Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ogromna ponudba moških za samske 40letnice

Ogromna ponudba moških za samske 40letnice


od kod ti ideja, da moški prosjačimo za seks ☺☺
ga pa ponujamo … vsaj jaz in moji znanci uspešno ☺ — in ženske rade sprejmejo ponudbe ♥


od kod ti ideja, da moški prosjačimo za seks ☺☺
ga pa ponujamo … vsaj jaz in moji znanci uspešno ☺ — in ženske rade sprejmejo ponudbe ♥
[/quote]

To so pa izkušnje. Nisem rekla, da vsi dedci to počnete.
Je pa dosti takih, ki prav prosjačijo za seks. Odurno.
Takoj, ko začne tip s prosjačenjem, je oplel do kraja.


od kod ti ideja, da moški prosjačimo za seks ☺☺
ga pa ponujamo … vsaj jaz in moji znanci uspešno ☺ — in ženske rade sprejmejo ponudbe ♥
[/quote]

To so pa izkušnje. Nisem rekla, da vsi dedci to počnete.
Je pa dosti takih, ki prav prosjačijo za seks. Odurno.
Takoj, ko začne tip s prosjačenjem, je oplel do kraja.
[/quote]
pač oddajaš takšne fliude, da se ti približujejo prosjaki ☺

Tisti trije Slovenci, ki so bili pri 40 samski in so dejansko sposobni pristopit k ženski in jo povabit na drink, so po mojem že oddani.
Pri tej starosti spoznavanje ni več tako lahkotno spontano, še nove prijatelje je težko dobit pri teh letih, kaj šele partnerja. Jaz spoznam ogromno ljudi, lahko rečem, da vsaj enega na teden, sem odprta, zgovorna, nisem v zadregi … samo med temi ljudmi ni “kandidata”. In potem greš pač na net, in tam so ljudje z istim problemom.
Spoznala nekega direktorja – tip ni da ni, ampak enostavno nima priložnosti nekje spoznat samskih žensk.

Samo nekvalitetna in škart roba, se ponuja in navali na vse, kar jim prekriža pot.

Kvalitetni moški pa smo kot biseri – redki, unikatni in dragoceni.
Smo tako dragoceni, da nas ženske obletavajo na vsakem koraku in se nam dobesedno ponujajo.
Izberemo pa seveda najboljšo, ker imamo visoke kriterije in samo najboljše je dovolj dobro za nas.

In zakaj misliš, da ne sme biti ženska sama?
Temo sem odprla kot kontra temam naperjenih proti samskim ženskam. Namen je, da pokažem, da je ogromna ponudba moških. In da ženska, če hoče, lahko dobi tipa. Ampak samo, če hoče. Če pa noče, lahko ostane samska.
[/quote]

Jaz pa že nazaj iz dopusta, se me spomniš?
Glede ponujanja moških, kjer sem bila na dopustu, sem opazila mnogo ponujajočih tipov različnih starosti, moj pa je opazi mnogo ponujajočih žensk različnih starosti, ti to kaj pove?
Na portale sicer ne hodim, ampak vem za par žensk, ki ob vsakem na novo prijavljenem preverijo, če je to njihov princ, moškega pa ne poznam nobenega.
Kaj pa zdaj?

To ti misliš… izbereš samo najbolj uspešno sponzorušo… ki te ima zaradi tvoje redkosti, unikatnosti in dragocenosti… o pravi ljubezni pa po moje taki moški sploh nimate pojma.

Kaj pa veš, mogoče bi bila pa sosedova Micka, ki se ne šminka, še najboljša zate…. ampak tega nikoli ne boš vedel….

Zato pa nobene nimaš.
Ne zato, ker se obešaš na starost, ampak ker nimaš odnosa do žensk. A misliš, da se je Casanova branil starejših žensk? On je občudoval vse ženske, imel je rad ženske kot čudovita bitja ne glede na starost.
Vse 30-letnice niso avtomatične vitke, gladke in luštne. In vse 40-letnice niso avtomatično zavaljene, zgubane in grde. Iščeš osebo, s katero se boš dobro počutil, ne izdelek iz kataloga, ki mora izpolnjevat določene pogoje.
[/quote]

Povem tko kokr je. Upraš 40 letnka a bi rajš neki čez 30 al 40 letnco..velik jih hoče mlajše, jst pa tut.

Zato pa nobene nimaš.
Ne zato, ker se obešaš na starost, ampak ker nimaš odnosa do žensk. A misliš, da se je Casanova branil starejših žensk? On je občudoval vse ženske, imel je rad ženske kot čudovita bitja ne glede na starost.
Vse 30-letnice niso avtomatične vitke, gladke in luštne. In vse 40-letnice niso avtomatično zavaljene, zgubane in grde. Iščeš osebo, s katero se boš dobro počutil, ne izdelek iz kataloga, ki mora izpolnjevat določene pogoje.
[/quote]

Povem tko kokr je. Upraš 40 letnka a bi rajš neki čez 30 al 40 letnco..velik jih hoče mlajše, jst pa tut.

In tut izpolnjevat mora določene pogoje. A mislš da bom kr usako vzel?

