Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ogromna ponudba moških za samske 40letnice

Ogromna ponudba moških za samske 40letnice


Kakorkoli obrneš, vedno trčiš ob ponudbo in povpraševanje. In da smo tudi ljudje (žal) le roba s tržno vrednostjo. In ti portali so le tržnice – in tako kupec kot prodajalec morata vedeti kaj je predmet menjave… oz. poznati kode, kot ti praviš. 😉
[/quote]

Tebe je pa prav žalostno prebirat s tole tržno vrednostjo.
Ti si eden tistih ljudi, ki se jim mora nekaj res tragičnega zgodit v življenju, da se jim odprejo oči.
[/quote]

Imaš prav. Nekdo te mora zavreči kot star čevelj…

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Ja, to je pa tipična izjava nekoga, ki ga noče nobena povohta. Taki vneto okrog razlagajo, a ženske iščejo samo bogate tipe in da imajo drag avto, fajn stanovanje in da so pa oni brez keša in zato jih nobena noče. So pa fajn moški, pošteni, delovni, pametni in prijazni in sploh najboljši. Samo ženske so pa ku…rbe zato ostajajo samski.
[/quote]

….,dve,……

Ja, to je pa tipična izjava nekoga, ki ga noče nobena povohta. Taki vneto okrog razlagajo, a ženske iščejo samo bogate tipe in da imajo drag avto, fajn stanovanje in da so pa oni brez keša in zato jih nobena noče. So pa fajn moški, pošteni, delovni, pametni in prijazni in sploh najboljši. Samo ženske so pa ku…rbe zato ostajajo samski.
[/quote]

….,dve,……
[/quote]

En predlog. Ker te očitno nobena ne mara in si prepričan, da zato ne, ker nisi bogat. Sposodi si drag avto od koga ali pa se preprosto na parkingu ob enem tujem avtu fotkaj in daj potem fotko na portal. Veliko tipov to počne. Se fotkajo ob dragem avtu in dajo potem to na portal. Sicer potem ne veš ali avto prodaja ali kaj, ampak menda to uspe. Probaj. Boš videl, če boš dajal vtis bogataša, če se bodo ženske kaj lepile nate.

Se ena tema v smislu ujete tice tozba. Ja tezko je biti drugacen 😉

Se popolnoma strinjam z avtorico. Kvalitetnih moških je morda 3{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}. 97{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} je škart robe.

Sam se močno prizadavam, da pridem med te 3{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}. In šele tu vidim, kje so moji vrstniki, ki sem jih pustil za sabo. Zavidajo mi 15 let mlajšo partnerko, sami bi enako ali mlajšo (roko na srce – pri ženskah je mladost seksapil), ampak nikoli se ne vprašajo – kaj lahko jaz ponudim taki ženski, da bom zanimiv zanjo?

Potem pa pravijo, da ženske padajo na denar. Mogoče nekatere – večino pa je brez težav osvojiti s šarmom in s povprečnim (denarnim) statusom. Ja, tudi 40-letnik 20-letnico:)

Joj, si patetičen. Jaz pri 50, lahko dobim vsako 20 letnico.

….,dve,……
[/quote]

En predlog. Ker te očitno nobena ne mara in si prepričan, da zato ne, ker nisi bogat. Sposodi si drag avto od koga ali pa se preprosto na parkingu ob enem tujem avtu fotkaj in daj potem fotko na portal. Veliko tipov to počne. Se fotkajo ob dragem avtu in dajo potem to na portal. Sicer potem ne veš ali avto prodaja ali kaj, ampak menda to uspe. Probaj. Boš videl, če boš dajal vtis bogataša, če se bodo ženske kaj lepile nate.
[/quote]
Kje boš počakala, da te poberem?
……,tri,…….

No ja, tega pa ne bi rekla, da je samo 3{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} samskih moških ok. Jih je pa vseeno več :).
Na takih portalih verjetno res ni več kot 3{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} normalnih. Ampak tako v reali pa je med samskimi kar nekaj normalnih in čisto ok. Res pa je, da poznam zelo malo samskih.

