Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Odnos žene

Odnos žene

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimen15748292, 28.04.2024 ob 09:43

V novi službi ima sodelavca s katerim se verjetno že pokata. Žal, tako pač je. Ločitev je na vidiku.

Spel se. Raje kaj bolj koristnega napiši.

Odgovor na objavo uporabnika
Žalostno, 28.04.2024 ob 09:19

Hvxrr in vsem dekletom, ženskam. Nekatere ste me tako dobro opisale in mi svetovale, hvala.

Jaz sem do moje odkrit, ji opisujem svoje videnje, priznavam napake, nevem kaj jo moti zato tudi opisujem tudi najino prihodnost. Kako naju vidim, kaj bom izboljšal…ona posluša….na koncu ji rečem, veš draga nočem te izgubiti, potrudil se bom. Če sva do sedaj speljala vse dobro in slabo, bova tudi naprej.

Kriza srednjih let ? No moja še ni tam, kar manjka, mogoče pa jo prehiteva pa jo res ima. Jaz moji rečem poglej, ti si moja in nerabiš se obremenjevati s tem kar mislim da te moti.

Glede sexa. Nimava ravno možnosti to opraviti kvalitetno ampak ga imava, sex. Včeraj sva se, ko je bila priložnost. Danes greva na izlet, sama, nekje nekaj pojest, zvečer se bova pa spet, če bo priložnost.

Sem ji začel dvoriti, eno je življenje in zakaj ne, mi počasi vrača. Tudi pove z nasmeškom kaj jo moti.

Med prazniki imam še dva izleta v planu in se strinja. Moja je začela sodelovati. Potem imam v planu še nek morski izlet za dva dni….no tam ji bom dal pa vetra. Bo že videla, da se lahko imava še dolgo rada in šele sedaj uživava.

Hvxrr. Moj nasvet, mnenje. Ne poizkušaj se zaplesti s tem moškim, prevarala boš moža in sebe. Se pravi imata v postelji krizo. Če je mož starejši, nad 55 potem te razumem samo ni vredno. Prišla boš do stanja, ko boš živela dvojno življenje tvoje dosedanje in tvoje z drugim. To ne gre dolgoročno. Veš, se lahko precej zaplete, ko bo nekoč en od vaju hotel prekiniti drugi pa ne. Razmisli.

Nasvet. Jaz bi uporabil na tvojem mestu posteljno domišljijo. Pri meni bi to vsekakor vžgalo.

Drage moje “svetovalke” zbudile ste me. Misim da mi gre na bolje. Še to s telefonom pri moji razčistim.

Pišite še kaj.

Žalosten

ta moški o katerem sem jaz govorila , je neke vrste lovec, je ločen in najraje  lovi nedosegljive, privlačne .Ima močno ranjen ego in se zaradi razočaranja v zakonu , ker ga je žena zavračala, sedaj maščuje poročenim ženskam, da jih osvoji in verjetno zavrže ali pa jim uniči življenje. Bom previdna, nekako je tudi meni lažje, ker tudi jaz bolj jasno vidim svojo situacijo. Ko sprašuješ koliko si ti star? Jaz mislim da imata z ženo okoli 30-35.

Če malo pomislim kaj se dogaja. Mislim, da ji nekdo piha na dušo, jo osvaja zato se rihta, da je privlačna. Tebe Žalostni predobro pozna in ji nisi več zanimiv. Ohladila se je do tebe. Vem pa da je takšno stanje utrujajoče, zaskrbljujoče.

Včeraj sva se lepo imela, danes dopoldne, ko se je pripravljala za v službo to je bila cela procedura od tuširanja, umivanja las, pudranja, oblačenja….je bila prav vidno nerbozna. Telefon pa itak. Konstantno pri sebi v kuhinji, na wc, v kopalnici pod povštrom.

Skratka grozno. Odločil sem se da to malo raziščem. Očitno nekaj res ne štima. Uff, prav strah me je, če bom kaj ugotovil. Mogoče bi bilo bolje da raje neraziskujem. Sploh nevem kaj naj.

