Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Ogromna ponudba moških za samske 40letnice

Ogromna ponudba moških za samske 40letnice

To pa vsekakor.
Ko se navelčaš, ga pošlješ domov oz. greš domov :).

To pa vsekakor.
Ko se navelčaš, ga pošlješ domov oz. greš domov :).
[/quote]
a se zmeniva ♥

To pa vsekakor.
Ko se navelčaš, ga pošlješ domov oz. greš domov :).
[/quote]
a se zmeniva ♥
[/quote]

Si po mojem ok tip, samo že imam občasnika :).

Ja, res je ogromen naval na štiridesetletnice. Kakih sto obupanih fehtarjev, ki se pojavljajo na vseh fehtarskih portalih v Sloveniji in sestradano napadejo vsako, ki se za pet minut pojavi. To je ta ogromna ponudba. Odcvetele, od boga pozabljene štiridesetletnice pa še vedno prisilno samske pišejo na mon, kje spoznati moškega.

No ja, jih je nekaj sto :). Se pravi 400, 600 in več.
Ampak zanimivo pri vsem tem je, da tipi pa jokajo, da sploh nimajo pošte. Kako to, da niso zanimivi nobeni?

Jaz sem se prijavila na par portalov. Povsod isti šmorn. Tipi navalijo na polno.
Se mi sploh ne da odgovarjat, ker je vsega čisto preveč.
Ne da se jim izpolnit profila, maile pa pošiljajo vsem ženskam enake. Kaj bi si čas jemala zanje?
Odgovorim samo tisitm, ki imajo izpolnjen profil in ki prej preberejo moj profil.
Recimo napisano imam, da me zanimajo samski, brez otrok, tistim z otroci sploh ne odgovarjam.

No ja, jih je nekaj sto :). Se pravi 400, 600 in več.
Ampak zanimivo pri vsem tem je, da tipi pa jokajo, da sploh nimajo pošte. Kako to, da niso zanimivi nobeni?
[/quote]
Zato, ker ste sfuzlane v glavah. Pri sto in več povabilih, se ne odzovete na nobenega. Itak so vsi f fehtarji,


Koliko si stara? Ustrezam tvojim zahtevam.


Koliko si stara? Ustrezam tvojim zahtevam.
[/quote]

43


Koliko si stara? Ustrezam tvojim zahtevam.
[/quote]

43
[/quote]
Žal prestara. Uspešen lov.

43
[/quote]
Žal prestara. Uspešen lov.
[/quote]

Nič ne lovim :).

Zato pa nobene nimaš.
Ne zato, ker se obešaš na starost, ampak ker nimaš odnosa do žensk. A misliš, da se je Casanova branil starejših žensk? On je občudoval vse ženske, imel je rad ženske kot čudovita bitja ne glede na starost.
Vse 30-letnice niso avtomatične vitke, gladke in luštne. In vse 40-letnice niso avtomatično zavaljene, zgubane in grde. Iščeš osebo, s katero se boš dobro počutil, ne izdelek iz kataloga, ki mora izpolnjevat določene pogoje.
[/quote]

Povem tko kokr je. Upraš 40 letnka a bi rajš neki čez 30 al 40 letnco..velik jih hoče mlajše, jst pa tut.
[/quote]

Vprašaj ti mene, koga bi jaz … Problem je v tem pogojniku. Eno so želje, drugo pa resničnost. In ti si se zaciklal, ker misliš, da lahko nekaj dobiš samo zato, ker si tako želiš.

Od srednje šole naprej sploh nisem bila s tipom, ki bi bil starejši od mene. In tudi zdaj nisem. Ja, dokler ni spoznal mene, bi on tudi ….. Ampak jaz sem boljša od vsake 30-letnice, ki jo je spoznal. Boljša kot celoten paket od a do ž, zunanjost in notranjost. Samo to je nekaj, česar ti pač ne razumeš.
Mene to sicer ne boli, ker te ne poznam in zaradi mene če do konca življenja drkaš oziroma mogoče celo boljše tako za naš planet. Samo ti boš lepega dne ugotovil, da nisi več dober niti za 60 let stare. Kaj boš pa takrat?

Kaj imajo številke zraven pri ljubezni? A je narava študija številk ali pa kak tehnični izpisek? Prijeten moški ali ženska, nimata nobenih težav v ljubezni ne glede na življenjsko obdobje.

