Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ogorčena

Ogorčena

MOram priznati,da sem.Če bi zanikala bi lagala.Zopet je svetnica posuta s perjem in njena kompanija malce zasolila Perli.Na forumu mladi so me neokusno označili in na moje potrebe,ki so jih označili kot sila pod kritiko naklocali čez sto postov.Danes me ni blo na forumu..tako da so me na srečo opozorili po telefonskem pogovoru sele pred kratkim.Grem pogledat in me je skoraj vrglo na rit.Sej ni da bi zgubljala besed ampak to je resnično že absurd.Resnično sem čisto brez besed.Oglejte si,predem bo seveda Primož vse pobrisal…Česa vsega so zmozni ljudje takega kova.Brrrr kar zmrazi me ob misli da bi morala biti v njihovi blizini…Niti mrtva ne! Toliko…Perla gre naprej..z njo seveda tudi muca..samo toliko sem hotela napisati o tem,kajti vsaka beseda se mi v to smer zdi odveč…Pozdravček..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Še to,očitno se je gospa odločila,da me skuša totalno zatolči..zdejle sem prebrala,da mi je še eno presenečenje na mladih naredila..tud gledat ne grem..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Čaki, bomo uredili s to pernato damo!!!!!

Mater…

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

hmmmmmmm … kako že gre tista … pametnejši odneha pa to …

B.

Popolnoma se strinjam z Barbaro. Bolje, glede na to, da naš forum berejo tudi tisti, ki so pravzaprav zakrivili to zadevo, sedaj pa komaj čakajo, da se naslajajo ob naših besedah, da počakamo, da vso stvar uredi moderator foruma, kar bo nedvomno tudi storil!
Zatorej strpno…..

lp, Jana

Muca, zadeva zaključena.
Komentarjev se vzdržimo, jadramo veselo naprej!!!

___________________________________________________________

Beri mlade, tema Angel, vendar prosim, no commnets!

oKI DOKI CMOK!!!****

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Vihar se začenja, ampak ne skrbi. Zajček skrbi za tvoj kožušček.
Ajmo, da se cmokamo ************************************************************************************************************************a ja a veš muca neki???

Ježek je …! hahahaha…

Pridem kasno. Zdejle moram peljat kužka ven !
Joj, se mi kar cmoka!!!!

JEŽEK..BOGI nas cofek,sigurno se mu kolca že cel ljubi dan..zajček..hihi ker vem da si nekje zunaj to se pravi daleč od tega kar pišem,si upam napisati slednje..JEŽEK MOJ MOJ!!!********

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Muca, parkeat sem ti že rekel.. da jo pusti pri miru… Ne izzivaj hudiča, ker nima smisla. Ne pomaga ne lepa ne grda zato….. Se ne sekiraj in gremo dalje. Če si mislila, da te bo ona pustila pri miru… malo morgen, zato… Za boljšo in lepšo… hehehehe, ma ne Slovenijo…… gmajno, ja…. z vsemi štirimi naprej, juhej!

Zdej gre pa Jani ajat, k ma full dost vsega danes. Čau, pa lučko gasnite 🙂

Evo, samo kožušček sem obrnila, pa mi ga je vzela ! Pa cel dan sem se trudila za ježka in njegovo naklonjenost.
Trenutno, res ne vem več kaj naj naredim ali rečem. Ježek je bil in bo …MOJ.

uffffffffffff madona zdej si me pa prepričala umikam tačke..ampak ampak enkrat ga pa žih vsak dan lepo pogledam mu lubija stisnem in se mal pocrkljam pr njem a zih????A ga posodiš..oz odstopiš tolk no en mau?? mijauuuuuuuuuuu???

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Muci, NE !
Že cel dan se trudim, ampak res ne morem ga posodit. Sicer ne vem kje spet je, ampak vseeno res ne morem. A ti lahko dam raje kaj drugega, no ?

Jej, jej, a zdaj hodiš pa s kurami spat ?
Ja, upam, da ne pozabim ugasniti lučke, al pa da bi vsaj jo kdo drug upihnil. Včeraj sem kar pozabila!

nočko polno kur,
zajček

oki doki…kak dober nasvet sej veš na kaj ciljam..hihihihi oblubam..da te bom drzala za rokico oz te podpirala če bo treba na tist dan..hahahahah kej ob srani stat a velja?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ha, ha, ha velja, me kar stisne, ko pomislim, joj, joj, joj !!!
Sem pa res en velik ” zajček “.
Cmočka *******

hihihi ma zato boš pa mela mene zraven če boš hotla..hehe lahko tud se zamenjava sej ne bodo vedel..hihi ti glumi mene jest pa kao tebe…hahahaha kaj bova fleten par…polus sicer pa kaj govorim..sej jest itk nč ne vem…
matr že slik slak gledam..bo treba pančkat…a bos ti lučko prdušila..a?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

yap, kako tako neumnost pa lahko ušpilava, he, he……
bom prdušila lučko, ja!! Čez pol ure šele. Če slučajno še kdo pride.

nočko muca, pa lepo ninaj!!!

oki nočko..če ježek pride..sej veš…hahahah da nauš pozabila..hehehhehe

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Oh, njega ni takrat, ko ga najbolj potrebujem ):
da bi mi vsaj lepo nočko voščil….

nočko muca !!

men pa lubija dal..heheh zdej pa res grem NOČKOOOOOOOOO!!***********************************************************************

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Jaz tudi hočem lubija od njega….
nočko, muca…..

New Report

Close