Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek odvajanje od mesa, težje ko bi pričakovala :(

odvajanje od mesa, težje ko bi pričakovala :(

Kiks. Jezus ni bil vegetarijanec.

Meso samo po sebi ne redi, to ti bo povedal vsak strokovnjak za prehrano. Razen, če se nekdo baše s slanino, špehom, mastnim mesom. Pusta govedina ali pusta svinjina ne redita. Redi lahko način priprave, najbolj pohanje. Pa priloge redijo, zraven omake. Recimo svinjski medaljoni v omaki, zraven pa en kup testenin – testenine so tiste, ki redijo!
Če bi debeluhi jedli samo meso (ampak pusto in nikoli pohano), zraven pa eno veliko skledo zelene solate, bi celo shujšali, ne samo, da se ne bi redili. Debeli so zaradi tega, kar sem opisala zgoraj, pa zaradi količine na krožnikih in potem še zaradi sladkarij, ki jih pojedo ter veliko sladkih gaziranih pijač, ki jih spijejo. To in neaktivno življenje brez gibanja oz. športa je vzrok debelosti v 99{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}.
[/quote]
Redi kombinacija mesa in OH. Saj je tipičen obrok sestavljen iz mesa in škrobnatega živila v obliki testenin, riža, krompirja…..

Ne drži – preveri raje vsebnost beljakovin v omenjenih.
[/quote]

Sem zelo dobro seznanjena z nutricionistiko. In ne šteje vedno le delež v živilu, temveč je potrebno gledati absolutne vrednosti, končne vrednosti v količini zaužitega živila. Pojesti en 150 gr zrezek, kjer dobiš recimo 35 gr beljakovin je lahko in še lažje prebavljivo – ni pa to niti približno dovollj za odraslo aktivno osebo. Pojesti 150 gr oreškov pa niti ne več (večina so maščobe). Trpel bo želodec, prebavila, da o tem, da si s tem zaužil preko 1000 kcal sploh ne govorimo.
[/quote]

Ja, če na tak način sestavljaš dnevne obroke, potem res ne bo šlo.

Yo

Takšni kot ti seveda vedno iščete samo kikse, samo ne pri sebi, pri drugih kar je nenormalno, pa čeprav je pa bolj kot ne to že družbena praksa, saj se je lenim pri drugih seveda veliko lažje napajat, kot pa se z lastnimi slabostmi in greznico soočat. Zato pa tako laufajo razni trač cajtngi, pa psihoterapevrska znanost, ki ne zmore zajezit poplave bolnikov, ki dnevno derejo in bi skoraj vsak potreboval svojega lastnega terapevta 24/7.Čudno, da se nisi zapičil, še v pravopisne napake, to si verjetno pa zgrešil, ker tega niti ne obvladaš.Znaš pa pametovat in pit, kar je pa v tej dobi vampirskih manipulatorjev zelo in.No malo se ti je dalo tudi od mene, po moji volji seveda.

O tem ali je bil ali ne, bi se dalo diskutirat.Tisti, ki so zadeve preučili, tudi vse tiste, ki jih je rkc skrila, izpustila…da lahko raznoraznim odvisnežem pere mozak in jih molze, bi se strinjali z mano.Ne mislim pa o tem diskutirat, ker prvič- to ni bistvo, drugič-nas, kot takšnih ni bilo tam in tretje-najpomembnejše, da je zaradi prejšnjih dveh razlogov to čista izguba časa.

Sem pa napake in Jezusa namerno, saj je bil tvoj odziv zame pričakovan, da vidiš kako globoka je tvoja bolezen in kako povampirjen si že, saj s takimi manipulatorskimi manevri, ko se vedno oddaljuješ od bistva, ker si znotraj tako prazen in piješ (kradeš energijo) okolico v svojih odnosih, ki jih imaš verjetno vse v klincu.Ker sam na svojih vrednotah in kreaciji pač nisi sposoben preživet, ker jih nimaš ali pa jih imaš bore malo, pa zato verjetno tudi na tem monu redno visiš, da piješ, ker drugega pač malo znaš.(no jaz imam dosti, kar je bilo za dat in povedat sem, zdaj grem pa raj v lajf.)
P.S.pa ne vem kje si zasledil, da sem vegi, očitno pa niti brati ne znaš dobro in razumeti prebranega.

Pa ker si dal za primer bolnega vegetarijanca Hitlerja, pa naj te spomnim, da boš malo razmišljal, še bolj primerljiv primer bolanega mesojedca Stalina, če se že iščeš pri takšnih bolnikih.V bistvu že veš zakaj in si si že vse sam povedal in odgovoril, moj prostovoljni prispevek je bil “le” friziranje in “krvodajalstvo”.

No, ti je le uspelo. Napisati, da imaš take in drugačne na obeh straneh, pa čeprav se trudiš dokazati nasprotno 🙂
Pa ženska sem.


Se strinjam. Jaz sem tak primer. Resnično ne jem veliko, jem pa veliko mesa.

🙂 hvala…..Namaste!

🙂 hvala…..Namaste!
[/quote]
Znaki abstinence se kažejo:-)))

🙂 hvala…..Namaste!
[/quote]
Znaki abstinence se kažejo:-)))
[/quote]

ne sekiraj se, so moji znaki in všeč so mi, na tvojo kvaliteto življenja pa ne vplivajo. Namaste tudi tebi, (če sploh veš kaj to pomeni).

Ma vsi ste zoprni v tej debati, mesojedci in vegiji.

Nehajte že enkrat z nekimi kvazi dokazi, a la, samo debeli kupijo veliko mesa, samo suhci jedo veliko solate, sem vidla eno debelo, ki je pila kokakolo, itd.

Vegi prehrana zahteva nekaj načrtovanja in nekaj je treba prebrat. To je vsa umetnost. Drugače pa “po pameti”, kot bi rekla moja frenda. Vsega po malem.

Jaz sem imela mesni delirij. 4 tedne bila na detoxu, na pol zavestna, ves čas na močnih pomirjevalih na psihiatriji. Zdaj sem včlanjena v skupino Anonimni mesojedci, kjer si z besedo in vzpodbudami pomagamo, da nas pečenka, šunka ali pršut ne zapeljejo v greh.

Mi je psihiater zabičal, da se moram strogo izogibati vsem mesnicam.

spet nas država predalčka na prvo in drugo razredne :/

če brezplačno delijo metadon naj še za nas zasvojene z mesom vsak dan gratis eno pečenko.

New Report

Close