En predlog. Ker te očitno nobena ne mara in si prepričan, da zato ne, ker nisi bogat. Sposodi si drag avto od koga ali pa se preprosto na parkingu ob enem tujem avtu fotkaj in daj potem fotko na portal. Veliko tipov to počne. Se fotkajo ob dragem avtu in dajo potem to na portal. Sicer potem ne veš ali avto prodaja ali kaj, ampak menda to uspe. Probaj. Boš videl, če boš dajal vtis bogataša, če se bodo ženske kaj lepile nate.
[/quote]
Kje boš počakala, da te poberem?
……,tri,…….
[/quote]

Mene luzerčki, ki morajo seks plačevat, ne zanimate. Tako, da boš moral kako drugo pobrati. Sem ti pa dala nasvet kako ti mogoče uspe.

Evo jaz sem 40. Imela sem bogatuna. Fejst dedec za pogledat pa tudi zelo sposoben. Kaj ti pomaga ves denar, če najeda z ljubosumjem in posesivnostjo ali te hoče omejevat. Moški. Me ženske nismo objekti. Razmišljamo in čutimo. Zaslužimo lahko tudi same. Bodite nam partnerji. Spodbujajte, cenite in ljubite nas. Dotaknite se naše duše in deležni boste strastnega sexa. S tem nas boste spravili na kolena in dobili svojega zaveznika.
S pljuvanjem po nas ne boste prišli nikamor. Bolj ko nas prezirate, bolj se cenimo.


Kje boš počakala, da te poberem?
……,tri,…….
[/quote]

Mene luzerčki, ki morajo seks plačevat, ne zanimate. Tako, da boš moral kako drugo pobrati. Sem ti pa dala nasvet kako ti mogoče uspe.
[/quote]

Oprosti in hvala za nasvet.
Ampak kot sem že rekel, jaz vas samo štejem.


Se strinjam, edino kurbica je bila tvoja mama. Zato imaš travme.
[/quote]

A si se že našla??
Ena,…..
[/quote]

Kaj bi po tvojem morala iskati? Bedo in kaos?
Jaz ne. Če tebi paše, izvoli.

Mene luzerčki, ki morajo seks plačevat, ne zanimate. Tako, da boš moral kako drugo pobrati. Sem ti pa dala nasvet kako ti mogoče uspe.
[/quote]

Oprosti in hvala za nasvet.
Ampak kot sem že rekel, jaz vas samo štejem.
[/quote]

Vzami kalkulator. Ali pa poglej popis prebivalstva – moški – otroci in dobiš rezultat.

Tebe je pa prav žalostno prebirat s tole tržno vrednostjo.
Ti si eden tistih ljudi, ki se jim mora nekaj res tragičnega zgodit v življenju, da se jim odprejo oči.
[/quote]

Imaš prav. Nekdo te mora zavreči kot star čevelj…
[/quote]

Oh, to pa res ni taka tragedija.
Eni smo okej brez tega, eni pa rabite tak pretres in potem po FB pišete, hvala bogu za hudo bolezen, so se mi odprle oči in tako naprej. Ne, ločitev ni to.

Ogromna ponudba: na 10 000 osamljenih štiridesetletnic pride 100 najbolj brezupnih fukfehtarjev v državi (nekaj jih je tudi na monu) ,ki se valjajo po vseh zmenkarijskih portalih in lačni prežijo na staro meso. One pa, revice, sanjarijo o svojih sodelavcih, znancih, sosedih in prijateljih, katerim ne upajo povedat, kako jim stvari stojijo v srčecih … Je pa ponudba ogromna. To pa. Za seks in objem vedno najdemo koga … v sanjarjenju.


Kje boš počakala, da te poberem?
……,tri,…….
[/quote]

Mene luzerčki, ki morajo seks plačevat, ne zanimate. Tako, da boš moral kako drugo pobrati. Sem ti pa dala nasvet kako ti mogoče uspe.
[/quote]
koliko pa je tvoja tarifa ? ☺

Je hudo a ne, ob vseh teh nezanimivih in nezadovoljnih samskih ženskah pa te niti povoha ne nobena :).

Drugače pa v Sloveniji sigurno ni 10.000 osamljenih štiridesetletnic. Cela generacija 40 letnikov je cca. 20.000. Pol od tega je moških. Pol pa žensk, ampak menda niso vse osamljene? Večina jih je poročenih, ene so ločene, samskih je pa nekaj malega. Zdaj osamljenih je pa nekaj med poročenimi, nekaj med samskimi, nekaj med ločenimi. Vsekako pa dosti, dosti manj kot 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}.

