Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Okupacija Ljubljane – nedelja Ljubljanski maraton

Okupacija Ljubljane – nedelja Ljubljanski maraton

PODPIS!!!
[/quote]

Tudi mi, RTV-jevci, ki naj bi bili javni sektor, pa prijateljica zdravnica, bomo dežurni čez vikend. En vikend na leto se pa res lahko prilagodimo. Če bi šel kdo od vas vsaj enkrat na en maraton, bi razumel to veselje. Pa saj so po celem svetu maratoni, samo zaležanim Slovencem gre to na živce.

Tudi mi, RTV-jevci, ki naj bi bili javni sektor, pa prijateljica zdravnica, bomo dežurni čez vikend. En vikend na leto se pa res lahko prilagodimo. Če bi šel kdo od vas vsaj enkrat na en maraton, bi razumel to veselje. Pa saj so po celem svetu maratoni, samo zaležanim Slovencem gre to na živce.
[/quote]

A je to sarkazem a čist resno misliš?

Rtvjevci bodo delavce zmerjali z zaležanimi, heh.

Veš kaj, komunizma že dolgo ni več. Sam delaj, kar misliš naj bo postoreno.
[/quote]
A, boš še ti delalo, boš, za skorjo kruha, ne za preseravanje, misliš res, da boš do konca življenja norelo s polno ritjo in lenobo?

Partizanska Ljubljana je največja laž. Ljubljanski pobje so bili vsi pri domobrancih.


A, boš še ti delalo, boš, za skorjo kruha, ne za preseravanje, misliš res, da boš do konca življenja norelo s polno ritjo in lenobo?
[/quote]

Jaz bom v prostem času delal, kar meni ustreza , ne kar tebi socialcu ustreza.

Jaz bom v prostem času delal, kar meni ustreza , ne kar tebi socialcu ustreza.
[/quote]
Ne boš ne, si pretumpasto, da bi se zavedalo, kaj se pripravlja in kaj te bo doletelo, najverjetneje že prihodnje leto.

:)))))))))))))))

Napol mrtvi pajkičarji, hahahaha

Sočustvujem ta vikend z Ljubljančani. Ni to fajn, da ti zablokirajo ulice, rešitev je, zablokirati se doma z lasagno pivom, čipsom, rolado in podobnimi hudičevimi pripomočki 😀

Zakva so vsi maratoni vedno na asfaltu in ne na podeželju?

Mestna drhal nedopustno že tako čisto vse potaca na podeželju, martatoni bi morali bit nekje na kamnu sredi ničesar, pa naj pajkičarska trupla tekcajo in serjejo drisko, koliko hočejo.

Mestna drhal nedopustno že tako čisto vse potaca na podeželju, martatoni bi morali bit nekje na kamnu sredi ničesar, pa naj pajkičarska trupla tekcajo in serjejo drisko, koliko hočejo.
[/quote]

Ahmed iz Ahmedije znane tudi kot Ahmedovina, je spregovoril.

New Report

Close