Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Odrasla hči se spreminja..boli me.

Odrasla hči se spreminja..boli me.

Lep pozdrav vsem,

 

odločila sem se,da se tukaj malo izkašljam in povprašam za kak nasvet.

Zavedam se, da imam že odraslo hči, stara je 25 pa vendar me še vseeno skrbi zanjo tako kot skoraj verjetno vsako mamo.

Od 21 leta živi na svojem, saj je mož podedoval stanovanje,ki si ga je sama prenovila in opremila po njenem okusu. Dobro leto nazaj je spoznala 9let starejšega fanta in zdaj živita skupaj v tem stanovanju.

Nekako me starostna razlika še najmanj moti od vsega ok, grem čez to, čez kar pa definitivno ne morem pa je to, da njen fant živi zelo luksuzno..(oblači samo firmirana oblačila, takoj je zamenjal skoraj nov TV, ki se ni pokvaril ampak pravi, da je za njega premajhen in še in še bi lahko naštevala pa ne želim bit predolga.

Ko sem ji zadnjič prinesla plašč za darilo, ki sva ga cca mesec dni nazaj gledali v izložbi in ji je bil zelo všeč me zdaj sprašuje že po računu, saj bi ga ona vrnila in še nekaj dodala iz svojega in si tako kupila raje nekaj firmiranega. Ko mi je to rekla me je vrglo skoraj na rit, pa čeprav sem prepričana, da jo je na to nagovoril njen.

Vse skupaj me zelo boli saj svoje hčere z možem nisva tako vzgajala.

 

 

Ja, saj! Točno to! Zdaj se pri hčeri kaže vse tisto, česar je NISTA naučila in vzgojila!

Ker točno to, česar NISTA obravnavala pri vzgoji, je ona najbolj videla!

Zdaj je pa vse to, česar ji vidva NISTA dala, našla v fičfiriču.

Too late.

ne skrbi.

Tvoja hčerka ne ratuje prefina, temveč opazi razliko v kvaliteti in bi raje imela nekaj, kar ji služi na dolgi rok (kar ponavadi brand pomeni)

In res je katastrofa gledati na malem ekranu če si navajen večjega, saj v hotelu 1krat na leto že potrpiš, za vsak dan pač ne boš.  Drgače pa ti poglej film na laptopu ali tablici in boš razumela to muko.

mah, če bi tipson bil kvaliteten, se ne bi šlepal v vaše stanovanje- pač sposobni bogataši  imajo vilo, svoj luksuz in damo povabijo k sebi ali skupaj ustvarjata…tale vaš je hohštapler…a dela pa kaj , da si kupi firmo…ta firma od cot je lahko tudi iz Istambula…ha, ha ha…

se strinjam- premožen moški- nikoli ne pristane v nekem stanovanju od tašče. imajo svoje standarde in načela. tule imate nekaj drugega in ne razgledanega, kulturnega,  kvalitetnega, premožnega …vašemu je za – ima se može se raskoš, da se vidi…v te vode plujete…tu je hitro bankrot in bo tudi tv od gorenja dober pa plašč iz mane…pač, hčerina lekcija….

Če je samo to, še nekako gre. Nekateri so taki, da obrnejo hčerko proti staršem. To si poskusi predstavljat. In tega ni malo, žal.

Če ti stanovanje v Ljubljanipade z neba, lahko vse življenje živiš na veliki nogi.  Moja hči ima kredit in si ne privošči niti novih nogavic.

lahko potrdim, garam že celo življenje, trdo varčujem za svojega malarja, vodovodarja itd. Oni pa kaj? Lomijo ženske in dajejo lažna upanja. Doma pa žena in otroci, jaz mu pa kuhala, plačevala, dajala naročila, da je on imel “posel”. Nas je veliko takih žensk?

kaja 1969

hja kaja, ne vem kako sta jo vzgajala.  zgleda ,da še ni bila zrela za  stanovanje kar dobit. od kje pa njej sluzba, za kredit za stanovanje prenavljat? kaj pač prenavljanje zate pomeni?  od kje ji denar za avto?  1. od kje njej sluzba  sploh? od kje njej sluzba za nedoločen čas? od kje njej sluzba za nedoločen čas, predvidevam da je neki študirala?  to je vse zelo zelo sumljivo.  edino če je med. sestra.  če je med. sestra – pol mi je tko jasno.  to je šla, da se vaju reši.  jaz tolk dobro poznam ženski spol, da  sem skeptičen, če mi podnevi reče mamica, da je zunaj dan.  mene, je že kera tko nafukala,  da sem res verjel.  pa se je izkazalo, da  je res dobra igralka in ful prepričljiva.  od takrat naprej, doklerne čujem še druge strani. moževe recimo, ne verjamem nič.  a je tebi njen partner sexy? bi ga ti rada imela?  jaz   na tej podlagi težko kaj več povem. ker to je lahko, popolnoma durgače v resnici.

Lastništvo stanovanja ti narekuje potek tvojega življenja.  Pri nekaterih je to borba do konca dni.  Ni vse odvisno od tega, kakšno plačo imaš.

Ne moreš ti živeti življenja otroka. Taka je. Naj pa kupuje firmirana oblačila. Lahko so tudi iz Bosne, hahaha. Jih ona plača, če ji to pomeni dosti. Jaz bi na tvojem mestu bila pozorna na nekaj drugega. 9 let razlike ni problem med partnerjema, med nama je 10, pa super funkcionirava. Ampak ali je lastnik stanovanja se naprej tvoj mož?  Tukaj pa bodi previdna, da si ne bi ta njen novi kaj preveč vzel.

