Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu ojla

ojla

Prvic se oglasam na tem forumu in bi vam rad povedal, da tudi jaz obozujem seks v vseh omakah. Vsec mi je predvsem oralni sex (obojestranski), lizanje muce in sosednje luknjice je moja najljubsa sportna panoga. Priznam da sem lepo obdarjen in nadarjen 🙂

Lep pozdrav vsem,
Bolfenk

To zadnje bomo pa še preverili. :))

Maja dobro jutro.Seveda jutranji poljub zate.

O, dobro jutro! Tudi tebi en poljub.

Vračam,hvala.Dobre volje si danes,če se ne motim?

Ja, ja, ja!!! Pa saj jaz sem vedno. Kakšen dan me kakšna stvar malo razžalosti, pa se hitro poberem.

Kaj vročega sanjala ali ne?

Mhm. Bo treba.

Cmok. Dobro jutro Ondi.
Včeraj se potem ušla, si ti še vztrajal?

Ojla,dobro jutro tudi tebi.Kar čakal sem te še naprej.Pač prijetna dekleta vedno počakam in čakam.

Oprosti srček, sem šla domov. Kako si?

Danes sem kar “povoženo”,a ko sem v prikupni družbi s tabo in Majo sem takoj bolje.In ti draga,kako se počutiš?Se je ponoči kaj lepega dogajalo?Poljub

Jaz sem mislila samo tisto nadarjenost preveriti.:))) Kaj mu bo prav huda obdarjenost, če tehnike ni prave.:) Pa dobro jutro tudi tebi.

Ponoči smo ne glede na to, da je bila nad nami teta polna luna spančkali. Trenutno sem zaposlena z goro papirjev in telefoni, drugače pa sem uredu.
Cmok

Nič nisem sanjala, ker sem po dolgem času spala tako kot je treba. Mogoče sem tudi zato čisto polna energije.
Pa ti?

Spal,kot top,a noč je bila prekratka,sanjal sem pa obalo in njene radosti.

:))

Dobro jutro. :))) Podpišem. Tehnika je pomembna, ne velikost.
Kje je danes dragi Kir?

Me veseli,da si v redu.Jaz pa imam danes manj dela in mi to zelo ustreza.Se raje posvetim vama .

Imava midve iste misli! Sem mu ravnokar odprla novo temo. Skoraj kot spomenik! :))

Mmm. Lepo. Upam, da mi bosta čas in delo dopuščala, da ti bom lahko vsaj v enaki meri to vračala. Berem, da si tudi ti danes spančkal kot bebica.

Telepatija:))) Drugače pa detektiva in tiralico razpisat za njim.

Po vroči igri je tako prijetno zaspati,v objemu…

Ah ne, to pa ne. Naj človek uživa. Ko mu bomo zapasali, bo že prišel. Samo, saj veš kakšni so moški. Tako jim paše, da jim malo popihamo na tisto nežno dušico.

Bi šla z mano na obalo,uživati v soju sončnega zahoda,oba objeta,pregreta?

New Report

Close