Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ogromno žensk živi v podrejenem zakonu

Ogromno žensk živi v podrejenem zakonu


Ej, ne utrujaj. Itak, da gre za kolonizacijo Evrope. Pa saj to vedo tudi najbolj neumni liberalci. Tak je ukaz od zgoraj, tako bo! Problem je v babah samih, ki že od prazgodovine iščejo hranitelja. Se jim pač ni dalo tekmovati z dedci za lov, ribolov, ozemlje, ker to zahteva kar dobro organizacijo, predvsem pa večjo fizično moč kot jo babe imajo. Zato so počepnile in na nek skrajno pokvarjen način zasužnjile dedce. So zgolj navidez pohlevne. Tako kot psi. Rešitev je v majhnem številu bab. Pa dobro naj izgledajo. Potem bo mir. Se bodo dedi hudo tepli za njih, če bo ena prišla na deset dedcev.
[/quote]

Narava je naredila glih obratno – eden moški je dovolj za vsaj sto žensk.
Odpade slavna “zaščita” , saj je bila ta itak v glavnem pred drugimi moškimi, odpade borba za ozemlje, nasilje (ker bodo dovolj zaposleni, da popedejajo 100 žensk)…idealna rešitev.

Narava je naredila glih obratno – eden moški je dovolj za vsaj sto žensk.
Odpade slavna “zaščita” , saj je bila ta itak v glavnem pred drugimi moškimi, odpade borba za ozemlje, nasilje (ker bodo dovolj zaposleni, da popedejajo 100 žensk)…idealna rešitev.
[/quote]

Točn tko, za reprodukcijo je ženska 100x bolj pomembna od moškega, ne obratno. Samo enga se rabi za tistih 5 minut, pa si ga lahko ženske izmenjavajo, 99 ostalih dedcev pa brezveze tlači zemljo.

Točn tko, za reprodukcijo je ženska 100x bolj pomembna od moškega, ne obratno. Samo enga se rabi za tistih 5 minut, pa si ga lahko ženske izmenjavajo, 99 ostalih dedcev pa brezveze tlači zemljo.
[/quote]

Mnja… ampak temu se zenske nekako zelo rade ogibate, ce je bilo do sedaj dobro razumeti iz premnogih tem s podobno vsebino. In cisto takole mimogrede… ce imamo pleme enega moskega in 99 zensk ali pa ce imamo pleme 99 moskih in eno zensko, za katero izmed obeh je bolj verjettno, da bo prezivelo na dolgi rok?

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Mnja… ampak temu se zenske nekako zelo rade ogibate, ce je bilo do sedaj dobro razumeti iz premnogih tem s podobno vsebino. In cisto takole mimogrede… ce imamo pleme enega moskega in 99 zensk ali pa ce imamo pleme 99 moskih in eno zensko, za katero izmed obeh je bolj verjettno, da bo prezivelo na dolgi rok?
[/quote]

Prvo, jasno.

Mnja… ampak temu se zenske nekako zelo rade ogibate, ce je bilo do sedaj dobro razumeti iz premnogih tem s podobno vsebino. In cisto takole mimogrede… ce imamo pleme enega moskega in 99 zensk ali pa ce imamo pleme 99 moskih in eno zensko, za katero izmed obeh je bolj verjettno, da bo prezivelo na dolgi rok? [/quote]

Ti spet dokazuješ s plemeni? Boš nadaljeval z mamuti?

Kajti: nekoč sem prebrala moško forumsko jadikovanje, kako so se moški že v pradavnini spopadali z mamuti, na življenje ali smrt. Medtem pa so si pa ženske prešerno prepevale, ko so obirale robidnice…

Sem pozabila dodati, da seveda samo v primeru, da drugo pleme ne pride mimo. Ker bi si 100 moških v trenutku izmislilo razlog, zakaj prvo pleme napasti in pobiti.
Pravzaprav razloga niti ne bi rabili.