Drugi, ki so težavni, pa jim začnejo vlogo igrati številke, pa pričnejo vlačit neke brezpredmetne meje, ki bi naj pomenile nekak prepad in dokončno zapečatenost usod ‘nesrečnih žensk’.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]


Žal prestara. Uspešen lov.
[/quote]

Nič ne lovim :).
[/quote]
se pa meni malo nastavi ☺

Zato pa nobene nimaš.
Ne zato, ker se obešaš na starost, ampak ker nimaš odnosa do žensk. A misliš, da se je Casanova branil starejših žensk? On je občudoval vse ženske, imel je rad ženske kot čudovita bitja ne glede na starost.
Vse 30-letnice niso avtomatične vitke, gladke in luštne. In vse 40-letnice niso avtomatično zavaljene, zgubane in grde. Iščeš osebo, s katero se boš dobro počutil, ne izdelek iz kataloga, ki mora izpolnjevat določene pogoje.
[/quote]

Se bos zal morala zadovoljiti s 50+ letniki, mlajsim nisi zanimiva.
[/quote]

Točno zato ste na suhem. Če so ti ženske všeč, ti je vsaka zanimiva. Če ti nisi, ti pač vsaka dlaka smeta.
Sicer ne vem, v kateri enklavi živite iluzionisti, da so vse 30 let stare ženske fejst in za ponucat, vse 40 letnice pa za odpis, ampak tudi če bi bilo tako – bi tudi vi v teh svojih letih bili že amortizirani in vas 30 letnice ne bi niti povohale. A štekaš? Vsi živimo v istem svetu. Ti se lahko tukaj napihuješ kot žaba, da starejša od 30 let ne pride v poštev … samo potem si ga pač moraš špičiti na roke.
Pravi moški vidijo žensko in se ne obregajo ob birokratske podatke.
Plus, s tem si moraš verjetno bildati samozavest pred frendi. Če rečeš, da je mlada, bodo avtomatično cedili sline in tebi se bo fajn zdelo. Če bi bil dejansko samozavesten, bi izbral dobro babo in raje užival z njo, kot da kot majhen, zakompleksan fantek hlepiš po zunanji potrditvi.
Ah, saj je brez veze. Malo me pa vseeno spodbode, ko ste tako vehementni, kot da ste sami Beckhami in Pitti. Pa še onadva nimata nič proti vrstnicam.


Žal prestara. Uspešen lov.
[/quote]

Nič ne lovim :).
[/quote]

Po želji ;))))))

Kaj imajo številke zraven pri ljubezni? A je narava študija številk ali pa kak tehnični izpisek? Prijeten moški ali ženska, nimata nobenih težav v ljubezni ne glede na življenjsko obdobje.

Drugi, ki so težavni, pa jim začnejo vlogo igrati številke, pa pričnejo vlačit neke brezpredmetne meje, ki bi naj pomenile nekak prepad in dokončno zapečatenost usod ‘nesrečnih žensk’.
[/quote]

Oh, zakaj nisem znala jaz tega tako dobro napisat?
Ja, točno tako je.

Jaz sem vedno samska, dokler ne najdem pravega za vezo, bom z občasniki.
Ampak glede na to, da se bližam 45, bom verjetno samska tudi ostala.

Povem tko kokr je. Upraš 40 letnka a bi rajš neki čez 30 al 40 letnco..velik jih hoče mlajše, jst pa tut.
[/quote]

Vprašaj ti mene, koga bi jaz … Problem je v tem pogojniku. Eno so želje, drugo pa resničnost. In ti si se zaciklal, ker misliš, da lahko nekaj dobiš samo zato, ker si tako želiš.

Od srednje šole naprej sploh nisem bila s tipom, ki bi bil starejši od mene. In tudi zdaj nisem. Ja, dokler ni spoznal mene, bi on tudi ….. Ampak jaz sem boljša od vsake 30-letnice, ki jo je spoznal. Boljša kot celoten paket od a do ž, zunanjost in notranjost. Samo to je nekaj, česar ti pač ne razumeš.
Mene to sicer ne boli, ker te ne poznam in zaradi mene če do konca življenja drkaš oziroma mogoče celo boljše tako za naš planet. Samo ti boš lepega dne ugotovil, da nisi več dober niti za 60 let stare. Kaj boš pa takrat?
[/quote]

Lej če jst nočm 40 letnce je nočm. Hočm mlajšo.
Tut dobit nad 30 mi ni problem k jih je velik, tko da nč bat.
Ti se pa kr tolaž s tem da si boljša k top 30 letnce.