Odgovor na objavo uporabnika
Kaja 1969, 24.03.2024 ob 22:16

Lep pozdrav vsem,

 

odločila sem se,da se tukaj malo izkašljam in povprašam za kak nasvet.

Zavedam se, da imam že odraslo hči, stara je 25 pa vendar me še vseeno skrbi zanjo tako kot skoraj verjetno vsako mamo.

Od 21 leta živi na svojem, saj je mož podedoval stanovanje,ki si ga je sama prenovila in opremila po njenem okusu. Dobro leto nazaj je spoznala 9let starejšega fanta in zdaj živita skupaj v tem stanovanju.

Nekako me starostna razlika še najmanj moti od vsega ok, grem čez to, čez kar pa definitivno ne morem pa je to, da njen fant živi zelo luksuzno..(oblači samo firmirana oblačila, takoj je zamenjal skoraj nov TV, ki se ni pokvaril ampak pravi, da je za njega premajhen in še in še bi lahko naštevala pa ne želim bit predolga.

Ko sem ji zadnjič prinesla plašč za darilo, ki sva ga cca mesec dni nazaj gledali v izložbi in ji je bil zelo všeč me zdaj sprašuje že po računu, saj bi ga ona vrnila in še nekaj dodala iz svojega in si tako kupila raje nekaj firmiranega. Ko mi je to rekla me je vrglo skoraj na rit, pa čeprav sem prepričana, da jo je na to nagovoril njen.

Vse skupaj me zelo boli saj svoje hčere z možem nisva tako vzgajala.

 

 

🤔😄😄😄😮😮A vi to resno??????? Sprašujete??? Pustite hčerko naj živi svoje življenje. Če dela narobe bo to njeno življenjsko razočaranje. Takrat vas bo rabila. Sedaj pa jo pustite naj uživa življenje.

Odgovor na objavo uporabnika
ritz, 24.03.2024 ob 23:02

se strinjam- premožen moški- nikoli ne pristane v nekem stanovanju od tašče. imajo svoje standarde in načela. tule imate nekaj drugega in ne razgledanega, kulturnega,  kvalitetnega, premožnega …vašemu je za – ima se može se raskoš, da se vidi…v te vode plujete…tu je hitro bankrot in bo tudi tv od gorenja dober pa plašč iz mane…pač, hčerina lekcija….

Kako da ne ? Js sem eden izmed

Za TV razumem, saj rad gledam po TV kvalitetne zadeve in imam filmsko umetnost še raje kot literaturo.

Da pa bi zdaj raje namesto plašča, ki ji je bil všeč zdaj znamko je pa res opozorilni znak.

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
Joj, 24.03.2024 ob 22:23

ne skrbi.

Tvoja hčerka ne ratuje prefina, temveč opazi razliko v kvaliteti in bi raje imela nekaj, kar ji služi na dolgi rok (kar ponavadi brand pomeni)

In res je katastrofa gledati na malem ekranu če si navajen večjega, saj v hotelu 1krat na leto že potrpiš, za vsak dan pač ne boš.  Drgače pa ti poglej film na laptopu ali tablici in boš razumela to muko.

Torej ko ti kupuješ plašč, ga kupuješ za do konca življenja? Vprašam, glede na to, da ne kupujem znamk in vem da lahko tudi poceni stvari, ki niso znamka zdržijo neskončno časa.

Tebi ni pomoči. Šparaj in bodi skromna pa boš šla živa v nebesa, hčerki pa pusti živeti. Hvala bogu, da si namesto 10 poceni kitajskih cunjic za trikrat obleči, ob dobrem partnerju lahko privošči tudi kaj več.

Jaz bi ji dala račun, pa naj gre plašč zamenjat. Sicer pa naj s svojim denarjem dala kar ji paše….. vsaj moje mišljenje je tako.

Nista je tako vzgajala, ampak sta ji s stanovanjem dala vedeti, da je nekaj vec. Skoda, da ne vidi, da je tisti tip farsa. Nekaj cez 30 let star tipson se slepa v stanovanju od punce. Takoj, ko bo pihnilo iz juga bo sel na sever in obratno. Sedaj pa gleda le na to, da bo pred kolegi izpadel bogati frajer. Zalostno. Upam, da ji se niste dala stanovanja, s tem jo lahko pridrzite na realnih tleh. Jaz pri 25 tih se nisem bila zmozna pametnega odlocanja, zal sem se kaj narobe odlocila takrat…vsaj kar se teh premozenjsko/zivljenjskih stvari tice.

Ja ,,če si  vedela,da ima doma ženo in otroke,si kriva sama.

Ta njen si prepeva tisti komad od Klemna Klemna- “Keš tip”. Pameten model, ponavadi ženske izkoriščajo moške hahha

Ne morem razumeti, da se vam zdi takšna katastrofa, če se hčeri zahoče pač drugačen plašč . Vam je pa luštno, res.

Povej hčeri da si je našla klošarja. Samo taki iščejo ženske da se k njim preselijo. Ta prav desc ima svoje stanovanje/hišo ali pa babo uzame k sebi, gresta v najem in ne posluša raznih tašč kaj naj on bi s svojim denarjem delal in kak TV gledal. Pa tudi ALFA samec ne prenese da mu razne tašče sponašajo da je v njenem stanovanju. Revčka je najdla hčera. V zakon je prnesu samo tiča. Upam da zna vsaj le tega dobro uporabit. Da ni samo klošar, ampak da se vsaj ponoči izkaže.

New Report

Close