Odgovor na objavo uporabnika
Žalosten, 29.04.2024 ob 15:49

Včeraj sva se lepo imela, danes dopoldne, ko se je pripravljala za v službo to je bila cela procedura od tuširanja, umivanja las, pudranja, oblačenja….je bila prav vidno nerbozna. Telefon pa itak. Konstantno pri sebi v kuhinji, na wc, v kopalnici pod povštrom.

Skratka grozno. Odločil sem se da to malo raziščem. Očitno nekaj res ne štima. Uff, prav strah me je, če bom kaj ugotovil. Mogoče bi bilo bolje da raje neraziskujem. Sploh nevem kaj naj.

Če sodiš, da direktno vprašanje ni na mestu (kar bi mirno šlo- draga, opazil sem spremembo v tvoji uporabi telefona, mi lahko pojasniš, sem zbegan), pa še ti vzami telefon in ga vpričo nje ves čas uporabljaj, nosi s seboj,… skratka enako, kot ona. Dokler ne bo postala na to pozorna in reagirala.
Samo brez panike!

Če je ne bo skrbelo, imaš pa še vedno možnost narediti se zanimivega. Saj jo moraš poznati in vedeti, kaj jo mika. Morda malo adrenalina.

 

Glede telefona sem ji že 1x pred mesecem dni rekel, da opažam da precej nosi telefon s seboj. Še zaklenila ga je na prstni odtis. Pojasnilo je pa bilo ga v službi povsod puščam. Jaz mojega v službi za razliko od nje, sploh ne uporabljam.  Ponoči ji dostikrat zasveti očitno takrat prejme nek sms od viberja…

 

Nikoli nisem ženi preverjal telefona, ko je imela odklenjenega.

Ja, res je, Pupa Glupa, sedaj sem paničen. Grem na sprehod, da se umirim.

Odgovor na objavo uporabnika
Žalosten, 29.04.2024 ob 16:43

Glede telefona sem ji že 1x pred mesecem dni rekel, da opažam da precej nosi telefon s seboj. Še zaklenila ga je na prstni odtis. Pojasnilo je pa bilo ga v službi povsod puščam. Jaz mojega v službi za razliko od nje, sploh ne uporabljam.  Ponoči ji dostikrat zasveti očitno takrat prejme nek sms od viberja…

 

Nikoli nisem ženi preverjal telefona, ko je imela odklenjenega.

Ja, res je, Pupa Glupa, sedaj sem paničen. Grem na sprehod, da se umirim.

Sprehod je vedno dobra stvar. Pa še na kako pivo se povabi in se nadihaj prostega časa.
Morda sprememba službe pomeni, da se želi zliti z novo okolico, morda imajo viber skupino in se je pač vključila, da ne bo izolirana. K temu bi sodila tudi sprememba frizure, oblačenja,… pač te ženske traparije.  Ker je nova, ne želi izstopati. Zna biti, da je staro sebe ocenila za premalo zanimivo, dolgočasno, v novi službi so pa morda generalno vse skockane in želi držati korak z njimi.

Vse bolj pa se mi dozdeva, da se je začela zavedati svoje ženskosti, s hladnejšim odnosom do tebe pa kaže, da se je starega vzorca naveličala, ti ga pa pač poosebljaš. Ni nujno, da zna to ubesediti, pa morda še kupa stvari ne, ki se ji pletejo po glavi, potem ji je pa distanca neke vrste ščit. Ugibam pač.

Morda si se pa ti spremenil, pa tega niti ne opaziš. Praviš, da seks je, a ni neki presežek… kaj pa, če tebe to bega, pa se tega niti ne zavedaš? Se morda ne počutiš dovolj dober zanjo? Si prepričan, da je popolnoma zadovoljena? Da je po odnosu vsa blažena, naslednji dan nasmejana, več išče tvoje dotike, poljube? Daje kdaj oba pobudo, ali vedno ti?
Kaj veš, mogoče je brala Petdeset odtenkov sive in se ji je malo premaknilo. .. ne bi bila edina na svetu.

Pa razmisli o svoji reakciji, če se slučajno izkaže, da je vrgla oko na koga drugega. Naredi si plan, kako boš reagiral. Od tega je ogromno odvisno, predvsem za tvoje počutje.

Navijam za dober razplet!