Prvo, jasno.
[/quote]

Odgovor je napacen. En moski lahko nastepa 99-im zenskam tja vec tisoc dojencadi, a vec ko jih bo, manjsa verjetnost je, da bo pleme prezivelo. V principu bi morale zenske zelo paziti in kalkulirati, da nosecih nikoli ne bi bila naenkrat vec kakor tretjina, sicer bi plemenu trda predla.

Na drugi strani imapleme z 99 moskimi veliko boljse moznosti prezivetja. Resda bo spocetih “le” nekih 20 potomcev, toda oskrba 99:21 je z vidika prezivetja prinasa veliko manjse tveganje, kakor oskrba 67:66.

😉

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Odgovor je napacen. En moski lahko nastepa 99-im zenskam tja vec tisoc dojencadi, a vec ko jih bo, manjsa verjetnost je, da bo pleme prezivelo. V principu bi morale zenske zelo paziti in kalkulirati, da nosecih nikoli ne bi bila naenkrat vec kakor tretjina, sicer bi plemenu trda predla.

Na drugi strani imapleme z 99 moskimi veliko boljse moznosti prezivetja. Resda bo spocetih “le” nekih 20 potomcev, toda oskrba 99:21 je z vidika prezivetja prinasa veliko manjse tveganje, kakor oskrba 67:66.

😉
[/quote]

Ne, tvoj odgovor je napačen.
Možnost preživetja prvega plemena zmanjšuje samo napad od zunaj, kar ne bi bil problem, če bi bila vsa plemena taka.
V pridelavi hrane ženske čisto nič ne zaostajajo za moškimi, delajo pa lahko tudi noseče, saj tudi v naši družbi je tako. Majhne otroke čuva deset žensk, ostalih 90 dela.

Če bi bila pa samo plemena moških z eno žensko, je preživetje zmanjšano že zaradi stalnih spopadov za to žensko znotraj plemena, potem pa še za “plenjenje” otrok in žensk iz drugih plemen.

🙂

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Odgovor je napacen. En moski lahko nastepa 99-im zenskam tja vec tisoc dojencadi, a vec ko jih bo, manjsa verjetnost je, da bo pleme prezivelo. V principu bi morale zenske zelo paziti in kalkulirati, da nosecih nikoli ne bi bila naenkrat vec kakor tretjina, sicer bi plemenu trda predla.

Na drugi strani imapleme z 99 moskimi veliko boljse moznosti prezivetja. Resda bo spocetih “le” nekih 20 potomcev, toda oskrba 99:21 je z vidika prezivetja prinasa veliko manjse tveganje, kakor oskrba 67:66.

😉
[/quote]

Čakaj, ti pišeš, da bi ena ženska rodila 20 otrok?

Iz komentarjev je razvidno,. da rešitve ni. Naj bo več dedcev ali bab, povsod najdete minuse. Če je tako, je pa čisto vseeno.

V nobenem zakonu ne obstaja popolna enakopravnost. Je ni. V vsakemu se eden mal večkrat prilagodi, kot drugi. Stvar tudi in predvsem karakterja. Ampak te ženske so takega izbrale, in moški obratno tudi.
Že samo če banalno pogledam – jst načeloma vse jem, neki rajš, neki mal manj rad. Ampak kuha pa ona in če jaz rečem, ej dej dons nared skutne palačinke, ona reče, ne dons ma pa v načrtu polpete z rezanci… Ok. Pač ona zbrala, ona skuhala, jaz bom pa pojedu. Ni problema.
Če pa bi ona recimo dons šla v hribe, pa jest pač enostavno rečem – ne grem, ne da se mi. Pa ne grem. Ona gre lahko brez mene, če ji je glih dons tolk do tega.
Hočem povedat, da je večina (govorim večina) zakonov takih, da se ženske podrejajo v eni stvari, moški mogoče vam v nevidni obliki, pa v drugi stvari.

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University

Temu se reče sobivanje. Najbolj normalna stvar pod soncem, enkrat eden drugič drug, enemu je nekaj bolj važno, drugič drugemu. Kompromisi, popuščanja, dogovarjanja.

