Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek oguljufal sem žensko ki je verjela da hodiva

oguljufal sem žensko ki je verjela da hodiva

zdravo!dogovori se z njo,in posteno vrni denar pa bos imel mir in mirno vest.nove partnerke pa ne izkoriscaj,bog ne daj,da izve za to.cimprej ukrepaj.

Odgovor na objavo uporabnika
EishTno72, 13.03.2022 ob 18:59

Sama sem mlada, samska ženska. Kdaj pa kdaj tudi naivna, sploh ko se res zaljubim. Ampak, da si tako butast, da enemu tipu, ki si ga samo parkrat videla v živo, nisi spoznala njegove širše družine, nisi spoznala njegove prijatelje, sodelavce, nisi šla vsaj 3x nekam na dopust z njim in najmanj eno leto skupaj živela, posodis 12000e, si pa čisto zaslužiš da te oguljufa. Jaz takemu niti 50e ne bi posodila. Resnično, ene ženske ste tako butaste, da je mene sram se za vas.

Nobena ženska si ne zasluži biti ogoljufana, tudi naivne ne.

Tak, karkoli dobi bo premalo, zato se je treba zanesti na karmo, ki ga bo udarila tam, kjer ga bo najbolj bolelo in to v zanj najbolj neprimernem trenutku. Videno že večkrat. Namesto, da gre pošteno delat, goljufa ženske, pa kaj je to za en moški?! Mene bi bilo sram, da obstajam

 

A 60 EUR, da bi šel odvetnika vprašat, kaj lahko pričakuješ, ti je pa škoda?

hahaha u sloveniji zivis nic nebo u najslabsem primeru bos na pogojnem grdo se cuje ampak kakor vidis po novicah in povsod vec kot pokrades manj te kaznujejo😂😂

teslo od tesla, upam da dobi duplo nazaj

New Report

Close