Mene luzerčki, ki morajo seks plačevat, ne zanimate. Tako, da boš moral kako drugo pobrati. Sem ti pa dala nasvet kako ti mogoče uspe.
[/quote]
koliko pa je tvoja tarifa ? ☺
[/quote]

MOja tarifa za?

Je hudo a ne, ob vseh teh nezanimivih in nezadovoljnih samskih ženskah pa te niti povoha ne nobena :).

Drugače pa v Sloveniji sigurno ni 10.000 osamljenih štiridesetletnic. Cela generacija 40 letnikov je cca. 20.000. Pol od tega je moških. Pol pa žensk, ampak menda niso vse osamljene? Večina jih je poročenih, ene so ločene, samskih je pa nekaj malega. Zdaj osamljenih je pa nekaj med poročenimi, nekaj med samskimi, nekaj med ločenimi. Vsekako pa dosti, dosti manj kot 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}.
[/quote]

Generacija štiridesetletnic se šteje od 40 do 49 leta. Med njimi pa že ni težko najti 10 000 osamljenih. Tebi pa priporočam, da svojo energijo raje v prijaznost, namesto v jeznoritost pretvoriš. Če hočeš še kdaj biti deležna kakega moškega objema v življenju. Se prav bere iz tvojega prispevka, da si v kritičnem pomanjkanju.

Imaš prav. Nekdo te mora zavreči kot star čevelj…
[/quote]

Oh, to pa res ni taka tragedija.
Eni smo okej brez tega, eni pa rabite tak pretres in potem po FB pišete, hvala bogu za hudo bolezen, so se mi odprle oči in tako naprej. Ne, ločitev ni to.
[/quote]

Ločitev ni to? Za predšolske otroke vsekakor je, verjemi.

Pa še o tržni vrednosti se je treba malce pogovorit.
Vidiš, moja bivša je nekega dne ugotovila, da se moja tržna vrednost (skupaj z družino, otroki in ustaljenim življenjem) ne more primerjati s tržno vrednostjo alfa samca, ki ga zanima zgolj seks.
In me je načevljala, kot rade rečete. No, v bistvu me ni načevljala ona, ampak sem jaz njo ko sem ugotovil, da me vara. Kakorkoli, po 2 mesecih je ugotovila, kakšen interes ima alfa samec za družinsko življenje in vzgojo tujih otrok. Enak 0.
Naredila je reset, preračunala svojo trenutno tržno vrednost na ustrezno in poiskala novega je.bača, vendar tokrat brez iluzij, da ji bo hodil v trgovino in nosil dol smeti. Tako se sedaj dejansko zaveda svoje tržne vrednosti in se zadovolji s tem kar lahko dobi in ne tistim kar pričakuje.
Razumljivo?

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Je hudo a ne, ob vseh teh nezanimivih in nezadovoljnih samskih ženskah pa te niti povoha ne nobena :).

Drugače pa v Sloveniji sigurno ni 10.000 osamljenih štiridesetletnic. Cela generacija 40 letnikov je cca. 20.000. Pol od tega je moških. Pol pa žensk, ampak menda niso vse osamljene? Večina jih je poročenih, ene so ločene, samskih je pa nekaj malega. Zdaj osamljenih je pa nekaj med poročenimi, nekaj med samskimi, nekaj med ločenimi. Vsekako pa dosti, dosti manj kot 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}.
[/quote]

Generacija štiridesetletnic se šteje od 40 do 49 leta. Med njimi pa že ni težko najti 10 000 osamljenih. Tebi pa priporočam, da svojo energijo raje v prijaznost, namesto v jeznoritost pretvoriš. Če hočeš še kdaj biti deležna kakega moškega objema v življenju. Se prav bere iz tvojega prispevka, da si v kritičnem pomanjkanju.
[/quote]

Se pravi, da trdiš, da je 10{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} žensk osamljenih v starosti od 40-49? Torej velika večina je poročenih. In torej trdiš, da je v tej starostni kategoriji, ko so večina poročene, toliko osamljenih poročenih? To je pa naravnost grozno, da so tako osamljene kljub možu.
MI je pa všeč tvoja kategorizacija. Ker po tvoji kategorizaciji, se štejem med tridesetletnice, čeprav je že skoraj 10letje čez moj 30. rojstni dan. No pa naj bo po tvojem, da vseeno spadam med 30letnice. Jaz sem mislila, da med 40 letnice :).