Temu se reče sobivanje. Najbolj normalna stvar pod soncem, enkrat eden drugič drug, enemu je nekaj bolj važno, drugič drugemu. Kompromisi, popuščanja, dogovarjanja.
[/quote]

No sej točno o tem govorim, ker avtorica pač piše, da se ženska prilagaja. Ampak pač to ona tako vidi. Kaj pa ve, mogoče se pa za štirimi stenami mož pa na drug način prilagaja. To je za mene vedno dvostranska zadeva.

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University

No sej točno o tem govorim, ker avtorica pač piše, da se ženska prilagaja. Ampak pač to ona tako vidi. Kaj pa ve, mogoče se pa za štirimi stenami mož pa na drug način prilagaja. To je za mene vedno dvostranska zadeva.
[/quote]

Eh v takih primerih se bojim, da ne.
Eni moški so tirani, kar ne pomeni, da ni ravno tako kar nekaj žensk, ki ne prenesejo, da ni vse po njihovo. Žalost živeti in z enimi in z drugimi.

In moskih.

Jaz pa vse, ki poznam, je kontra. So zenske tiste, ki vse odlocajo.
Pri nama je pol pol.

Eh v takih primerih se bojim, da ne.
Eni moški so tirani, kar ne pomeni, da ni ravno tako kar nekaj žensk, ki ne prenesejo, da ni vse po njihovo. Žalost živeti in z enimi in z drugimi.
[/quote]

Tudi, tudi to. Ampak veš jaz poznam velik primerov, ko nekatere ženske včasih res same nekako sebe postavijo v podrejen položaj. In moškega navadijo, da sedi na tronu. Kar poglej, kolk žensk takoj ko dobijo otroke, je njihov motiv življenja samo še kako bo otroka vzgajala, kako se bo z njim dajala in ji je španska vas, kam bodo šli na dopust, bedno se ji zdi, da bi šla z možem avto zbirat, bedno se ji zdi, da bi cel dan letala po Ikei in gledala kakšno omaro bosta kupila za klet… Ne govorim, da vse, ampak veliko pa je žal takih primerov.
In pol normalno, da ko po dvajsetih letih začne ona izražat da bi neki zbirala, se moški počut ogrožen, kao kva se boš ti zdej v to utikala, če pa on podzavestno ve, da je do zdaj to on urejal.
No, tam kjer pa moški načrtno podreja in kjer ženska trpi v taki podrejenosti in se ne počuti dobro, tam pa ni kaj debatirat. Takega pa samo pred zid pa…

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University

Jaz bi rekla, da je večina današnjih zakonov v rokah žensk in ker je tako, so moški nesrečni, posledično pa vemo kje smo.
Jaz sem ženska, ki je bila takšna v prvem zakonu. Vedno utrujena, vedno tečna. Sedaj pa je obratno. Ja, on je izbral avto, on odloča o glavnih stvareh, prepuščam mu stvari, da jih usmerja v najinem odnosu ipd. Ko bi to vedela že prej, bi se mogoče prvi zakon celo obdržal.

Tudi, tudi to. Ampak veš jaz poznam velik primerov, ko nekatere ženske včasih res same nekako sebe postavijo v podrejen položaj. In moškega navadijo, da sedi na tronu. Kar poglej, kolk žensk takoj ko dobijo otroke, je njihov motiv življenja samo še kako bo otroka vzgajala, kako se bo z njim dajala in ji je španska vas, kam bodo šli na dopust, bedno se ji zdi, da bi šla z možem avto zbirat, bedno se ji zdi, da bi cel dan letala po Ikei in gledala kakšno omaro bosta kupila za klet… Ne govorim, da vse, ampak veliko pa je žal takih primerov.
In pol normalno, da ko po dvajsetih letih začne ona izražat da bi neki zbirala, se moški počut ogrožen, kao kva se boš ti zdej v to utikala, če pa on podzavestno ve, da je do zdaj to on urejal.
No, tam kjer pa moški načrtno podreja in kjer ženska trpi v taki podrejenosti in se ne počuti dobro, tam pa ni kaj debatirat. Takega pa samo pred zid pa…
[/quote]

To kar ti opisuješ ni podrejanju, ampak nezainteresiranost.
Nje ne briga avto, njega ne briga kako se piše učiteljica za matematiko.
To ni podrejanje, to je deljenje resorjev.