Vprašaj ti mene, koga bi jaz … Problem je v tem pogojniku. Eno so želje, drugo pa resničnost. In ti si se zaciklal, ker misliš, da lahko nekaj dobiš samo zato, ker si tako želiš.

Od srednje šole naprej sploh nisem bila s tipom, ki bi bil starejši od mene. In tudi zdaj nisem. Ja, dokler ni spoznal mene, bi on tudi ….. Ampak jaz sem boljša od vsake 30-letnice, ki jo je spoznal. Boljša kot celoten paket od a do ž, zunanjost in notranjost. Samo to je nekaj, česar ti pač ne razumeš.
Mene to sicer ne boli, ker te ne poznam in zaradi mene če do konca življenja drkaš oziroma mogoče celo boljše tako za naš planet. Samo ti boš lepega dne ugotovil, da nisi več dober niti za 60 let stare. Kaj boš pa takrat?
[/quote]

Lej če jst nočm 40 letnce je nočm. Hočm mlajšo.
Tut dobit nad 30 mi ni problem k jih je velik, tko da nč bat.
Ti se pa kr tolaž s tem da si boljša k top 30 letnce.
[/quote]

A ti kdo brani, da hočeš 30letnice?
Nihče te ne sili, da moraš imeti kaj s 40letnicam. Mislim, da ti bo vsaka 40letnica hvaležna, če se ji ogneš na daleč.
Ti kar sanjaj še naprej o 30 letnicah, to je tvoja pravica.

A trenutno imaš občasnika?

A trenutno imaš občasnika?
[/quote]

Odkrito povedano ga imam, ko se mi ga zalušta. Se pa več let držim enega :).

Vprašaj ti mene, koga bi jaz … Problem je v tem pogojniku. Eno so želje, drugo pa resničnost. In ti si se zaciklal, ker misliš, da lahko nekaj dobiš samo zato, ker si tako želiš.

Od srednje šole naprej sploh nisem bila s tipom, ki bi bil starejši od mene. In tudi zdaj nisem. Ja, dokler ni spoznal mene, bi on tudi ….. Ampak jaz sem boljša od vsake 30-letnice, ki jo je spoznal. Boljša kot celoten paket od a do ž, zunanjost in notranjost. Samo to je nekaj, česar ti pač ne razumeš.
Mene to sicer ne boli, ker te ne poznam in zaradi mene če do konca življenja drkaš oziroma mogoče celo boljše tako za naš planet. Samo ti boš lepega dne ugotovil, da nisi več dober niti za 60 let stare. Kaj boš pa takrat?
[/quote]

Lej če jst nočm 40 letnce je nočm. Hočm mlajšo.
Tut dobit nad 30 mi ni problem k jih je velik, tko da nč bat.
Ti se pa kr tolaž s tem da si boljša k top 30 letnce.
[/quote]

Saj nisi star pet let, da bi cepetal, da nekaj “hočem!!!!”.

V čem je potem problem, da nobene nimaš?

Jaz se ne tolažim, jaz vem, kdo in kaj sem. (Nikjer nisem napisala, da sem boljša kot top 30 letnice. To ni tekma. Jaz sem v redu, niti ne rabim biti v istem rangu s 30-letnicami, ker nočem biti s 30 let starim moškim.)

A trenutno imaš občasnika?
[/quote]

Odkrito povedano ga imam, ko se mi ga zalušta. Se pa več let držim enega :).
[/quote]
MKOW ♥

Lej če jst nočm 40 letnce je nočm. Hočm mlajšo.
Tut dobit nad 30 mi ni problem k jih je velik, tko da nč bat.
Ti se pa kr tolaž s tem da si boljša k top 30 letnce.
[/quote]

A ti kdo brani, da hočeš 30letnice?
Nihče te ne sili, da moraš imeti kaj s 40letnicam. Mislim, da ti bo vsaka 40letnica hvaležna, če se ji ogneš na daleč.
Ti kar sanjaj še naprej o 30 letnicah, to je tvoja pravica.
[/quote]

Nč ne sanjam o 30 letncah k jih lohk dobim.

New Report

Close