Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek omedlela sem

omedlela sem

Odgovor na objavo uporabnika
akdove, 09.06.2021 ob 16:13

Odgovor na objavo uporabnika
pretiravate, 09.06.2021 ob 14:26

Ah dajte no, zdravnik, zdravnik, zdravnik, a se vam ne zdi, da malce pretiravate? Jaz sem večkrat omedlela, od tega bila dvakrat pri zdravniku pa niso nič našli. Odvisno je tudi od tega koliko je stara. Kakšne starejše osebe je logično, da je bolje, da gredo k zdravniku. Ravno dva meseca nazaj sem v lekarni poslušala, ko je ena gospa prišla kupit merilec tlaka, češ da je soseda padla skupaj, pa so klicali zdravnika, ki pa je rekel merit tlak in spremljat, če ji bo slabo, se ji bo vrtelo ali se ponovilo pa na urgenco, in to je bilo to. Pri mladih, sicer zdravih osebah se to lahko zgodi, ker prehitro vstanejo, niso jedli, vročina, pa tudi strah ali prehitra sprememba toplo-mrzlo – klima-sonce. Nekateri pa tudi malce čudno pišete, a zdaj če bo šla k zdravniku bo to preprečilo naslednjič padec po stopnicah? Če se bo ponovilo se lahko ponovi tudi na stopnicah, pa zdravnik gor ali dol. Moja soseda recimo ima epilepsijo, pa čeprav ve, da jo ima, je že večkrat padla po stopnicah. Ne moreš preprečit.

Ne razumeš pač. Treba je odkriti vzrok. Lahko je tlak, če je tlak, potem se tako dela kot je opisano.

Sama sem padala tako enadoma zaradi problema z usesom. Edina razlika je bila, da nisem omedlela. Avtorica je lahko omedlela, ker se je pri padcu udarila v glavo. Skratka, ko sem sla k zdravniku, je rekel, naj se sklonim in sezem z rokami do tal. To sem naredila, a previdno, da ne bi sla spet po tleh in on je razglasil, da padam, ker kot otrok nisem zadosti telovadila. Zaradi takih kretenov nimam zaupanja v zdravstveno stroko.

Nekajkrat sem pa prav omedlela. Pred ocmi se mi je stemnilo in sem omedlela, vedno med tezko in boleco menstruacijo. Zdravnicina razlaga je bila, da gre vsa kri v rodila in mozgani ne dovijo zadosti krvi.

 

New Report

Close