Nevem no tale baba ma zihr druzga ogledanga. Sam še vprašanje časa je kdaj boš to zvedu. Malo jo oviraš s to tvojo vztrajnostjo.

To da nosi telefon non stop s seboj, je zelo zelo čudno. Nekaj skriva. To da je tako vznemirjena ko gre v službo, s bolj. Nekoga je tam spoznala ki ji je všeč in se zanj ureja. Očitno se tudi dopisujeta zato skriva telefon. Ne vidim drugega razloga. Kako ti na to  gledaš avtor ne vem, ampak slej ko prej poglej realno

Tudi jaz sem ga dala pod prstni odtis, ampak ne zaradi službe.

Ti želim, da stvar dobro premisliš, ter se z ženo odkriti pogovorita. Pripravljen pa moraš biti tudi nato, da jo lahko izgubiš.

Kaj pa ti, si želiš še ostati z njo, tudi če bi izvedel, kaj ne ravno prijetnega? Si želiš to razčistiti ali živeti na takšen način? Iz tvojega pisanja je razbrati, da ti je res mar zanjo, da jo imaš rad, vseeno pa se je v vajinem odnosu nekje nekaj zgodilo…Ne vem težko je najti partnerja z vrednotami na mestu, probajta morda še pri zakonskem svetovalcu.

 

Mojo imam res zelo rad. Ne glede na to koliko je, kot sama reče, tečna. Je moja in edina. Veste kako jaz jemljem to, da bi me zapustila ? Težko pišem o tem ampak polomija, źalostno.  Spomnem se, ko je odhajal na oni svet moj dedek….ko sem ga zadnjič še pogledal v oči in potem nikoli več….odšel je. Od tega je že več desetletij ampak bolečina je še prisotna, sploh sedaj v maju. Tako rad imam svojo drago in  če je res nekaj na tem, da se oddaljuje od mene in da se razideva pomojem se bom sesul. Ni mi jasno kako lahko eni zapustijo svoje partnerje in otroke in se nič ne potrudijo za njih. Kakšni ljudje so to ? Jaz se bom za mojo ne samo potrudil ampak boril in če mi kljub temu ne uspe obdržati jo bom tudi sam zaključil s tem načinom življenja biti pošten, si odrekati, biti tak kot me vidite klasičen moški…..svet je tako pokvarjen in zahrbten in da ostanem brez moje, si ne znam predstavljati.

Živčen postanem in kritičen, ko v svoji službi slišim, kdo se je s kom skurbal, doma pa otroci. Fuj.

Nič, če se zgodi,  da ostanem brez moje, nebom mogel čez to izgubo. Vse kar imam materialnega bom razdelil, dal družini, ker mi to nič ne pomeni. Moja družina je zame vse. Se odselil čim dlje, se napil in našel kje kakšen “šus”, da zaključim s to morijo. Telo mi bo hvaležno. Ma boli me za cel življenje. Pokvarjen svet.

Jutri grem k zdravniku, ker sem očitno tudi nekaj zbolel.

Zdravnici bom omenil tudi, da potrebujem nekaj za pomiritev, da se sprostim, da sebe spravim v red.

Kot omenjeno, boril pa se bom za svojo, vse bom naredil zanjo, ne bom je kar tako izustil. Čaka me trnova pot, da pridem na svobodo in spravim moj zakon v pravo smer. Tudi k svetovalcu bom šel če bo tako treba.

Hvala vsem, ki ste mi pisali, mi svetovali. Malo bom odklopil in nebom več pisal tu namreč dobil sem od vas kar sem potreboval, sedaj je na meni da si zastavim cilj.

Drage moje, s solznim nasmehom vam pošiljam pozdrav in  imam vas rad. Hvala. By.

Žalostnemu

Hvala za tvoje zaupanje, hvala tudi za zgodbo, ki dokazuje, da ste moški vredni ljubezni in truda.

Vse dobro ti želim, pa vso moč, ki jo premoreš! Naj se izteče srečno!

