Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ona bi se rada poročila on ne

ona bi se rada poročila on ne

Jaz sem razumela, da že dlje časa živita skupaj. Torej se mi zdi, da je problem on.
[/quote]
Saj, za zmešane feministke je vedno problem “on”.:-)
To je njihova življenjska filozofija.

Malo manj hollywoodskih filmov, pa bo. Ko smo že ravno zadnjič govorili, kako smo zmanipulirani z vseh strani. Ženska v filmu vidi, kako mora vse izgledat, ko si zaljubljen, in to hoče imet. In pika.

Jaz sem razumela, da že dlje časa živita skupaj. Torej se mi zdi, da je problem on.
[/quote]
Saj, za zmešane feministke je vedno problem “on”.:-)
To je njihova življenjska filozofija.


Saj, za zmešane feministke je vedno problem “on”.:-)
To je njihova življenjska filozofija.
[/quote]

Dej Robi, spelji se s takimi že enkrat no. Ti imaš res probleme.

Dej Robi, spelji se s takimi že enkrat no. Ti imaš res probleme.
[/quote]
Vidiš, ni čudno, da je zate problem on, saj si ti ista in samo nekaj ukazuješ.

A če bi bila poročena, je pa kakšna fizična ovira, nezmožnost, da ne more spakirat kufrov in it? Popolnoma nobene ovire ni, da gre, tudi če sta poročena. Res čisto nobene več kot pri koruznikih.
Res ne poznaš takega primera? Poznam par, ki sta zdaj že skoraj 90 let stara, še vedno poročena, pa že vsaj 50 let ne živita več skupaj (po kupu otrok – on se je odselil, ko so bili še razmeroma majhni).
[/quote]
ne ni, samo glede na komentar

ni
čisto tako, očitno tisti, ki se nočejo poročiti jim je to razlog.
ne spraševati mene,
ni
čisto tako je sam napisal,da če nisi poročen lahko takoj spokaš, če pa si pa se moraš še ločevati in potem zanj to ni več tako preprosto.
Torej sam je navedel,da se noče poročiti, ker bi rad takoj spokal čim hitreje.
Napačno osebo torej sprašuješ. Jaz samo komentiram to kar so ljudje navedli kot razlog zakaj se nočejo poročiti. In očitno je razlog tudi ta,da lahko čimhitreje spoka stran. Torej ima partnerka takega resen pomislek, ki je čisto na mestu glede veze in njegove ljubezni.


ne ni, samo glede na komentar

ni
čisto tako, očitno tisti, ki se nočejo poročiti jim je to razlog.
ne spraševati mene,
ni
čisto tako je sam napisal,da če nisi poročen lahko takoj spokaš, če pa si pa se moraš še ločevati in potem zanj to ni več tako preprosto.
Torej sam je navedel,da se noče poročiti, ker bi rad takoj spokal čim hitreje.
Napačno osebo torej sprašuješ. Jaz samo komentiram to kar so ljudje navedli kot razlog zakaj se nočejo poročiti. In očitno je razlog tudi ta,da lahko čimhitreje spoka stran. Torej ima partnerka takega resen pomislek, ki je čisto na mestu glede veze in njegove ljubezni.
[/quote]

In kaj ti preprečuje spokat, če si poročen. :)) A si ketno privezan? Te obdaja nevidni zid?


Vidiš, ni čudno, da je zate problem on, saj si ti ista in samo nekaj ukazuješ.
[/quote]

V najinem primeru si problem ti.

Malo manj hollywoodskih filmov, pa bo. Ko smo že ravno zadnjič govorili, kako smo zmanipulirani z vseh strani. Ženska v filmu vidi, kako mora vse izgledat, ko si zaljubljen, in to hoče imet. In pika.
[/quote]

Da te streznim…to so odgovori in dejanja mojih dobrih prijateljev in znancev. Tu…v Sloveniji. :))) Če ti ženska pomeni vse, narediš vse zanjo.

V najinem primeru si problem ti.
[/quote]
Vem. Saj jaz sem tudi “on”.:-)
Zmešana feministka nikoli ni problem. Lahko je samo žrtev, ker ji moški ne delajo uslug.

Lahko tudi ona njemu naredi uslugo s tem, da mu neha najedati s poroko.
Če ji je poroka tako pomembna in pogoj za partnerstvo, potem bi morala to izpostaviti že takoj na začetku, ne pa najprej dati noge narazen, potem pa izsiljevati s poroko.

Ko bo pa videla, da po morebitni poroki ne živi kot v pravljici, pa bo izsiljevala z ločitvijo.

Da te streznim…to so odgovori in dejanja mojih dobrih prijateljev in znancev. Tu…v Sloveniji. :))) Če ti ženska pomeni vse, narediš vse zanjo.
[/quote]

Stari ste pa 18?

Da te streznim…to so odgovori in dejanja mojih dobrih prijateljev in znancev. Tu…v Sloveniji. :))) Če ti ženska pomeni vse, narediš vse zanjo.
[/quote]
Zanimivo pa je, da na to feministično skropucalo ženske zelo rade pozabijo, ko bi bilo treba narediti kaj za moškega. 🙂


Vem. Saj jaz sem tudi “on”.:-)
Zmešana feministka nikoli ni problem. Lahko je samo žrtev, ker ji moški ne delajo uslug.