Generacija štiridesetletnic se šteje od 40 do 49 leta. Med njimi pa že ni težko najti 10 000 osamljenih. Tebi pa priporočam, da svojo energijo raje v prijaznost, namesto v jeznoritost pretvoriš. Če hočeš še kdaj biti deležna kakega moškega objema v življenju. Se prav bere iz tvojega prispevka, da si v kritičnem pomanjkanju.
[/quote]

Se pravi, da trdiš, da je 10{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} žensk osamljenih v starosti od 40-49? Torej velika večina je poročenih. In torej trdiš, da je v tej starostni kategoriji, ko so večina poročene, toliko osamljenih poročenih? To je pa naravnost grozno, da so tako osamljene kljub možu.
MI je pa všeč tvoja kategorizacija. Ker po tvoji kategorizaciji, se štejem med tridesetletnice, čeprav je že skoraj 10letje čez moj 30. rojstni dan. No pa naj bo po tvojem, da vseeno spadam med 30letnice. Jaz sem mislila, da med 40 letnice :).
[/quote]

Po tvojem pisanju sodeč res spadaš v kategorijo 40 letnic, ki so izgubile vsako upanje da najdejo kakršnegakoli moškega.
30 letnice imajo vsaj še kanček optimizma!

Se pravi, da trdiš, da je 10{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} žensk osamljenih v starosti od 40-49? Torej velika večina je poročenih. In torej trdiš, da je v tej starostni kategoriji, ko so večina poročene, toliko osamljenih poročenih? To je pa naravnost grozno, da so tako osamljene kljub možu.
MI je pa všeč tvoja kategorizacija. Ker po tvoji kategorizaciji, se štejem med tridesetletnice, čeprav je že skoraj 10letje čez moj 30. rojstni dan. No pa naj bo po tvojem, da vseeno spadam med 30letnice. Jaz sem mislila, da med 40 letnice :).
[/quote]

Po tvojem pisanju sodeč res spadaš v kategorijo 40 letnic, ki so izgubile vsako upanje da najdejo kakršnegakoli moškega.
30 letnice imajo vsaj še kanček optimizma!
[/quote]

Zakaj pa bi morala ženska najti moškega?
Da bi mu prala ali da bi mu kuhala ali da bi mu pir nosila, ko bi gledal fuzbal ali zakaj?



Generacija štiridesetletnic se šteje od 40 do 49 leta. Med njimi pa že ni težko najti 10 000 osamljenih. Tebi pa priporočam, da svojo energijo raje v prijaznost, namesto v jeznoritost pretvoriš. Če hočeš še kdaj biti deležna kakega moškega objema v življenju. Se prav bere iz tvojega prispevka, da si v kritičnem pomanjkanju.
[/quote]

Se pravi, da trdiš, da je 10{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} žensk osamljenih v starosti od 40-49? Torej velika večina je poročenih. In torej trdiš, da je v tej starostni kategoriji, ko so večina poročene, toliko osamljenih poročenih? To je pa naravnost grozno, da so tako osamljene kljub možu.
MI je pa všeč tvoja kategorizacija. Ker po tvoji kategorizaciji, se štejem med tridesetletnice, čeprav je že skoraj 10letje čez moj 30. rojstni dan. No pa naj bo po tvojem, da vseeno spadam med 30letnice. Jaz sem mislila, da med 40 letnice :).
[/quote]
Premetavaj ti svoja desetletja, kakor hočeš. S tem pred svojim nezadovoljstvom ne pobegneš.

Tu na monu same 40 – 50 letne samske samice, ki si dajejo podporo ena drugi. Tiste 20 – 30 letnice, ne potrebujejo ne mona, ne drugih portalov. Mogoče pa obujate spomine, kako je bilo v mladosti, ko so vas res mogoče dedci fehtarili.

New Report

Close