Zato pa nobene nimaš.
Ne zato, ker se obešaš na starost, ampak ker nimaš odnosa do žensk. A misliš, da se je Casanova branil starejših žensk? On je občudoval vse ženske, imel je rad ženske kot čudovita bitja ne glede na starost.
Vse 30-letnice niso avtomatične vitke, gladke in luštne. In vse 40-letnice niso avtomatično zavaljene, zgubane in grde. Iščeš osebo, s katero se boš dobro počutil, ne izdelek iz kataloga, ki mora izpolnjevat določene pogoje.
[/quote]

In tut izpolnjevat mora določene pogoje. A mislš da bom ke usako vzel?

Ponudba za 40 letnice je seveda omejena na moske stare 50+ oziroma 55+. Ostali si izbiramo mlajse, je pa res da ce je 40 letnica lepo ohranjena, z lahkoto pritegne tudi svoje sovrstnike, a takih je malo.

Res je. Mlajse so zakon.

Zato pa nobene nimaš.
Ne zato, ker se obešaš na starost, ampak ker nimaš odnosa do žensk. A misliš, da se je Casanova branil starejših žensk? On je občudoval vse ženske, imel je rad ženske kot čudovita bitja ne glede na starost.
Vse 30-letnice niso avtomatične vitke, gladke in luštne. In vse 40-letnice niso avtomatično zavaljene, zgubane in grde. Iščeš osebo, s katero se boš dobro počutil, ne izdelek iz kataloga, ki mora izpolnjevat določene pogoje.
[/quote]

Se bos zal morala zadovoljiti s 50+ letniki, mlajsim nisi zanimiva.

Je, predvsem veliko as je luzerjev gor na portalih ki iscete svojo sreco preko neta-ker vam drugega itak ne preostane. Ce si stara 40 let in samska potem ali si brez imetja da te noben noče li pa ne izgledas dovolj dobro da bi si nasla moza pri tvojih letih.
Pojdi raje v cerkev,postani nuna, saj drugje itak ne mores najd srece ali pa prek netaspoznat kakega locenega luzerja z debilnim otrokom.srecno luzerka

Res je. Mlajse so zakon.
[/quote]

Točn tko, jst sm 40 in kva bom s 40 letnco? nej jih majo uni nad 50.

Jaz sem 40letnik in nikoli nebi vzel zenske moje starosti. Iscem 20 30 letnico za spoznavanje in prijateljstvo, 40 letnice se mi gabite ker imate toliko pajcevine tam spodaj fuj

Zato pa nobene nimaš.
Ne zato, ker se obešaš na starost, ampak ker nimaš odnosa do žensk. A misliš, da se je Casanova branil starejših žensk? On je občudoval vse ženske, imel je rad ženske kot čudovita bitja ne glede na starost.
Vse 30-letnice niso avtomatične vitke, gladke in luštne. In vse 40-letnice niso avtomatično zavaljene, zgubane in grde. Iščeš osebo, s katero se boš dobro počutil, ne izdelek iz kataloga, ki mora izpolnjevat določene pogoje.
[/quote]

Se bos zal morala zadovoljiti s 50+ letniki, mlajsim nisi zanimiva.
[/quote]

Točn tko.

Se bos zal morala zadovoljiti s 50+ letniki, mlajsim nisi zanimiva.
[/quote]

Točn tko.
[/quote]
Podpis

Sam je res zelo čudno kako to da je ženska pri 40. samska pa nikdar porocena.

To so samo luzerke brez imetja, brez vsega, alpa izgledajo kot da bi jim krava prdnila v obraz ob rojstvu ha ha…kurc jih gleda samske 40letnice

Butast je tut k se samska 40 letnca z otrokom po enmu seksu hoče pršlepat h men. Tut to se dogaja.

Je, predvsem veliko as je luzerjev gor na portalih ki iscete svojo sreco preko neta-ker vam drugega itak ne preostane. Ce si stara 40 let in samska potem ali si brez imetja da te noben noče li pa ne izgledas dovolj dobro da bi si nasla moza pri tvojih letih.
Pojdi raje v cerkev,postani nuna, saj drugje itak ne mores najd srece ali pa prek netaspoznat kakega locenega luzerja z debilnim otrokom.srecno luzerka
[/quote]

He, he, iz katera planeta si ti? Veš danes ni nobena nuja, da se bi morala ženska poročiti.
Mi je pa zanimivo, da vas je še kar nekaj takih tipov, ki mislite, da se mora ženska poročiti in da, če je samska, je zato, ker je noben ne mara :).
Zbudi se. Velik naval je na ženske, moški se ponujajo. Tista, ki noče biti samska, komot najde moškega, ker je ponudbe ogromno.

Zato pa nobene nimaš.
Ne zato, ker se obešaš na starost, ampak ker nimaš odnosa do žensk. A misliš, da se je Casanova branil starejših žensk? On je občudoval vse ženske, imel je rad ženske kot čudovita bitja ne glede na starost.
Vse 30-letnice niso avtomatične vitke, gladke in luštne. In vse 40-letnice niso avtomatično zavaljene, zgubane in grde. Iščeš osebo, s katero se boš dobro počutil, ne izdelek iz kataloga, ki mora izpolnjevat določene pogoje.
[/quote]

In tut izpolnjevat mora določene pogoje. A mislš da bom ke usako vzel?
[/quote]

Ja, logično, da ne boš vsake vzel, zakaj bi jo?
Za moške isto velja kot za ženske: če kandidat/ka, ne izpolnjuje kriterijev, je bolj ostati samski kot se zapletat z njo/njim.

občasništvo je zakon veza ☺

Ti kar, čim dalj stran od 40letnic. Nobena ni tako bedna, da bi ji privoščila tipa kot si ti.

New Report

Close