Odgovor na objavo uporabnika
Žalosten, 29.04.2024 ob 23:06

Mojo imam res zelo rad. Ne glede na to koliko je, kot sama reče, tečna. Je moja in edina. Veste kako jaz jemljem to, da bi me zapustila ? Težko pišem o tem ampak polomija, źalostno.  Spomnem se, ko je odhajal na oni svet moj dedek….ko sem ga zadnjič še pogledal v oči in potem nikoli več….odšel je. Od tega je že več desetletij ampak bolečina je še prisotna, sploh sedaj v maju. Tako rad imam svojo drago in  če je res nekaj na tem, da se oddaljuje od mene in da se razideva pomojem se bom sesul. Ni mi jasno kako lahko eni zapustijo svoje partnerje in otroke in se nič ne potrudijo za njih. Kakšni ljudje so to ? Jaz se bom za mojo ne samo potrudil ampak boril in če mi kljub temu ne uspe obdržati jo bom tudi sam zaključil s tem načinom življenja biti pošten, si odrekati, biti tak kot me vidite klasičen moški…..svet je tako pokvarjen in zahrbten in da ostanem brez moje, si ne znam predstavljati.

Živčen postanem in kritičen, ko v svoji službi slišim, kdo se je s kom skurbal, doma pa otroci. Fuj.

Nič, če se zgodi,  da ostanem brez moje, nebom mogel čez to izgubo. Vse kar imam materialnega bom razdelil, dal družini, ker mi to nič ne pomeni. Moja družina je zame vse. Se odselil čim dlje, se napil in našel kje kakšen “šus”, da zaključim s to morijo. Telo mi bo hvaležno. Ma boli me za cel življenje. Pokvarjen svet.

Oprosti žalosten, nima smisla. Veš koliko razočaranj se bo, razočarali te bodi otroci, bližnji ljudje, prijatelji. Tako je Življenje. Za nikogar ne moreš dati roko v ogenj. Preveč si pesimističen. Kaj pa če vama je namenjeno tako in boš čez par let spoznal, boljšo in bolj kompatibilno? Moj kolega je delal samomor, ker ga je žena varala in pustila, danes je invalidsko upokojen ker se je samomor ponesrečil. Zmeraj pravi kako je bil neumen. Danes tako gleda, takrat mu pa ni bilo za živet.

Te ženske realno nimaš več.  Je samo še tvoja sostanovalka.

Tako pač gre pri ženskah. Ne glede na to kaj si želiš z njo, išči drugo.

Poslušaj Toneta. To je to. Vara te.

Morda ji ne nudi dovolj8

Eni ste pa res kljukci. Tip se bori za ženo in družino in žensko takoj vržete v koš za “smeti”. Sej pol ni čudn, da je tok ločitev.

Žalostni, jaz verjamem v to, da se bo uredilo. Mogoče sta kje zaspala pa je postalo monotono. Spremeni ritem življenja, kaj si privoščita in bo, boš videl.

Ni tako enostavno odvreči in razdreti družino.

Srečno.

Če prideš nazaj, spet srce mi daj.
Zaupal bom, draga, ti, zakaj srce me boli.
Skupaj bi bila, sanje uživala.
Bi nežno govoril ti: »Moja si.«

Če prideš nazaj, spet srce mi daj.
Bi k tebi privila se in stisnila ti roke.
Skupaj bi bila, sanje uživala.
Jokala od sreče bi, saj si ti.

Ko v dvoje si priznava,
zaupava svoje želje,
ljubezen pravo imava,
ki vedno jo išče srce.

V življenju vse odhaja
kot sonce zaide zvečer,
zato radost naj nas obdaja.
Ljubezen naj traja,
naj srečo ljubezen obdaja
iz dna srca.

Vesel oče
P.S. (Sicer pa imam nek notranji občutek, da si jo že “izgubil”).
Kaj pa otroci? Je zakon vsaj z njimi blagoslovlen?

Ceprav mislim da je fejk a vseeno.

Dihaj.Lahko samo da je trenutna situacija,lahko je pa kaj bolj resnega.Veliko je tega.Druzine padajo kot domine.Videl sem prevec varanja,zenske ki jemljejo dopust da lahko varajo.,Fb srecne druzine pa se zgejo naokoli. Z besedami ne bos nic dosegel,samo izpadel bos picka in moska picka je neprivlacna.Ce hoces zeno nazaj se moras za njo borit,a ne na nacin da jo razvajas in se ponizujes.