Lahko tudi ona njemu naredi uslugo s tem, da mu neha najedati s poroko.
Če ji je poroka tako pomembna in pogoj za partnerstvo, potem bi morala to izpostaviti že takoj na začetku, ne pa najprej dati noge narazen, potem pa izsiljevati s poroko.

Ko bo pa videla, da po morebitni poroki ne živi kot v pravljici, pa bo izsiljevala z ločitvijo.
[/quote]

A boš zdej nehal?

A boš zdej nehal?
[/quote]
Ne. Imam še malo časa za zabavo. 🙂


Ne. Imam še malo časa za zabavo. 🙂
[/quote]

Dej se zabavej s kom drugim, sem te že ene parkrat lepo prosila, pa tiščiš ko brencelj.

Pol si trd ti. Ker sem lepo napisala, da gre za kompromis. Njemu ni treba drugega, kot da reskira par uric in prišeta na matični urad. Grozna žrtev, res. Kaj mu več pomeni? Par uric frej ali veselje njegove partnerke?
[/quote]

S kompromisom se morata strinjat oba, tudi ona. Iz česa ti sklepaš, da je ona ponudila kompromis (mogoče, da poroka ne bo na blejskem gradu, ampak samo na Brdu), pa ne vem.

Dej se zabavej s kom drugim, sem te že ene parkrat lepo prosila, pa tiščiš ko brencelj.
[/quote]
Če pa drugi niso tako zanimivi.
Če bi se midva poročila, bi sigurno imela zelo zabaven zakon. 🙂


ne ni, samo glede na komentar

ni
čisto tako, očitno tisti, ki se nočejo poročiti jim je to razlog.
ne spraševati mene,
ni
čisto tako je sam napisal,da če nisi poročen lahko takoj spokaš, če pa si pa se moraš še ločevati in potem zanj to ni več tako preprosto.
Torej sam je navedel,da se noče poročiti, ker bi rad takoj spokal čim hitreje.
Napačno osebo torej sprašuješ. Jaz samo komentiram to kar so ljudje navedli kot razlog zakaj se nočejo poročiti. In očitno je razlog tudi ta,da lahko čimhitreje spoka stran. Torej ima partnerka takega resen pomislek, ki je čisto na mestu glede veze in njegove ljubezni.
[/quote]

Če želiš, enako hitro spokaš s poročnim listom ali brez njega.
Odneseš cunje, se odpelješ z avtomobilom in je. Sploh ne razumem, v čem vidite oviro, da se poročena oseba ne more odseliti s skupnega doma. In to se dogaja, ne mislit, da se ne.

S kompromisom se morata strinjat oba, tudi ona. Iz česa ti sklepaš, da je ona ponudila kompromis (mogoče, da poroka ne bo na blejskem gradu, ampak samo na Brdu), pa ne vem.
[/quote]

Iz česa ti sklepaš, da jaz to sklepam?
Ker sem čisto jasno napisala, kaj si predstavljam kot kompromis. In da bi bil v tem primeru potreben (nikjer nisem napisala, da je ona kaj ponujala) . Kompromis je vedno stvar DVEH.
Lej, če ne bereš kaj pišem, pol je debata brez veze.


Če pa drugi niso tako zanimivi.
Če bi se midva poročila, bi sigurno imela zelo zabaven zakon. 🙂
[/quote]

Čak, pridem prec nazaj, sam bruhat grem.

Stari ste pa 18?
[/quote]

O moj bog, iz katerega kičastega filma ste pa vi zgoraj ušli?

Če želiš, enako hitro spokaš s poročnim listom ali brez njega.
Odneseš cunje, se odpelješ z avtomobilom in je. Sploh ne razumem, v čem vidite oviro, da se poročena oseba ne more odseliti s skupnega doma. In to se dogaja, ne mislit, da se ne.
[/quote]
glej ne vem ali ti je potrebno narisati, ali kako se ti naj razloži:
napačni osebi to pišeš. jaz ne vidim nikjer nobene ovire in ne trobezljaj meni – tam imaš @ ni čisto tako pa njemu dopoveduj, da je enako. ker on zagovarja to,da ni enako. Z njim se dajaj.

Še enkrat – napačno osebo citiraš in napačni osebi nekaj dopoveduješ. Razumeš?


Zanimivo pa je, da na to feministično skropucalo ženske zelo rade pozabijo, ko bi bilo treba narediti kaj za moškega. 🙂
[/quote]

Kadar se moški SAM odloči, da bi se RAD poročil z žensko, to pomeni, da mu ona ustreza, kar koli že to zanj pomeni. Prevod: Zanj naredi dovolj.

Bova še narisala za lažje razumevanje?

Ja, v primeru ko moški ženski ne pomeni nič. Če pa moški ženski kaj pomeni oziroma se le ta ceni, pa bo gledala tudi na njegovo počutje in kakšno svojo željo neurenisničila.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Ja, v primeru ko moški ženski ne pomeni nič. Če pa moški ženski kaj pomeni oziroma se le ta ceni, pa bo gledala tudi na njegovo počutje in kakšno svojo željo neurenisničila.
[/quote]
Seveda, če je ženska čustveno zrela in brez kompleksov, ki bi prišli na plan, če kakšna njena želja ostane neuresničena.

New Report

Close