji bi vse oprostil in sprejel nazaj.., pol jo bi spet dobil skoraj celo, mogoče še z dušo..

v odnosu je treba včasih tud taktiko uporabljat, ki pa ne sme bit zlobna da se razumemo, trenutno se to ne splača reševat, če je zgodba sploh resnična..

 

 

Veliko resnice je v tem, kar navajaš. Ampak ne velja za vsakega.

Avtor mi ne zveni kot moški s kilometri, zato si predstavljam, da mu tvoj nasvet pride prav kot plan B. Če ga bo moral uporabiti, bo do tja šele moral dozoreti.

Vzamimo, da so njegove navedbe slika resničnega stanja- ona nima drugega, le nezadovoljna je z dosedanjim stanjem. Mogoče se je navlekla teh ženskih filozofij o prenovi osebnosti in jih je vzela preveč direktno- veš, te o instant receptih za izboljšanje odnosa do sebe- vizualiziraj, poskrbi, da že danes izgledaš kot nova ženska, zapri vsa vrata preteklosti, bla bla.

V tem primeru bo hitro spet na realnih tleh in bo (če je dovolj prisebna) zmožna opaziti možev trud in ga tudi ceniti. No, tam je njegova šansa.

Če pa je odnos povsem mrtev, je pa zelo možno, da on tega doslej ni opazil in je zaznal šele zdaj, ko je popolnoma hladna. Tu bi bil tvoj plan ena od rešitev, ker si on za vsako ceno želi ostati z njo.

Tretja možnost je pa razhod. Ampak šele, ko sta prvi dve opciji izčrpani.

Nekateri moški so zadovoljni tudi z odnosom iz usmiljenja. Sama jih sicer ne bi imela, kar pa ne pomeni, da kdo drug ne bi bil zadovoljen tudi s tem. Ljudje smo različni.

@Žalosten

tukej na tej sceni je dosti laži in trolanja, več kot polovico je  žleht ljudi….

no mogoče v čustvenih izpovedih niti ne toliko…

zato je pač treba že v startu podvomit o vsaki temi.., ti sodeluješ v temi, kar je kar verjetnost, da je zgodba resnična….

sej je ok., da si optimist… ampak to., da se ti na telefon ne javi več ur.., to preprosto ne gre pri dveh, ki se čutita…, je sploh ni treba vprašat zakaj.., ko jo zagledaš po klicanju tist dan…, na vsakem telefonu ostanejo neodgovorjeni klici…, dons pa vsi itak stalno bolimo v telefone..

Še 1x zgodba je resnična on tudi to je res da nimam kilometrine. Nisem se “gonil” kot pes in menjal ter v žalost spravljal dekleta. Ko sem spoznal mojo sem jo takoj vzjubil in to se mi zdi lepo. Biti zvest, biti ljubljen imeti rad, ceniti, spoštovati, nuditi tudi dovro se posexati to je bil in je zame cilj.

@Pupa..

tud ti maš prav…, sm se pri tebi spomnim na star rek  o moškemu, ki se recimo ne javi materi ali ženi, nekaj časa.., pač zdej so telefoni..

bog ne dej, da se tipu zgodi tisto kar mati misli… nesreča…

bog dej da se tipu zgodi tisto kar ženska, žena misli… sex, hehe..

malo se hacam…

naj avtor reši to po tvojem planu..

jst ne bi ….. ampak jst razen v poslu, fohu, če, ko vidim, da x oseba več ve od mene itak nobenega ne poslušam……

Popay, strinjam se s teboj, da je tukaj in drugje veliko žleht ljudi. Veš, jaz nisem žleht in tudi ostale ljudi ne gledam tako. Sem čisto preprost človek in sem prepričan, da bi v meni lahko videl prijatelja. Rad pomagam ljudem, če potrebujejo pomoč, rad svetujem ljudem, če me prosijo za pomoč oz mnenje.

Sedaj ko to pišem pravzaprav vidim kdo sem in to bom uporabil za mojo drago. Res jo imam rad.

Odgovor na objavo uporabnika
Žalosten, 27.04.2024 ob 11:04

Popay, strinjam se s teboj, da je tukaj in drugje veliko žleht ljudi. Veš, jaz nisem žleht in tudi ostale ljudi ne gledam tako. Sem čisto preprost človek in sem prepričan, da bi v meni lahko videl prijatelja. Rad pomagam ljudem, če potrebujejo pomoč, rad svetujem ljudem, če me prosijo za pomoč oz mnenje.

Sedaj ko to pišem pravzaprav vidim kdo sem in to bom uporabil za mojo drago. Res jo imam rad.

Če je ona to, zaradi česar jo imaš rad, ne more iti narobe. Pogumno in odločno!


@Popaj

Niso vsi moški enaki, to gotovo vidiš tudi sam. Tvoj pristop je čistokrvni klasični moški pristop. Ampak ti tudi ne bi nikoli imel take žene, kot jo ima avtor. Stavim.

Tako me spominja name. Takrat, ko se v mojih mislih sprehaja nekdo drug. Sicer pri meni ni dejanskega fizičnega varanja, je pa to verjetno čustveno….

Poglej v vajin odnos, kakšen je bil pred tem, kakšen si bil ti do nje…nekje nekaj ni bilo ok. Ni potrebno v napad, ker itak ne veš kako in kaj…najprej razčisti pri sebi, kaj si želiš za naprej.

Simptomi so pa takšni identični, žal.

New Report

Close