Postati moras spet privlacen sexy tip in ne beta.Fitness,tek,telovadba,dober frizer,nove obleke.veceri z prijatelji se bolje it ven cez vikend.Igrice.Druge zenske so tam zato da ima konkurenco,vazno je da ona ve da si drugim privlacen.To je kljucno.Ko sexata jo seksas kot da je zadnjic,na polno she cums first.

Cilj je zbildat se v boljsga tipa,s tem da obstaja moznost da bos ugotovil da imas boljse zenske  na izbiro.

Nobene besede razuma ne morejo ugasnit ognja v srcu in muci ko se razplementi v pozar.Ni moski,zenske so drugacne in drugace razmisljajo.

Lahko pa tudi samo preveris kot so ti ze zgoraj sugerirali,detektiv ali pa kaj drugega v vsakem primeru se bos moral v roke vzet.

A je se kdo potem k je vse prebral , se vrnil nazaj,da se enkrat tole prebere!

😂🤣😂🤣 ne mors vrjet ker bedak ,je tale zalostni!
stari pejt raje si nekdo od vaju naj poisce staovanje. Pokazi malo moskosti ,pusti jo pri miru. Se bo hitro navelicala novega jebaca in te probala kontaktirat. No takrat bodi pripravljen na sladko mascevanje. Seveda ce je kaj moskosti v tebi. Ker si se od ljubosumja tolk zjebal da mi delujes bolj na mavricnega brata kako na nekoga na katerega se pale zenske.

Odgovor na objavo uporabnika
Gapy, 03.05.2024 ob 10:48

A je se kdo potem k je vse prebral , se vrnil nazaj,da se enkrat tole prebere!

😂🤣😂🤣 ne mors vrjet ker bedak ,je tale zalostni!
stari pejt raje si nekdo od vaju naj poisce staovanje. Pokazi malo moskosti ,pusti jo pri miru. Se bo hitro navelicala novega jebaca in te probala kontaktirat. No takrat bodi pripravljen na sladko mascevanje. Seveda ce je kaj moskosti v tebi. Ker si se od ljubosumja tolk zjebal da mi delujes bolj na mavricnega brata kako na nekoga na katerega se pale zenske.

Ajde odjebi majmune. Jedi govna. Pizda mi grete taki na kurac.

Tebe bi moru kdo v šupak pofukat, da bos lohk dihu na polno. A ti je zdej ok ?

Tip je pač zgleda mal ljubosumen in se odziva kar ni nič narobe in sem mnenja da bo čist ok.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 2105, 03.05.2024 ob 12:30

Ajde odjebi majmune. Jedi govna. Pizda mi grete taki na kurac.

Tebe bi moru kdo v šupak pofukat, da bos lohk dihu na polno. A ti je zdej ok ?

Tip je pač zgleda mal ljubosumen in se odziva kar ni nič narobe in sem mnenja da bo čist ok.

anonimni grozeci ,mali drekec .

sigurn so tud tebi jebali zeno pa ves kako je kukavico ki grozis pred tipkovnico. Ni cudn ,da vas zenske nocejo vec.

Jaz bi ti predlagal, da to na hitro razčistiš.  Ima drugega. Če jo sedaj pred dejstvo postaviš, bo letela kot sneta skera. In naj gre. Če boš moledoval, se zvijal,  bil ustrežljiv,  boš copata in NIKOLI VEČ NE BO TVOJA. Naj gre, če se je opekla, se bo vrnila, ampak takrat postavi pogoje drži premoženje,  ker če se vrne in se zopet zaljubi v drugega,  te bo obraza do kosti, ker se ti bo maščevala.  Če sta kot par, ni potrebno, da sta oba enako premožna, za bivanje in imeti se lepo, je bistvo UPORABLJATI, ne posedovati. Ne čakaj da bo ona vodila igro, poženi kolesje, dokler ji še metuljčki letijo po maternici in se ji zlivajo sokovi navzdol.

Odgovor na objavo uporabnika
😉 Tone 🥳, 27.04.2024 ob 08:40

Ljubimca ima

Če nočeš slišati odgovora, ne postavljajo vprašanja.

New Report

Close