Jaz bi rekla, da je večina današnjih zakonov v rokah žensk in ker je tako, so moški nesrečni, posledično pa vemo kje smo.
Jaz sem ženska, ki je bila takšna v prvem zakonu. Vedno utrujena, vedno tečna. Sedaj pa je obratno. Ja, on je izbral avto, on odloča o glavnih stvareh, prepuščam mu stvari, da jih usmerja v najinem odnosu ipd. Ko bi to vedela že prej, bi se mogoče prvi zakon celo obdržal.
[/quote]

Misliš reči, ko bi že prej izgubila voljo in samo sebe?
Kako žalostno.

To kar ti opisuješ ni podrejanju, ampak nezainteresiranost.
Nje ne briga avto, njega ne briga kako se piše učiteljica za matematiko.
To ni podrejanje, to je deljenje resorjev.
[/quote]

Ja sej to ti govorim. Avtorica presoja neke tuje pare kao poznavalka in jih označi da božice in da se ženska podreja. Kva pa ve, mogoče pa ženski čist paše, da mož zbere avto. Jaz vem, da mojo niti slučajno ne briga kakšen avto bova imela. Niti slučajno. Jaaa, bo pa srala pol pred kšno žlahto k me bojo vprašal, ja zakaj si pa črnega vzel, bo pa ona rekla – jah sej veš, če bi blo po mojem bi jest rajš sivga, ampak je ona izbral?!!!!
Kvaaa??? K sem te pa spraševal si pa rekla, ma dej sej ni važen, vzemi kar želiš men je čistttt vseeeeen. No v teh primerih govorim.

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University

Ja sej to ti govorim. Avtorica presoja neke tuje pare kao poznavalka in jih označi da božice in da se ženska podreja. Kva pa ve, mogoče pa ženski čist paše, da mož zbere avto. Jaz vem, da mojo niti slučajno ne briga kakšen avto bova imela. Niti slučajno. Jaaa, bo pa srala pol pred kšno žlahto k me bojo vprašal, ja zakaj si pa črnega vzel, bo pa ona rekla – jah sej veš, če bi blo po mojem bi jest rajš sivga, ampak je ona izbral?!!!!
Kvaaa??? K sem te pa spraševal si pa rekla, ma dej sej ni važen, vzemi kar želiš men je čistttt vseeeeen. No v teh primerih govorim.
[/quote]

Razumem, saj je jasno. Če si bil tiho, ko se je izbralo, bodi tiho tudi potem.
Je pa čisto res, da precej moških ženam ne pusti voziti svojega avta. Tudi če je ona recimo začasno brez ali če ga sploh nima.

Razumem, saj je jasno. Če si bil tiho, ko se je izbralo, bodi tiho tudi potem.
Je pa čisto res, da precej moških ženam ne pusti voziti svojega avta. Tudi če je ona recimo začasno brez ali če ga sploh nima.
[/quote]

No en tak primer pa jest tut poznam. Ona avto na popravilu, ji ga je pa moja žena posodila, njen tip pa mel avto doma cel teden, ker je mel dopust. Tko da… To so pa že druge scene ja.

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University

Jaz bi rekla, da je večina današnjih zakonov v rokah žensk in ker je tako, so moški nesrečni, posledično pa vemo kje smo.
Jaz sem ženska, ki je bila takšna v prvem zakonu. Vedno utrujena, vedno tečna. Sedaj pa je obratno. Ja, on je izbral avto, on odloča o glavnih stvareh, prepuščam mu stvari, da jih usmerja v najinem odnosu ipd. Ko bi to vedela že prej, bi se mogoče prvi zakon celo obdržal.
[/quote]
Na napakah se učimo. Midva sva si že na začetku razdelila kaj je moje delo kaj je tvoje delo in kaj skupno
Tega se drživa in kar lavfa
Jaz mu sicer avta ne pomagam zbirat ker se ne spoznam, pomaga on men 🙂

New Report

Close